• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    JINX
    JINX --- ---
    JENIIK: Jaký os a device? Já to ještě nikdy nezaznamenal. Tipoval bych to na vypnutí budiku v polospanku když si to nepamatujes.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DUCATIMONSTER: paní Tereza by se měla naučit česky..
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    Nevykašlal se na vás nááhodou v poslední době budík na iphonu? Včera nastavený, dnes bez buzení vypnutý, update neproběhl... Tak jen jestli mám, nebo nemám, halucinace... ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    alza opet celkem velke slevy na i nove veci
    Nový Apple Shop | Alza.cz
    https://www.alza.cz/novy-apple-shop
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONZEEN: Díky
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    DUCATIMONSTER: Kamery od 70mai fungují. (Patří to taky pod Xiaomi). Já mám už asi tři roky 70mai Dash Cam Pro, teď už asi budou i novější.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Používáte nějaké palubní kamery co fungují s ios? Mám 2 kusy téhle: https://www.smarty.cz/Xiaomi-Mi-Dash-Cam-kamera-do-auta-cerna-p35014
    S androidem mi fungovala bezva , program se k nim připojil po wifi a člověk si mohl stáhnout co potřeboval. S ios to bohužel nefunguje. Nekaky program jsem nasel , ale ani k jedne kamere se nepripoji. Ani vyrobce neporadil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nevíte o stránce / článku, kde by se zabývali nějakou faktickou bezpečností Apple platformy?
    VFISA
    VFISA --- ---
    Ja furt nemuzu prijit na to, jak z txt stringu udelam HTML page co zobrazim v popupu na konci akce, anebo jeste lip vyrezu data z HTML tabulky. na redditu je skvela serie postu, ale i to nestacilo. A to uz jsem tak blizko (check obsazenosti trajektu mezi ostrovy)
    CROSS
    CROSS --- ---
    XCIDAR: aplikace můžou přijít s vlastními zkratkami
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Aplikace pro iOS muzou nejak definovat co z toho jde pouzit v tech zkratkach? Nebo je to jen pro ciste Apple aplikace?
    ALI
    ALI --- ---
    XCIDAR: tutorial mas tady https://support.apple.com/guide/shortcuts/welcome/ios

    a jde v tom delat hodne moc; kazdopadne sam jsem se (i tady) primlouval, aby lidi sdileli ty svoje, respektive ty ktery pouzivaj.
    imho by to bylo dobry dat i na home.
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Je nekde nejakej tutorial na tu funkci zkratky a co se s tim da secko delat?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    TOM_HOST: diky za tip! tohle byla ta nejlepsi instalace skla ever.za ty usetreny nervy muzu jedine doporucit a ani ta cena me ted neboli,kor kdyz jsou tam dva kusy.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TOM_HOST: Podívám se na nej. Díky.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    FLLIP: Mam jedno pul roku cca a kdybych neblbnul tak mi vyrdzelo doted … bavim se o tom spigenu
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    KOC256: Hele i přesto, ze používám origo kožený obal, tak se to sklo vždycky na okraji trochu odštípne a pak musí hned dolu. Chci to mít hezky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FLLIP: A jak se stane ze to ma zivotnost v radech dnu. U me i ty nejobycejnejsi maji zivotnost do doby nez se rizmlati = cti: nez mi to zachrani display. Ale to je treba rok…
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    Tak já jsem kupoval z Ali skla a vydrželo vždy tak cca 3 dny max, vždy někde křuplo buď víc, nebo minimálně, ale prostě křuplo. Teď jsem si koupil 3 skla z Shein (asi 68kč) a zatím po 4 měsících úplně v pohodě. Tak jsem snad našel něco, co funguje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam