• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    JINX
    JINX --- ---
    Nevím zda je to u Airpods Pro známe issue ale v případě hovoru si protistrana stěžuje ze jsem strašně spatne slyšet. Popisuje to jako bych do mikrofonu mluvil z velké dalky. Začalo to dělat teprve nedávno. Existuje něco co bych mohl zkusit predtim než je půjdu reklamovat?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ale jde to přepnout kliknutím na reprak, nebo aspoň mě tam nabízí BT, tel. a nahlas.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    OK. Diky.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    jojo, čím to zvedneš, tím to kecá.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Byt je bt. Automatická oprava. Sorry.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PETER_PAN: Když příchozí hovor přijmeš na tlf, bude veden přes telefon. Být jen ztlumí např rádio. Když hovor přijmeš ovládáním na HF sadě, bude hovor veden přes být hf
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Zdravim vespolek. Potrebuju na iPhone 13 Pro vyresit takovy problem. Kdyz telefon pripojim k autoradiu s BT, funguje to uplne bez problemu - at uz hudba, nebo hovory. Ale jen pro hovory kde ja volam nekomu - at uz aktivovane z radia nebo z telefonu samotneho.

    Jenze. Kdyz vola nekdo me (bez ohledu na to jestli hraje hudba kterou to bezproblemu pauzne) a ja hovor na telefonu prijmu, nejde nasledny hovor pres radio / handsfree. A to i pres to, ze autoradio ukazuje ze probiha hovor a bezi minutaz toho hovoru. Da se to nejak nastavit?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HERKULES: Toho bych se zase nebál já, když vím co dělám. Navíc to propojení je přes BT takže musíš být u toho počítače. Určitě chci testnout až se ke mně update dostane
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELECTRICKOTA: Dík. Nevím proč, ale toho bych se trochu bál. Apple je sice dost uzavřenej, ale má to i svoje výhody. Nejen funkční, ale i bezpečnostní.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HERKULES: Jde o integraci jako máš na Macu s iphonem, měl bys mít přístup na kompu ke zprávám hovorům atp.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELECTRICKOTA: Vo co go? Používám na služebním kompu klasickou app icloud a jsem spoko.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Zkoušel tu někdo to nové propojení Applu s Windows 11 co je teď v poslední aktualizaci(widli)? To předchozí byla čistá nepoužitelná katastrofa
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: No spíš to vypadá, že to zničehonic začalo fungovat a ty zvuky po X letech detekovat. Nastavení pořád stejný, ale před tím je to vůbec nedetekovalo a teď začalo.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak pomohlo. Volali uplně přesně podle mého požadavku na čas. Týpek taky moc nevěděl čím to je, v jeho simulátoru mu to nedělalo. Ale krom všeho co jsem zkoušel po konzultacích tady mi doporučil přehodit jazyk na AJ a pak zpět na ČJ a kdyby tento krok nepomohl, tak zkusit zresetovat nastavení sítě.

    Každopadně pomohlo jen přepnutí telefonu do AJ, už v aj to zobrazovalo správně, takže na reset nedošlo.

    Díky všem tady za konzultace
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KAZATELL: Safari?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FLLIP: Jo to jsme se nepochopili. I tak dobre vedet. 👍
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    KOC256: Já pochopil, ze nechceš sdílet fotky tak aby si druhá strana mohla vrátit foto do původního stavu. Na to je tam tahle funkce. Jinak si myslím, ze to systémově nejde.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Doporučíte někdo dobrou aplikaci na iPhone na chatGPT?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FLLIP: Mozna nechapu. Tam se resi jak to budu sdilet. Ale ja resim ze po uprave u sebe nechci drzet historii uprav. Nebo neco prehlizim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam