• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BARTOLOMEJ:
    CROME:

    Asi bych měl zdůraznit, že sedim u windows stroje a ani jednu z těchto aplikací nemám :))

    Ale už tu mám Apple Music a to vypadá zatim tak, jak měly iTunes vypadat celou dobu :) podcasty tam teda nejsou, ale appka vypadá dobře. Narozdíl od těžkopádnejch itunes to vypadá jako svižná věc.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    CROME: To buď asi konkrétnější :) Zkusim dnes Apple music a dám vědět jak moc pohodlná appka to na win je.
    CROME
    CROME --- ---
    FRK_R23: Aplikace Podcast? :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HERKULES: Ooo, nevědl jsem že je aplikace pro win. Testnu, snad to nebude taková tragédie jako iTunes :) Dík!

    Stejně to teda nechápu. Jak může stejná firma co nám dala mac os nebo ios vypustit takovou zvrácenost jako je itunes...?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: A v Apple music to není? Tam jsou taky podcasty
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MERTLAS: Nemám účet a nechci mít. Platím si Apple music a to mi stačí. Jen jsem se nějak chtěl vyhnout instalaci iTunes :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    FRK_R23: Spotify? 🤔
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Poslouchat při práci na kompu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Když chci poslouchat nějakej podcast a nechci to pouštět z browseru, tak mi asi nezbývá než si nainstalovat iTunes, co? Moc se mi do toho právě nechce, neb je to jeden z nejhorších softů co znám. A to jsem leta dělal s Adobe!
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Psal jsem to do klubu o iPadu, protože to je ipad, ale myslím, že pokud nějaké řešení existuje, je to nějaké obecné ios řešení, tak si dovolím aspoň odkaz dát i sem. Za případnou pomoc díky.

    [HERKULES @ iPad | iPadOS!]
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HELVETE: Oni i pak oznámili, že se vrací. Asi ta vlna vzdoru byla fakt velká. Já taky přešel na Google, ale nevadí. Ona je asi lepší 🤣
    ALI
    ALI --- ---
    HELVETE: asi potrebujou krmit chatgpt .)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    DUCATIMONSTER: Takže oni oznámí konec a budoucí odstranění z appstoru a nakonec to aktualizují?! Takže jsem přešel na jinou zbytečně? Tvl to má MS zas nějaký marketingový návaly?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Aha. Já zkoušel bing aplikaci , tak jsem myslel , že mi to tam přidala ona.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Ano. Prej fičura. 🤣
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DUCATIMONSTER: jo, od posledního update appky se tam objevila.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Kdo používáte swiftkey ? Objevila se vám tam při psaní v levém horním rohu ikonka bing ?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    16.4.1
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PEJR: Všechna ostatní zařízení se normálně připojim. Ale zkusím. Dík!
    PEJR
    PEJR --- ---
    FRK_R23: Nejakej hard reset toho speakeru tam neni?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mám doma bose tv speaker. Co jsem si pořídil novej tel (ip14), tak se na něj nemůžu připojit přes bluetooth. ios říká, že mám device zapomenout, ale neni to spárovaný. Nevíte co s tim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam