• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    WERT
    WERT --- ---
    SINEAD: Lol
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Tak uz mi po roce a pul finalne ruply nervy a presla jsem zpet na Androida. Kdyby chtel nekdo koupit muj iPhone 12 mini 128 GB v super stavu a jeste v zaruce, je to na trzisti... konec spamu.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    HOLAKAC: Jo, mně se dělo to samý, byla jsem zvyklá používat sportstracker a najednou se mi začalo všechno dublovat. Nepřišla jsem na jiný řešení než začít používat jejich appku (a časově se to kryje s nákupem apple watchek, takže mi to zas tolik nevadilo), ale přišlo mi to na hlavu - poděl se s výsledkem, jestli se něco dozvíš!
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: no tak jsem zkusmo využil https://www.apple.com/feedback, uvidíme jestli z toho něco bude. Hádám že řeknou, že mám mít jejich hodinky a ne 3rd party :-)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: tak nic, nechal jsem vyměnit. už je vše OK.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DUCATIMONSTER: Muzes. Mas aplikace ktere ti umoznuji si ten NFC kod nacist, jde si priradit konkretni kod k nejake automatizaci.

    A pokud jako vyvojar dostanes extra povoleni, tak muzes udelat i aplikaci ktera naopak bude NFC vysilat (a muzes tak mit telefon jako vstupni kartu napr.).
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONCKA: U iphonu myslim nemuzes nfc ovládat.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Mám ip12mini a nevidím NFC, ani v základním nastavení a ani v nastavení ovládacího centra, nevíte co s tím?
    How to Use NFC on iPhone
    https://www.groovypost.com/howto/use-nfc-on-iphone/
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Neřešil jste nekdo chybný údaj o kondici baterie? Mam XS a za 3 dny mi kondice z 96% klesla na 76. Co se tyce vydrže, tak je všechno OK, tel výdrží klidně den a půl bez nabití.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ios 16.5
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Netušíte, jak pracuje appka "Kondice" s datama z externích wearables ? Přijde mi, že pokud si vezmu cokoli spolu s telefonem, tak si "sčítá" hodnoty z telefonu a těch třeba hodinek. Takže jdu na 1km procházku s telefonem a hodinkama a v kondici vidím 2km. Našel jsem akorát https://support.apple.com/cs-cz/guide/iphone/iph9a08e004e/ios

    Když budete iPhone nosit u sebe, budou pohybová čidla zaznamenávat vaše kroky, vzdálenost a vystoupaná patra a na jejich základě odhadovat množství spálených kalorií. Do pokroků vyjádřených kroužkem pohybu se promítají také všechna cvičení z kompatibilních aplikací od nezávislých vývojářů.

    Máte to stejně ? (protože potom je jakejkoli výstup tý appky k ničemu).
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    INSEQUI: Praha a okolí :) ikdyž poslat to do Ostravy by mi asi taky nedělalo problém pokud bude servis solidní a vyplatí se to.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    FTN: Díky, myslel jsem si to.

    Další dotaz: Je možnost si někde nechat vyměnit u jedenáctky oba kryty (za originál, žádná druhovýroba) nebo se mám rovnou kouknout po novém telefonu :)
    FTN
    FTN --- ---
    INSEQUI: Jo, nepojede Face ID a True tone displej, možná ještě něco.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Zdravím, je tu nějaký koumes přes opravy? Když prehodim displej mezi dvěma jedenactkama, hrozí nějaký problem? Třeba nef. Face id a pod?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MATESISKO: diky. provedeno.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    CHEWBACCA: zmen si heslo k Apple ID. Jistota je jistota
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NATURALPLAST: v mailu nic čoveče
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    CHEWBACCA: Podívej se do e-mailu tam by ti to mělo říct víc myslím.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NATURALPLAST: aha. mam moznost to nekde zjistit?
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    CHEWBACCA: Někdo se snaží přihlásit k tvému Apple id?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam