• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    GIOMIKY: hmotnost mi teda u brejlí přijde jako dost podstatná informace, protože já vidím to, že to bude vážit +- jako konkurence, takže to na nějaký častý použití nebude, na hraní to taky nebude, takže to tak bude konkurovat hololens
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    HONCKA: Myslim, ze tim padem zastaraly vsechny klavesnice na svete. Neuveritelne.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    GIOMIKY: píšou tam specs, ale není tam kolik ten krám váží :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    To bude chtit novy klub, urcite.
    Apple’s Mixed-Reality Headset, Vision Pro, Is Here
    https://www.wired.com/story/apple-vision-pro-specs-price-release-date
    Apple finally unveiled its plans for a mixed-reality wearable computer today at WWDC, its annual software conference.

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JIRRA: Pecka tvl!!!! To je vono. Diiiiiiik
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HERKULES: Těsně pod tím :)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JIRRA: Úplně přesně jak z píšeš to nevidím, ale v nastavení jsem krom siri on/off nic neměnil, ale tak nějak jsem vydedukoval co píšeš a mám to zapnuté

    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HERKULES: Je na to přímo toggle v Nastavení -> Siri -> Návrhy od společnosti Apple -> Zobrazovat při sdílení, koukni jestli máš zapnutej ten
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CROSS: To zapnutý mám. I když ne vždy mám zapnutou siri jako takovou. Ale to bylo stejný i v době, kdy se mi to tam zobrazovalo normálně. Je to už delší dobu co mi to zmizelo. Jestli to zmizelo s nějakou aktualizací nevím, ale je to už x aktualizací zpět
    CROSS
    CROSS --- ---
    HERKULES: Musíš mít zapnutý myslim Learn from this app v nastavení Siri pro Messages. V minulosti mi to taky zmizlo, možná to nějakej update vypnul?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Na iPhonu se mi stalo (z ničeho nic, neasi), že když chci sdílet nějakou stránku (obrázek, cokoliv), tak mi zmizelo to kontextové menu pro poslední příjemce zpráv. Musím z nabídky vybrat že chci sdílet přes zprávy a do příjemce napsat komu. Měl jsem to tam. nevíte, kde se toto dá vypnout/zapnout?

    Na macu to mám v pořádku a nabízí mi to poslední příjemce zpráv

    Díky

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: Někdy se stačí jenom zeptat. Taky se mi to děje. To je jak restart počítače 🤣
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HOLAKAC: Není, to jsem kontroloval.

    Teď jsem na to koukal ještě jednou a už jsou modrý :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    FRK_R23: není v tom čísle neplatný znak nebo něco, že by si tel.myslel že se na to nedá volat/psát?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JYRKA: Jasně, je to jen tenhle kontakt.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    FRK_R23: máš aktivní SIM kartu?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevíte někdo, proč mám u kontaktu neaktivní ikony pro zprávy, volání atp?

    WERT
    WERT --- ---
    SINEAD: Lol
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Tak uz mi po roce a pul finalne ruply nervy a presla jsem zpet na Androida. Kdyby chtel nekdo koupit muj iPhone 12 mini 128 GB v super stavu a jeste v zaruce, je to na trzisti... konec spamu.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    HOLAKAC: Jo, mně se dělo to samý, byla jsem zvyklá používat sportstracker a najednou se mi začalo všechno dublovat. Nepřišla jsem na jiný řešení než začít používat jejich appku (a časově se to kryje s nákupem apple watchek, takže mi to zas tolik nevadilo), ale přišlo mi to na hlavu - poděl se s výsledkem, jestli se něco dozvíš!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam