• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Ahoj, máme tu iPad po zesnulém tchánovi, neznáme heslo.
    Docela jsem to zkoušel googlit a dospěl jsem k závěru, že to bez placeného softwaru vlastními silami nepůjde odemknout, respektive hodit do továrního nastavení.
    Neřešil jste někdo?
    Když tak těch 30 USD za to asi dám, ale zase mi přijde trochu nešikovné kupovat software kvůli jednomu použití. Ale když už, tak bych rád věděl, že to fakt funguje :)
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    BRUSINKA: Dík :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Mohu mít dva telefony, pod jedním Apple Id účtem a na každém jiné telefonní číslo?
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ELECTRICKOTA: Taky jsem u ní skončil, ale teda ta čárka vedle mezerníku a automatické mezery mi hodně chybí :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HERKULES: To nedoporučuju, vodní kámen je mrcha, technický líh poslouží líp, je lepší na mastnotu která voda nedává a nezanechává rezidua protože se rychle vypaří.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    VLADDRACUL: Používám SwiftKey od Microsoftu, a rozložení a slovník má lepší jak u defaultní, dá se i hodně customizovat. Určitě zkus, ani nevím jestli je něco jiného.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SUBTITLES017: proto jsem přestal používat Automatizace, od verze iOS asi 15(ted nwm) ty upozornění prostě vypnout nejdou - a to jsem je dřív měl i na hodinkách, odjezdy, doba cesty do práce atp. :( :(
    PULKA
    PULKA --- ---
    Pritelkyne ma novej iPhone SE 2022 a iWatch SE 2. Z nejakyho nepochopitelnyhodu duvodu, nemuze na iWatch nainstalovat zadniu appku treti strny (treba Spotify). Da installl, chvilku se to vrti a pak se stale aplikace ukazuje nenainstalovana. Mobil i hodinky hodila do vychoziho nastaveni (byt s predchozim duem vse vse fungovalo), zkousela toggl nastaveni s instalaci aktualizaci a aplikaci a porad nic. Nekdo nejakej tip? Se staryma SE to funguje, se iwatch se a mym 13 mini to taky jede, i kdyz je to nivej install a uplne stejny verze. Predem diky za radu
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    MATESISKO: no, to je asi možný... 😣
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SUBTITLES017: nerestartoval se ti v noci telefon? Treba kvuli updatu? Mne se neco podobneho zobrazi po kazdem restartu
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SWALLOW2: tohle je automatizace na odeslání zprávy když dorazím do práce.. chodí mi upozornění, že ta automatizace je zapnuta, což nevím proč a sere me to.. navíc to chodí v random časy v noci
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    SUBTITLES017: Nektere automatizace (iniciovane treba pripojenim k BT) vypnout nejdou
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    neví někdy jak vypnout tohle oznámení? nejde mi o to vypnout automatizaci, ale tenhle pop up (v nastavení oznámení zkratky nejsou).. chodí mi to pravidelně v noci úplně k hovnu a navíc to přijde i přes režim spánek...

    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    Ahoj, než začnu zběsile zkoušet jednu klávesnici za druhou, nemáte někdo tip na klávesnici s rozložením a funkcema jako má Samsung OneUI klávesnice? Vlevo od mezeníku čárka, automatická mezera po veškeré interpunkci, číselný řádek. Nepotřebuju napovídání slov, tlačítko na emotikony, psaní gestama, ani nic podobného.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    INSEQUI: Já to vyplachuju tekoucí vodou :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    pinzetou prosim ne, smotanej cip kapesnicku, kousek papiru, maximalne paratko a na nic netlacit...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Někdy pomůže ho jen vyčistit, pinzetou vyndat prach co se tam dostane.
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Dotaz: máte někdo zkušenost s výměnou vstupu na lighting na telefonu? Přestalo mi fungovat a nejsem schopen nabíjet přes kabel. Díky.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EX_ESKADR: fID a tID jsou sparovany s deskou, bud vymenit oboje, nebo jen tlacitko, ale bez tID funkcionality. Kdyz vymenis jen tlacitko, tak ti nebudou souhlasit sifrovaci klice s ulozenyma v T2 na desce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam