• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HERKULES: Vůbec nevím jestli je to chyba ios, dělá to i Mac, nebo modemu (O2).
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Btw pořád se mi děje to s tou WiFi. Že přijdu např domů a telefon se nepřipojí k WiFi. Píše, že to známá síť, ale musím na ni kliknout a znovu zadat heslo.
    LUK4SS
    LUK4SS --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se zkratkami? Konkrétně by se mi líbilo zapnutí definované aplikace a následné připojení ke konkrétnímu BT zařízení. Je to vůbec možné? Zkoušel jsem googlit, pár nápadů jsem našel ale žádný nebyl úspěšný. Případně existuje nějaký tip na vhodnější diskuzi na toto téma?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    GREVE: Jako pro dítě, který není nijak mobilně náročný a závislý asi ok, pro sebe bych ho už nebral. SE2 je doteď úplně v poho přístroj
    STAR_WARTS
    STAR_WARTS --- ---
    HERKULES: dobrej nápad, dík
    BAAL
    BAAL --- ---
    GREVE: nevím jak syn samozřejmě, ale mě třeba trochu trápí že spotify na tom skoro vubec nefunguje, zasekává se a musí to být jediná bežící app jinak je to uplně v deadlocku:)

    první SEcko je velká zkouška trpelivosti
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    GREVE: Protoze ti tam prestanou fungovat aplikace ;)
    GREVE
    GREVE --- ---
    Syn má SE první generace a po výměně baterie (za asi 500 Kč jestli si dobře vzpomínám) funguje úplně fantasticky, líp než dva roky starý Androidy, a nevidím důvod, proč by ještě tak 10 let nevydržel :-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    STAR_WARTS: Radši si kup se2, to je v těle ip8, ale je nadále podporovanej
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    STAR_WARTS: Pokud na půl roku, tak klidně. Za zenitem není, ale už není v podpoře na novej ios. Na půl roku asi žádná traga, ale první co na starých sw nepůjde budou banky atd....
    STAR_WARTS
    STAR_WARTS --- ---
    Ahoj, ma smysl kupovat iPhone 8, nebo uz je za zenitem? Nepotrebuju od toho nic extra, jen aby vsechno fungovalo. Stejne ho do pul roku zase rozflakam :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    EFESH: Do Vánoc bohužel nevydrží. Má starý SE, baterka je v řiti, mikrofon funguje random, reprák skoro vůbec atp... což je trochu problém, když se jí snažím dovolat :)
    EFESH
    EFESH --- ---
    FRK_R23: To je hezký, já to naposledy využil jako dárek pro ženu k Vánocům:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    EFESH: To jsem rád, žena bude mít radost :))
    EFESH
    EFESH --- ---
    FRK_R23: Už 2x a pokaždé super
    BAAL
    BAAL --- ---
    PSYCHO: jestli bude letos zase oser s dostupností, tak toho pádu do moře budu litovat ještě víc než ted:)
    POPKORN
    POPKORN --- ---
    FRK_R23: Kupovali jsme tam telefon asi před čtrnácti dny, všechno bez problémů.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VITECH: Já mám “funkční” jedničku 8GB. Ale tu nikomu nedám.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Žena bude potřebovat novej tel, ten její už je na pokraji klinické smrti a křemíkové nebe je za rohem. Máte někdo zkušenost se swappie? Nemám moc dobrý zkušenosti s kupováním věcí z druhé ruky, ale taky se mi nechce dávat dvacku za novej... ideálně iP12 a vyšší si představuju.
    VITECH
    VITECH --- ---
    mam doma jeste 3GS, kdyby někdo potřeboval :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam