• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SATAI: V cem je to nastaveni spatne?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SATAI: Mne se ovlada jednou rukou uplne v pohode. A na vetsine mist (vcetne nastaveni) funguje swipe z leve strany jako zpet.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Ne úplně příjemné zjištění: kráva S23 Ultra se jednou rukou ovládá o dost lépe než (nemax) 14 Pro. Hlavní průser je, zdá se mi, v absenci univerzálního Back.

    (A extrémní průser je celý koncept settings.)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Mel jsem predobjednavku v iWantu, ale rekli mi, ze prednost maji ti, kteri zaplati dopredu. Tak jsem ji zrusil a zadal novou a hned zaplatil. No a mel jsem 15 pro hned prvni den.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DUCATIMONSTER: Ja psal na Alzu v podstate hned po predstaveni s tim, ze kdyz se otevrou predobjednavky, tak mi ji zadaji, coz se taky stalo.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    WOJTISHEK: Dělal jsi predobjednavku hned jak to šlo ?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JIRKA207: “… bohužel nemám ani žádný odhad. Apple praktikuje taktiku, že další produkty vyrábí podle poptávky. Momentálně nemá žádné kusy ani dodavatel.”
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    WOJTISHEK: a jakou informaci ti v Alze dali?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WOJTISHEK: Moc mi nepomahate :D ale dekuji za odpovedi, asi to fakt bude s dostupnosti Maxu az tak spatne…
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: A problém s FTP nevyřešen
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    17.0.2
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---

    Objednával jsem si iPhone 15 Pro Max a už ho ...


    Instrukce:
    můžu pls rychlý osobní průzkum? chci si jen ověřit jednu informaci z Alzy...

    38 hlasy od 38 respondentů

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JENDAZCB: prekvapive jeste predevcirem mel skladem 15 Pro Max T-Mobile, jen teda 1TB ve vsech barvach krome prirodni a 512GB jen modrou, ale prekvapilo protoze to nikdo jiny nemel.
    ... pokud nekecali :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JENDAZCB: mam kliku za 10000, ze jsem vcera vzal bazarovou 14 Pro z MP a ted uz se mi to nechce menit :-D
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Předem se omlouvám sobě a všem, že jsem se nechal lehce "nachytat", titulkem článku. Opravdu nemá řada 15 zásadní problém s teplotou, to jen extrémní hráči, kteří by asi měli hrát s dotykovými rukavicemi ;))) Radši to ani nečtěte, 6 nepodstatných odstavců.

    Když se mi dostala do ruky řada, 13, jezdil jsem s ním po evropě a obdivoval ten foťák a tyhle problémy mě fakt netrápily.

    "Nové iPhony 15 mají tendenci se přehřívat při hraní náročných her"
    "Geekerwan zjistil, že čip A17 Pro se může během náročných úkolů skutečně přehřívat a dosahovat teplot až 48 °C."

    https://mobilizujeme.cz/clanky/apple-priznava-ze-nove-iphony-15-opravdu-trpi-extremnim-prehrivanim
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    To O2 potvrzuju. Když jsem ze zvědavosti, začal, před pár dny koukat na heureku, o2 má jaksi exkluzivněji, víc různých modelů, skladem.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Kyslíci mi napsali, že mají 15 Pro skladem, kdybyste někdo byl netrpělivý ;-)

    O2 | Mobilní telefony
    https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/produkt/apple-iphone-15-pro-5g-256gb-cerna
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BINARY_PARANOIC: nereklamovala jsem, bylo to tehdy určitě už po záruce (většinu věcí mam koupenou na firmu, takže navíc kratší záruka).
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CAMELLA: Tak to je docela neobvyklé a upřímně o tom slyším poprvé… snad aspoň nedělali problém s reklamací :/
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: (jakože koupená s tím ipadem)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BINARY_PARANOIC: byla to origo nabíječka k iPadu koupená v iStyle. A moc si nedělám iluze, že by nakonec nezahořela, už se fakt začínala tavit (přišla jsem na ni tak, že jsem začala čmuchat smrad plastu).
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CAMELLA: stát se to samozřejmě mohlo, ale jsi si 100% jistá, že šlo opravdu o originální nabíječku? Anžto fejkové nabíječky už jsem viděl* v některých e-shopech (a nemyslím tím AliExpress, ale menší české e-shopy), ale i dodané k MacBookům z Macbookárny apod… A jsou někdy fakt těžko rozpoznatelné od originálů (i když je přímo fyzicky porovnáváš s originálem, chce to bystré oko).

    * viděl = sám jsem jednou objednal, protože dle Heureky.cz nejlepší cena, žeano :) A pak pěkně vracel, když jsem zjistil, že to navzdory tvrzení není originální Apple nabíječka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam