• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SATAI
    SATAI --- ---
    FUZZSTORTION: ta moje 14 pro za chvíli asi bude volná, horší OS jsem neviděl od časů WP 7... ;-)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DUCATIMONSTER: Vidis cenu sem mohl napsat taky rovnou. Ideal by byl 22 (pri rychle dohode se da jit o neco dolu). (fotky viz [iPhone 14 Pro 128GB Black] )
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ONDRA_99: Já bych to zdarma vzal.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FUZZSTORTION: Pokud bys chtel 14 Pro (128 GB Black). 100% baterka, suprovej stav. :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Množí se stížnosti na přehřívání iPhonů 15: způsobuje 46,7 °C nový procesor A17 Pro? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/mnozi-se-stiznosti-na-prehrivani-iphonu-15-zpusobuje-46-7-c-novy-procesor-a17-pro/59999
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    DUCATIMONSTER: Díky za nabídku. Přenechám jiným.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    FUZZSTORTION: Měl bych tu po manželce na prodej 11 pro 256gb. Nemáš zajem nebo samozřejmě klidně někdo jiný? Kondice baterie byla 2 měsíce zpátky 95% , teď se na něj dává nový displej a pak bude k mání. Chtěl bych 9000.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    SATAI: Myslel jsem si, že letos už půjdu do 15 Pro (přecházím ze 7 Plus). Teď se spíše ohlížím po 14 Pro nebo Pro Max. Na 16 nevím jestli chci čekat, ceny budou prý vyšší než letos (a loni).
    SATAI
    SATAI --- ---
    FUZZSTORTION: ale celkově by to, že to v Apple pojebali, byla dobrá zpráva nejen pro normální lidi (Zen 5 bude super), ale i pro Apple lidí (M3 nebude mizérie jako vypadá A 17 Pro).
    SATAI
    SATAI --- ---
    FUZZSTORTION: tohle je jedna z hypotéz, co jsem četl...

    Každopádně vapour pipe asi iOS 17.0.3 nedoinstaluje.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    SATAI: Na víně je prý jiné nové řešení odvodu tepla z těla iPhone 15 na které Apple tentokrát vsadil oproti předchozích dvou tří modelů. Bude nějaká aktualizace za pár týdnů, ale pochybuji, že to bude 100% řešení - spíše se to sníží tak, aby to bylo více "snesitelné" než dosud.
    SATAI
    SATAI --- ---
    DUCATIMONSTER: you are foťing it wrong!
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SATAI: Řeší se to teď všude. Já Teda čekal u nějaké náročné hry třeba. Ale ne u 20 minut focení. Fotí to ale fakt parádně. Já jdu až do 16.
    SATAI
    SATAI --- ---
    DUCATIMONSTER: tohle mne dost děsí. Pojebali to v Cupertinu nebo je obecně problém s 3nm?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ted mám v ruce manželky 15 pro a dělám nějaký fotky a videa uz 15 minut. A hreje se to fakt jak blázen.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Jinak dalsi pruser je renderovaci jadro ze Safari povinne pro kazdeho. Ale to uz snad EU doresi.

    (a abych neznel moc negativne, dost hezky to foti a Things 3 jsou super)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SATAI: V cem je to nastaveni spatne?
    SATAI
    SATAI --- ---
    ONDRA_99: swipe funguje... nekdy. Coz je uplne nejdebilnejsi zpusob, jak muze neco fungovat. Dost casto je potreba klikat na nejakej buttonek, vetsinou vpravo nahore.

    Jinak problem settings neni absence back, ale celkovej bordel, kde nastaveni apky je nekde zastrcene.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SATAI: Mne se ovlada jednou rukou uplne v pohode. A na vetsine mist (vcetne nastaveni) funguje swipe z leve strany jako zpet.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Ne úplně příjemné zjištění: kráva S23 Ultra se jednou rukou ovládá o dost lépe než (nemax) 14 Pro. Hlavní průser je, zdá se mi, v absenci univerzálního Back.

    (A extrémní průser je celý koncept settings.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam