• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAFI: ale když mám někoho uloženýho jako debil (např.) a on mi zavolá, uvidím ta krom jeho nastavený fotky i jeho jméno .. což už mi přijde uplně debilní .. nejde to nějak vypnout? jako ne to moje sdílení, ale to, že by můj telefon přebíral tohle od volajících
    HAFI
    HAFI --- ---
    HERKULES: me to prijde cool. Mam kamaradky, ktere si fotky meni casteji, nez je vidim. Pokazde tam mam jinou fotku:-D
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAFI: Prdele to je zase funkce. Mě tohle sociální inženýrství tak sere :))

    Jasně že mám u všech meily. Adresy, fotky všechno. Ale své, malé.
    HAFI
    HAFI --- ---
    HERKULES: no u kontaktu lidi, kteri nemaji iphone by melo vse zustat stejne. U jablickaru si fotku musis znovu nastavit. Kdyz jim budes volat ty, tak uvidis foto, ktere jsi si nastavil ty a kdyz ti naopak bude volat kontakt, tak uvidis jejich. Ono tam jeste hraje roli, jestli mas v samotnem kontaktu ulozenou krom cisla i email adresu jejich apple uctu. Pak ti to pro synchronizaci automaticky prebere jejich fotku:-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAFI: A tohle se dá nějak vypnout? To vzdálené přebírání kontaktů? To mi přijde úplně chuj.

    To že se mi rozesrali ty fotky me teda taky sere. Mám malou fotku u kontaktu. Z té se mi u nějakého kontaktu stala velká, přes celej displej. U některého ne.
    HAFI
    HAFI --- ---
    HERKULES: Ted to funguje trosku jinak. Fotku si nastavit muzes, dokonce i malej nahled, ktery muze byt jiny nez hlavni fotka, ale... Je tam ted nova fukce, ze si uzivatel nastavi nejakou svoji fotku a kdyz nekomu vola, tak se mu zobrazi ta jeho fotka. Proste kdyz se budeme mit v kontaktech a ja ti zavolam, tak uvidis fotku, kterou jsem si nastavil ja
    PULKA
    PULKA --- ---
    Existuje zpusob, jak pouzit iPad jako externi (vetsi displej s klavesnici) pro iPhone? Kazdy ma jiny apple ID, nevadi mi za to zaplatit, ale vzdycky najdu variantu Mac + ipad, a to nechci. Cestujem, mame jeden iPad a hodilo by se mi psat na ipadi klavesnici a vyuzit vetsi displej, ale zaroven se nechci hlasit do svejch appek atp.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Dá se nějak na iphone nastavit aby obrazovka kontaktu (nebo jak se to nazývá) byla jako v ios 16?

    Mám u každého kontaktu fotku a když mi ten člověk volal, tak jsem viděl malou fotku nahoře vedle jména (kulatou, velkou jak font jména). Teď to po updatu mám rozedraný, každej kontakt jinej. U někoho je fotka velká přes celej displej, někde vidím jen monogram jména.

    Děsně mě to sere. A fotku přes celej displej nechci. Je to chujovina.
    VFISA
    VFISA --- ---
    VFISA: Chci AirPlay z gramce protože ty aktuální bednický jsou horší než set homepodu :(
    VFISA
    VFISA --- ---
    Neznáte prosím někdo App co umí přehrát audio z jack/lightning-jak co by uměla AirPlay? A idealne nejaka legacy co se dá narvat do iPhone 5s :(
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Ahoj, nesetkal jste se někdo s tímto problémem?
    Přecházel jsem od Vodafone k O2, jenomže:
    - k aktivaci SIM karty došlo, když jsem byl mimo republiku
    - přecházel jsem z eSIM na fyzickou
    A teď mi ubíhá čas a nedaří se mi to rozeběhnout. Zkoušel jsem návody z ofiko helpu (deaktivace iMessage + Facetime, restart a pak zapnutí, nefunguje to samé včetně vyndání karty). Na O2 si s tím nevěděli rady, dneska ještě vyzkouším iWant.

    HAFI
    HAFI --- ---
    Po dvou dnech pouzivani 15 pro max musim rict, ze fakt super. Oproti 14 pro max se drzi o mnoho lepe, ta vaha co sla dolu je fakt znat. Hlavne se tam posunulo to teziste a telefon uz nema tendenci se preklapet z ruky. Zahrivani jsem taky nezaznamenal, takze aktualizace 17.0.3 vse vyresila. Jinak telefon je prakticky nemozny nabit kabelem usb-A(na usb-c). Nabiji to fakt pomalu a kdyz telefon pro nabijeni pouzivate, tak se baterka ani nehne. S original kabelem vse v pohode.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Hele mně se to děje při posílání videa. Podle mě to záleží na připojení (ale nevím jestli odesílatele, příjemce, nebo obou). Někdy mi přijde v HD a někdy se na to nedá dívat.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ALI: Chodí mi to ze stejného čísla. Občas pěkný , obcas nekoukatelny.
    ALI
    ALI --- ---
    ALI: myslim na strane odesilatele

    //sorry za tapetu, ty screenshoty uz jsou obri z toho displaye
    ALI
    ALI --- ---
    DUCATIMONSTER: a nesouvisi to s touto volbou?

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: * nahraješ
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DUCATIMONSTER: Domnívám se, že to souvisí s tím jak to video odesílatel nahrál. Když to nahrejs přímo ze zpráv, tak je to v horší kvalitě než když to přidáš nahraný přes camera app
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Nevite prosím někdo čím by mohlo být , že mi videa v imessage obcas přijdou v normální kvalitě a obcas v příšerné ?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    FTN: díkes, tak to risknu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam