• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    BOXY
    BOXY --- ---
    Zkouším si hrát s focus (soustředění) na iPhone, abych si vytvořil nějaké nerušivé prostředí doma. A trošku tápu - můžu nastavit A) lidi a u nich volání a notifikace, za B) aplikace. Jasně, ale co znamená notifikace od lidí? Jen SMS? Nebo i WhatsApp apod? Nebo to je zase to za B) a tam povoluju celou appku? A bonusová otázka, je nějak možné, aby při zapnutém zvuku některé hovory zvonily a jiné byly potichu? To mi ten focus ve variantě A) neudělá, že jo, ten je prostě udělá "silenced" hovor vůbec nepřipojí a ten, kdo mi volá má pocit, že mám vypnutý tel, že ano? No na to, jak dlouho jabko používám, má to pro mě pořád nějaká tajemná zákoutí a nastavení. :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    iPhone: Why Apple is working hard to break into its own phones | The Independent
    https://www.independent.co.uk/tech/iphone-apple-security-software-lockdown-mode-b2450192.html
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DUCATIMONSTER: Díky za tip, kdyby nevyšel prodej tady tak to tam odnesu.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    FLLIP: Na bazosi je za 13- 15k tak neco mezi tím , podle toho , jak rychle se ho chceš zbavit... Ja jdu většinou k té spodní hranici.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Příští týden půjde z domu 13pro 128gb, šedý. Telefon je v super stavu, celou dobu byl v pouze a se sklem. Baterie 90%. Otázka zní, kolik si za nej říct? Případně kdyby byl zájem tak se hlaste.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Byl vybitej , dal jsem do nej novou baterku a čekám..
    SENIN
    SENIN --- ---
    SH_PANDA: majitel ho může tak akorát označit jako ztracený a dát tam nějakou zprávu. Ségra ho ztratila, označila a někdo si ho vzal domu. Nicméně to bylo na sídlišti, jediné co určila byl přibližně vchod a pak co. Můžeš mu dát signál k pípání, to je tak všechno. Ale pokud ho neoznačil a nehledá ho.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    DUCATIMONSTER: majitel ho vidi v appce, kdyby ho chtrl, tak si pro nej prijde, ne?
    TAP
    TAP --- ---
    ALI: Taky mám na googlu hromadu kalendářů, řešil jsem to nedávno při přechodu na jabko.
    Řekl bych, že je to odkaz na nastavení, ke kterýmu se člověk může proklikat i jinak, ale bude ti to trvat 20 minut. V protokolech kalendářů se vážně neorientuju.

    "Vyberte kalendáře, které chcete synchronizovat se svým zařízením iPhone/iPad/iCal nebo jakékoli jiné zařízení s podporou protokolu CalDAV."
    ALI
    ALI --- ---
    TAP: wow, tak ten “magical link” (wut?) mi vyresil to syncovani ostatnich google calendaru do iphonu. diky!

    btw. co to ma bejt?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Našel jsem airtag. Asi není možnost najít majitele , když ho neoznacil jako ztracený?
    _
    SENIN
    SENIN --- ---
    Tak opravdu pomohlo odebrat cely google ucet a pridat ho znovu :) diky
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SENIN: Jeste se to indexuje, pokud je telefon novy.
    SENIN
    SENIN --- ---
    On vidi i ty historicke z googlu, ale nenajdou se pres lupu.
    SENIN
    SENIN --- ---
    TAP: myslim, ze vidi. Radeji to s nim proverim :) dik
    TAP
    TAP --- ---
    SENIN: A aktuální události vidí? Pokud ne, je potřeba v nastavení Google calendar na webu povolit sdílení s Applem. Dostupné zde jako "magical link"

    iOS Not Syncing All Google Calendars to iPhone?
    https://www.online-tech-tips.com/computer-tips/sync-all-google-calendars-with-iphone/
    SENIN
    SENIN --- ---
    ONDRA_99: diky, zkusime.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SENIN: Zkusil bych cely ten google ucet odebrat a zase pridat.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Ahoj, mam dotaz ohledne kalendare. Kolega ma novej iPhoun, vse prenesl. Nicmene v kalendari sice ma stare udalosti (napr. 2016), ale ve vyhledavani mu to nic nenajde. Zajimavosti je, ze je to google kalendar. Ma vse synchronizovane atd. Na netu jsme neco hledali, kde si na to sem tam nekdo stezuje, ale nejsme z toho moudry. Udalosti z appliho kalendare to najde zpetne nekolik let. Docela neprijemne, protoze to pouzival. Nejaky napad?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam