• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    REDSNAKE: Treba "Zvednout to?" je za jednorazovy poplatek ktery neni velky.

    ‎Zvednout to? Kdo mi volal on the App Store
    https://apps.apple.com/cz/app/zvednout-to-kdo-mi-volal/id1175824652
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Neexistuje na iphone nějaká appka blokující nevyžádané marketingové hovory a byla zadarmo tak jak je to na androidu?
    Poslední dny se zas roztrhl pytel s idiotama nabízející psí granule a nevím co. Vím že na android je třeba muzutozvednout, ale na iphone je s měsíčním poplatkem..
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DARKINA: Tak tos měla nějak kliku. Už je tam nevidím
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    HERKULES: Hele nakonec na Alze, vychazel tam nejlip.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DARKINA: Kdes ho nakonec koupila? A novej? Uvažuju pro ženu. Taky pindá, že jsou ty telefony velký
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Diky moc vsem! 13 mini je na ceste.)
    PULKA
    PULKA --- ---
    DARKINA: 13 mini ma vetsi displej nez SE (mame doma oba), pokud mas fakt malou ruku, 14 bude velka, 13 mini je super velikost.
    MUXX
    MUXX --- ---
    DARKINA: Me 13 mini je mensi ale display ma vetsi nez SE. Ta 14 uz je fakt velka, ale zalezi jak vidis a jak velkou mas ruku. Neni to nic co by se nedalo zvladnout ale me ta velikost uz obtezovala a vratil jsem se k 13 mini
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    DARKINA: vezmi 14 ;)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    REDSNAKE: Ten mam i tedka na tom SEcku a nemuzu si to vynachvalit.) Mam ho nalepenej na obalu uz tri roky a furt drzi. Gumicka je uz trochu vytahanejsi, ale drzi. https://a.aliexpress.com/_mskPCXS
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    BERRUNA: Prave proto, ze v nich neni takovy rozdil, tak se nemuzu rozhodnout. Potrebuju to na normal cvaky, na lepsi mam zrcadlovku.)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DARKINA: Presel jsem z SE na 14 a je to fakt docela velkej telefon, v jedny ruce to vetsinu casu udrzim, ale uz si obcas musim vypomahat druhou a premyslim o takovym tom bazmeku na zada za kterej se to da lepe drzet.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    DARKINA: záleží jaký chceš foťák ;) pokud norma, tak mezi 13mini a 14 není radikální rozdíl
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    jdu k vam pro radu... potrebuju nahradit iphone SE 2020. Rozhoduju se mezi 14 a 13 mini a stale nevim, který z nich. Dulezite jsou pro me rozmery (musim byt schopna ho ovladat jednou rukou), fotak a vydrz baterie. Vzhledem k tomu, že mi vyhovuje rozmerove to SE, ktere je vetsi nez 13 mini, rikam si zda neni hloupost ji do mensiho telefonu nez jsem tri roky zvykla, abych na nej nemzourala. Cenově jsou od sebe jen o 1500kč, coz mi uz neprijde takovy rozdil. Udelala jsem si i to porovnani, ale moc z toho chytra nejsem:( do ceho byste sli vy?

    PHAILO
    PHAILO --- ---
    RAGUPKI: To je nesmysl. Spíš bude mít nastavený jazyk pro konkrétní aplikaci. Nastavení - Whatsapp - Preferovaný jazyk
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Ahoj, telefon přítelkyni nenabízí překlad z češtiny (WhatsApp), protože byl zakoupen v ČR a i přes anglické rozhraní si to nějak pamatuje. Existuje způsob, jak to nastavit?
    EFESH
    EFESH --- ---
    Změnilo se něco s defaultnim spellcheckem?
    Když mi něco auto correct opraví - a já to nechci - mazu zpět a nabídne to jiný varianty ve formě popup bublin. Ale ať na ne klikám jakkoli, nic to neopravi

    Je to už par týdnu : měsíců co to blbne. Stejně jako zpomalený nástup voice-to-text

    Whatsapp, Ceská klávesnice, 11Pro
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    NOIK: Děkuju. Tak hurá do toho.
    NOIK
    NOIK --- ---
    ANNIE: tak vyzkoušeno za tebe, opravdu pomůže odebrat a přidat kartu, předplatný se rozjede nově od dnešního dne a blokace předplatnýho se hned objeví i v bankovnictví ..doufám, že to je nějakej náhodnej bug, uvidíme za měsíc
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    NOIK: Stalo se mi to samé a trvá to už asi 14 dní. Řešení nemám, jen vím, že limity pro platbu na internetu to rozhodně není. Možná by pomohlo kartu odebrat a zase vrátit, ale strašně se mi do toho nechce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam