• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    AMSTERDAM: Nemám cvičené nebo citlivé ucho, takže rozdíl mezi nimi neslyším. Je to pro mě čistě jen o ANC v Pro verzi. (Který se dá vypnout mimochodem.) Ne-pro verzi už používám jen v jinak tichém prostředí (třeba když ráno cvičim doma).
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    AMSTERDAM: Moc velkej není, primárně jde u Proček o Noise Cancellation, pro někoho zbytečná pro někoho nezbytná fičura. Jestli jezdíš MHD/často lítáš a nebo posloucháš mluvený slovo / Podcasty tak tam to dělá velkej rozdíl.
    WERT
    WERT --- ---
    AMSTERDAM: dražší
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Umel by tu nekdo popsat rozdil ve zvuku EarPods a EarPods Pro? ("kulatější", "ostřejší", "tupější" ... )
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Neválej se vám někomu v krabičce od starýho iPhonu nový pecky s lightning konektorem? Koupil bych. Kdyžtak pošta. Dík.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SATOO: Dělej si cokoli uznáš za vhodné
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MUXX: Podíl na trhu? Jen jsem to preletl.
    Sám mám 15 pro max, dávám to sem jen pro zajímavost, uvidíme jak dopadnou porovnání youtuberu.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Titan! To je nápad, to se musí nechat.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Zabiják iphonu

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HONCKA: Děje se to po restartu/vybití zařízení
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jak zamezit, aby se zapínalo u wifi Private wifi address, mám na routeru přiřazený u dětí zařízení dle mac adresy, abych měl nějaký přehled, navíc mám zakázaný připojení jiných než známých mac a děcka za mnou cca tak 1x měsíčně chodí, že se nemůžou připojit a pak zjistím, že je u naší wifi opět zaplé Private wifi address
    CROSS
    CROSS --- ---
    AMSTERDAM: mně jde vysloveně jen o tu změnu. Momentálně mám primární id český, a sekundární švýcarský, právě kvůli bankovní appce. Ta se normálně updatuje, protože telefon si pamatuje i to švýcarský id. Ale ideálně bych měl změnit to primární ID na švýcarský, v poslední době to začíná být docela vopruz, protože v rámci nastavení rodiny to nedělá dobrotu. Asi si budu muset nakreslit, jak to udělat co nejjednodušeji.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    CROSS: to ti reknu rovnou: aplikace ti zustanou v telefonu, ale update jiz na nich nepujde udelat - update musi byt k dispozici v tom mistnim appstoru, kde prave jsi.
    coz u bakovnich a jinych dulezitych veci je dost problem, protoze te nutej to updatovat porad.
    CROSS
    CROSS --- ---
    AMSTERDAM: až tu změnu uděláš, dej vědět, jak to proběhlo. Řeším něco podobného, podle mě hlavní nebo jediný problém budou specifické české bankovní aplikace. Zajímá mě, co se stane s už nainstalovanou aplikací. Druhý apple ID v druhé zemi je řešení, ale nerad bych to reautorizoval.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    SATOO: to je dost prosta a dobra rada :) diky
    MUXX
    MUXX --- ---
    AMSTERDAM: V nejhorsim si muzes udelat druhej ucet, ten pouzit k instalaci cesky appky a pak se zas prihlasit danskym uctem. Jinak leta jsem pouzival US store a nepamatuju si, ze by mi neco dulezityho chybelo.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    ahoj,
    chci se poradit, než udělám velkej krok:
    - mám standartně českej appstore, založenej na českou kartu.
    - chci to předělat na appstore v jiný zemi, protože tu žiju, všechny predispozice k tý změně mám splněný.

    otázka:
    - máte někdo zkušenost s tím, že konkrétní "český" věci pak nejdou v zahraničí? třeba nějaká aplikace, která je důležitá?
    - je dobrý si dát při týhle migraci na něco pozor?

    chci se vyvarovat situaci, kdy to, co potřebuju z českýho appstoru, se dozvim až tim, že to v dánskym chybí. například.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Díky všem, vyřídím :)
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    MADBANANA: takovych obrazku najdes na googlu milion. Ale jestli prodejce bude souhlasit s osobnim predanim tak je to asi v pohode. Sednou na kafe, kamos se prihlasi na telefonu k icloudu a zaplati mu. Rozhodne at mu neposila penize.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam