• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JIRRA: yessss! :-D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Zdravim vespolek, jelikož to jde teď ven s iOS betou tak můžu konečně oznámit že se dostalo trochu lásky český nativní klávesnici :)
    (takže pánové níže that didn’t age well :D)
    Vylepšili jsme autokorekci (přibylo trochu hovorový češtiny), máme predikce, máme QuickPath a podporu bilinguální klávesnice. Trvalo to ne že ne ale hurá :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017: tak nedík no..
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Ja predikuju 20xamazing ;)

    A tady jsem nahodil AI copilot ;)

    Creating a bingo card for an Apple keynote can be a fun way to engage with the event! Here’s a custom-made bingo card for you to use during the Apple keynote:
    | Free Space | iOS 17 | MacBook Air | AR/VR Headset | New Software Feature |
    |------------|--------|-------------|---------------|----------------------|
    | Siri Update| iPadOS | Apple Watch | Apple TV+ | HomeKit |
    | Apple Pay | macOS | Apple Music | iCloud | Health App |
    | App Store | Privacy| Environment | Education | Accessibility |
    | Developer Tools | Apple Arcade | Hardware Tease | Performance Stats | Surprise Announcement |

    How to play:
    Print out or display this card on your device.
    As the keynote progresses, mark off each square when the corresponding item or topic is mentioned.
    The center square is a “Free Space” – you can mark that off right away.
    Get five in a row horizontally, vertically, or diagonally to win!
    Enjoy the keynote and have fun with your bingo game! 🎉
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SATOO: ceska siri je pro Apple asi stejná priorita, jako ceska predikce v klávesnici...😁 stejně tak se obávám, aby většina věcí, které by mohly být zajímavé, nebyla zase us / eng only
    CROSS
    CROSS --- ---
    SATOO: Ten deník by nebyl marnej, kdybych neměl 12 let journalingu v Day One. Letos prý Passwors app, to bude podobný, i když systémovou správu hesel používám jako každej.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SATOO: minule widgety a lock screen, nebo to bylo už 16 asi co? no měl by se apple začít snažit kuva trošku :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TAP: V pohodě, žádný rozdíl nevidím.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    TAP: Normální. Mám jí vypráskanou na 83 procent a den se dá na jedno nabití přežít. Když na něco furt čumíš, tak samozřejmě musíš nabíjet.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CROSS: taky ne.. bral bych vylepšení základních funkcí (už léta by pro mě bylo nejlepší vylepšení podpora cz predikce pro default ios klávesnici... ale to se asi nikdy nedočkám 🙈)
    TAP
    TAP --- ---
    Kdo máte iOS 17.5.1 na iPhone 13 mini, jak je na tom baterka? Narazil jsem na stížnosti na extrémně rychlý vybíjení, tohle jsem řešil s naposledy s nějakema bizarníma Androidama. Máte někdo přímou zkušenost?
    CROSS
    CROSS --- ---
    SUBTITLES017: Zklamání to bude určitě, to je takovej mediální kolorit. V září si to zase všichni nainstalujou a pojedeme dál. :-]

    Byl bych především rád, kdyby cokoli, s čím přijdou, hlavně fungovalo. Povídat si s telefonem zase tak úplně nepotřebuju.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    dneska od 19 apple keynote a představení ios18.. po delší době jsem docela zvědavý s čím přijdou (implementace AI atd.). doufám, ze to nebude zklamání..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj. Muj iphone 12mini ztratil po vyprseni zaruky svou vodotesnou funkci. A ja ho docela rad pouzival na nataceni pod vodou(zadny potapeni do hloubky, ale brouzdani max do 2m). Nastesti se uplne neutopil a stacila vymena displaye,nicmene tim uz o tu viditesnost prisel uplne. Nedoporucite mi nejakej mini alistickej vodotesnej obal,se kterym se na dovoleny nebudu bat natocit nejaky zabery?chci neco v cem se da s telefonem normalka fungovat,ne takovy ty “pytliky” nebo profi potapecsky gadgety. Idealne vena do 1000 zlataku. Diky diky!
    VITECH
    VITECH --- ---
    Diky, mrknu na to
    MUXX
    MUXX --- ---
    VITECH: Myslim si, ze nejde. Muzes si leda zapnout “do not disturb” a tam povolit vyjimky.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    VITECH: Podle mě by nastaveni aplikace mělo být viz obrázek. Telefon pouze udělá zvuk, ale nic se nerozsvítí.

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VITECH: Takže chceš, aby tě notifikace nenotifikovala?

    Já používám takový ty časy, kdy se mi ukážou všechny za nějakou dobu.

    VITECH
    VITECH --- ---
    HERKULES: Abychom si rozuměli - já oznámení chci, ale aby mi to nerozsvěcovalo display. Alway on mam off...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    VITECH: V notifikacích. Nastavení/oznámení. A buď pro každou app sólo nastavení co jo a co ne. A nebo celkově.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam