• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    ..doporucuju toto..u nas k dostani zelenej pro vnitrni pouziti, v indii sem odzkousel cernej,kterej maka paradne venku. nesmrdi to,naopak to voni jak kdyz hori drevo a ucinek je perfektni.
    http://www.mortein.co.in/pest_control_mosquitoes.asp
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    DOCTOR23: no hele my právě taky, sme přijeli an to slovensko,dvě minuty otevřený dveře a to co bylo na stropě bylo fakt dost nechutný, takže noviny a jedna rána za druhou,pak už neotvírat a když,tak po tmě ...kámoška právě měla v uatě nějakou svíčku ,která fakt fungovala,něco jako ty srágory do zásuvky, ale já sem jí zatim nikde neviděla teda
    FREE23
    FREE23 --- ---
    DOCTOR23: nojo, ale to si ještě musíš umejt nohy :))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    ATARKA: tyjo,to je dobrá připomínka,když si vzpomenu jak jsme se o víkend nevyspali,protože nám v autě neustále kroužili 4 mouchy...a to jsem si nechal pomožky venku....:))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    hele něco proti komárům a mouchám,když je večer dusnu k padnutí,takže nemůžete sedět vevnitř a mít zavřený dveře ...nějaká svíčka nebo něco takovýho ? máte něco ozkoušenýho ?
    FREE23
    FREE23 --- ---
    DOCTOR23: :D dík za info, ale já do tohohle nedělám:)

    FEMMEFATAL: ale já v tom opravdu nejedu:)) A už je to pár let - těsně po tom co to předělali
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FREE23: heh,v kokosu je nová hospůdka..maj jich tam asi 10 a jsou spojený jenom slabým lankem...;))
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    FREE23: tos neměl, zejtra budeš nadávat, že si tam nemáš na co sednout :))
    FREE23
    FREE23 --- ---
    LESH: nebo zadara na zahrádce u Studničků, viz. nejmenovanní rozdělováci :D
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LESH: na zahradní sestavu pivní jsem měl zálusk..
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    WELITELKA: aha :)))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    todle kresilko je preesne jako ten altanek..jednou slozit a pak to funguje..ale nikdy nerozebirat:]
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    HASHLERKA: akorát , že by jsme to měli přes celý auto :))
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    ATARKA: a zrovna se mi tohle tak líbilo :)))
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA: mmm, díky za upozornění :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LESH: sem měla takový dvě a šli do kontáku,hrozněj voser s tim skládáním a eště se to furt rzokládalo,když si an to někdo sedl,takže se to muselo elpit gafou .)
    LESH
    LESH --- ---
    Zahradní sestava - pivní
    Obsahuje: 2 lavice, 1 stůl. Dřevěná, lakovaná, složitelné kovové podstavce. 220 x 50 x 75 cm- cena 1699,- Kč … OBI č. 3631520 220 x 70 x 76 cm- cena 1999,- Kč … OBI č. 3706678
    http://produkty.obi.cz/new/zahradni-nabytek/zahradni-sestava-pivni.html
    LESH
    LESH --- ---
    Plážové rozkládací lehátko - s přenosnou taškou, ocelová konstrukce, barva: zelená/bílá, modrá/bílá - cena 199,- Kč
    http://produkty.obi.cz/new/sezonni-zbozi/kempink.html
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: mám takovej ten postkomunistickej grill na 230V ,ale je bohužel jen na jedno max2 kuřata...Ale zas sou pak z něho luxusní :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam