• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    KOSMEN: presne:]
    LESH
    LESH --- ---
    KOSMEN: ještě se snad dělá jako závěsná spirála (něco jako pružina), která snad "kilometr" dlouhá a vydrží půlku léta
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KOSMEN: kde k dostání ? stránka nefachá,teda aspoň mě
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    ..doporucuju toto..u nas k dostani zelenej pro vnitrni pouziti, v indii sem odzkousel cernej,kterej maka paradne venku. nesmrdi to,naopak to voni jak kdyz hori drevo a ucinek je perfektni.
    http://www.mortein.co.in/pest_control_mosquitoes.asp
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    DOCTOR23: no hele my právě taky, sme přijeli an to slovensko,dvě minuty otevřený dveře a to co bylo na stropě bylo fakt dost nechutný, takže noviny a jedna rána za druhou,pak už neotvírat a když,tak po tmě ...kámoška právě měla v uatě nějakou svíčku ,která fakt fungovala,něco jako ty srágory do zásuvky, ale já sem jí zatim nikde neviděla teda
    FREE23
    FREE23 --- ---
    DOCTOR23: nojo, ale to si ještě musíš umejt nohy :))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    ATARKA: tyjo,to je dobrá připomínka,když si vzpomenu jak jsme se o víkend nevyspali,protože nám v autě neustále kroužili 4 mouchy...a to jsem si nechal pomožky venku....:))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    hele něco proti komárům a mouchám,když je večer dusnu k padnutí,takže nemůžete sedět vevnitř a mít zavřený dveře ...nějaká svíčka nebo něco takovýho ? máte něco ozkoušenýho ?
    FREE23
    FREE23 --- ---
    DOCTOR23: :D dík za info, ale já do tohohle nedělám:)

    FEMMEFATAL: ale já v tom opravdu nejedu:)) A už je to pár let - těsně po tom co to předělali
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FREE23: heh,v kokosu je nová hospůdka..maj jich tam asi 10 a jsou spojený jenom slabým lankem...;))
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    FREE23: tos neměl, zejtra budeš nadávat, že si tam nemáš na co sednout :))
    FREE23
    FREE23 --- ---
    LESH: nebo zadara na zahrádce u Studničků, viz. nejmenovanní rozdělováci :D
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LESH: na zahradní sestavu pivní jsem měl zálusk..
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    WELITELKA: aha :)))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    todle kresilko je preesne jako ten altanek..jednou slozit a pak to funguje..ale nikdy nerozebirat:]
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    HASHLERKA: akorát , že by jsme to měli přes celý auto :))
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    ATARKA: a zrovna se mi tohle tak líbilo :)))
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA: mmm, díky za upozornění :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LESH: sem měla takový dvě a šli do kontáku,hrozněj voser s tim skládáním a eště se to furt rzokládalo,když si an to někdo sedl,takže se to muselo elpit gafou .)
    LESH
    LESH --- ---
    Zahradní sestava - pivní
    Obsahuje: 2 lavice, 1 stůl. Dřevěná, lakovaná, složitelné kovové podstavce. 220 x 50 x 75 cm- cena 1699,- Kč … OBI č. 3631520 220 x 70 x 76 cm- cena 1999,- Kč … OBI č. 3706678
    http://produkty.obi.cz/new/zahradni-nabytek/zahradni-sestava-pivni.html
    LESH
    LESH --- ---
    Plážové rozkládací lehátko - s přenosnou taškou, ocelová konstrukce, barva: zelená/bílá, modrá/bílá - cena 199,- Kč
    http://produkty.obi.cz/new/sezonni-zbozi/kempink.html
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: mám takovej ten postkomunistickej grill na 230V ,ale je bohužel jen na jedno max2 kuřata...Ale zas sou pak z něho luxusní :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam