• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    TRASK3:
    FABRIC: to není ten flek kam chci jet s nelčou,ale dík..;)
    TRASK3
    TRASK3 --- ---
    FABRIC: jo
    FABRIC
    FABRIC --- ---
    TRASK3: to se bavíš o tom fleku u vody, jak tam chce jet v sobotu doktor z nelčou?
    TRASK3
    TRASK3 --- ---
    DOCTOR23: Harasov, tam se da v pohode parkovat ,ale uz to asi bude placeny jo a minulej tejden sme se tam byli koupat a vykradli nam karu ,tak bacha! jinak kdyz pojedes dal smer Poklicky tak tam je taboriste po pravy strane hned u silnice
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    LESH: : ))))

    No ruku do hovně za to nedam, ale předloni tam bylo plno a veselo, bohužel jsem tam nestavěl : )))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    typy na zevl místa v následujících destinacích ? .) taloška,poblíž aviana-benátek,francie cestou do špáňa po státovkách,sever špáňa
    LESH
    LESH --- ---
    LASTBIER: tam jsem byl na táboře :) na straně od silnice bylo molo. na straně druhý je hned kopec, takže jsou tam príma houpačky na stromech. voda byla tenkrát luxus (před 16 lety ;)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LASTBIER: fér!
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    DOCTOR23: Hele, já když jsem byl na Kokořínsku, projížděl jsem kolem tohodle rybníka http://www.mapy.cz/#x=133428992@y=137100928@z=15@mm=FP a lidi se tam koupali fest, dokonce je u něj takovej srubovej barák s občerstvenim.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    už jsem dostal jeden typ na flek u mělníka..;)
    DUB
    DUB --- ---
    okolo kokorina sem teda jenom trampoval s baglem a je fakt ze sme se nekoupali
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SMAZAK: díky zkusíme to,jedem na Housku,takže je to i hodně blízko..;)
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    DOCTOR23: http://www.mapy.cz/#x=133493776@y=137296656@z=16@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=hara%C5%A1ov@sss=1@ssp=133415680_137215872_133530368_137322752

    skus sem , je tam takovej mikro "jakoby kemp" udajne v pohode majitel , urcite by se snim slo domluvit ze byste tam nekde bivakovali pres noc na ty jeho loucce , a kdyz ne tak zkus jet dal po ty lesni ceste , moc lidi tam neprojde
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jo kdyztak zkoncis jako ja dycky 2-4 hodiny hledani fleku a nakonec vystavenej nekde u silnice nebo u lesa kde sem dycky slysel ,,hele co tady delaj tady se nesmi parkovat hehe
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LESH: právě proto pátrám..
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEMMEFATAL: jasan..;)musim to všechno pořádně nachystat,aby byla nela spokojená..:)
    LESH
    LESH --- ---
    kolem kokořína moc koupání není, ne? jako malej jsem byl na táboře u rybníka harasov. tenkrát tam byla voda pěkná, nevim co dnes. a místo na parking nic moc...
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: už chystáš romantiku jo?
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    nějakej tip na pěknej kempik nebo freeflek s koupáním kolem kokořína?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ATARKA: no ehm,já se taky nepředřu,víš jak a v červenci aloha špáňo .)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    to musis delat jako kamos ,,oblozili ho tak chodi od 9 do 3 a nedela nic :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam