• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    femmefatal: my s tím nikdy problém neměli .... někde bejt u lesa přes noc i s více autama .... nesmíš bejt jen na očích ... to je celý .-)

    jo jo, tamto je free flek ... :-)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PAPRIKA: páč jsme chtěli točený pívo a hajzliky
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    SUE23: to nebyla kolegyně ale klientka, kolegyni bych to řekla :))

    PAPRIKA: no ono je těžký někdy v 8 dodávkách najít ten v poho flek, ale jestli o nějakejch víš, tak nesázej kempy, ale free fleky:))
    SUE23
    SUE23 --- ---
    FEMMEFATAL: Doufám, že kolegyně nemá psa? Nebo moc hlasitej smích?
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    nějak mi nedochází proč lezete do kempu když máte dodávky na spaní a ještě za to platíte .....

    a abych nebyl OT, tak jedno místo na kemping ....
    Jih Čech, Mladá Vožice, u rybníčka na koupání, u něj hned "marina bar" - má to tam pár mladejch, maj dobrý pivo .... u toho hřiště na nohejbal nebo na cokoliv .... nechaj vás tam v poho přes noc i když zavřou bar ..... za barem je i ohniště, dá se tam grilovat ....

    http://www.mapy.cz/#x=133984752@y=133963040@z=16@mm=FP@ax=133983872@ay=133963504@at=marina%20bar@ad=marina%20bar@sa=s@st=s@ssq=mlad%C3%A1%20vo%C5%BEice@sss=1@ssp=124900261_127010689_146199461_145639297
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: to nešlo, ale můj vyděšenej výraz ve tváří asi lecos prozradil :)
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    DOCTOR23: Aneb vodní pólo s plavajzníkem : ))))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEMMEFATAL: měla jsi jí popřát krásný kempování s hovnem na pláži..:)
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FEMMEFATAL: Chudák holka.
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: tak jsem tu teď měla slečnu, která se hrozně těší na týdenní kemping v Úštěku. no nevěděla jsem co na to říct :)) mi jí bylo trochu líto :))
    DUB
    DUB --- ---
    SUE23: ste se mu meli nehorazne vysmat do ksichtu :DD
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    TOMBRIDER: jo jo.. ale že nám v 8 ráno vlez do hnědky vožrala s tim, že tam bude spát a pak si u dalších lidí "vypůjčil" soukromou lodičku, to ochranka "nezasahovala"... :))
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FREE23: MMS dobrá, ale než se mi povedlo rozluštit vod koho je a co na ní je, páč tě nějakym nedopatřenim nemam v tomhle telefonu, byla neděle : ))
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FREE23: Přesně, tak jsme se teda přestali nahlas smát a v tu chvíli k nám doleh řev a bugr z kempový hospody vzdálený vod nás asi 100m.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SUE23: že se smějete nahlas??? Fakt nátěr!!!! :D :D To sou ale kokoti
    SUE23
    SUE23 --- ---
    FREE23: To tam na nás ještě přišel sekuryťák asi v jedenáct večer, že se smějeme moc nahlas a rušíme noční klid. Fakt přehnanej kemp. No Úštěk mažem z mapy, již nikdy více.
    FREE23
    FREE23 --- ---
    jo a z tý skály se dá suprově slaňovat... ale to si nejdřív musim koupit základní vybávko:))
    FREE23
    FREE23 --- ---
    DOCTOR23: no ještě teď trochu rudnu vzteky při vzpomínce na chmelaře... to byla fakt haluz... takovejch zákazů pohromadě už jsem dlouho neviděl:)) Tady to bylo fakt fajn, akorát jsme spali v tom lesíku, takže pár desítek metrů od auta, ale dalo by se to pořešit i jinak, ovšem pravděpodobně celej den na slunci.. Jinak je to asi 15 minut cesty od Úštěka:) btw posílal jsem Majesticovi mms hned v sobotu večer, abyste byli hned v obraze
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FREE23: dobrý...:)
    příště jedem s váma,úštěk byl fakt strašnej...;)
    FREE23
    FREE23 --- ---
    jak jste dopadli u Chmelaře? Nevyhodila vás securita:))
    My jsme nakonec zatáhli supr flek, loni to tam nevyšlo, poněvadž tam byl tábor, ale letos tam bylo jenom pár děcek dole na louce. Je tam skála, les, louka, rybník - takovej allin1:) Dávám jako tip na free fleking..

    MAPA:

    http://www.mapy.cz/#x=133128352@y=137905472@z=14@mm=ZP@ax=133132880@ay=137907440@at=Smrtka@ad=sk%C3%A1la

    FOTO:





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam