• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    PAPRIKA: se eště asi mám co učit, se taky snažíme nebejt na očích, ale nějak to né vždy vyjde :((
    ale tak taky radši free a jednou za dva, tři dny kemp nebo aspoň chvíli někde kde je sprcha, to zas jako potřebuju no :))
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    femmefatal: my s tím nikdy problém neměli .... někde bejt u lesa přes noc i s více autama .... nesmíš bejt jen na očích ... to je celý .-)

    jo jo, tamto je free flek ... :-)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PAPRIKA: páč jsme chtěli točený pívo a hajzliky
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    SUE23: to nebyla kolegyně ale klientka, kolegyni bych to řekla :))

    PAPRIKA: no ono je těžký někdy v 8 dodávkách najít ten v poho flek, ale jestli o nějakejch víš, tak nesázej kempy, ale free fleky:))
    SUE23
    SUE23 --- ---
    FEMMEFATAL: Doufám, že kolegyně nemá psa? Nebo moc hlasitej smích?
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    nějak mi nedochází proč lezete do kempu když máte dodávky na spaní a ještě za to platíte .....

    a abych nebyl OT, tak jedno místo na kemping ....
    Jih Čech, Mladá Vožice, u rybníčka na koupání, u něj hned "marina bar" - má to tam pár mladejch, maj dobrý pivo .... u toho hřiště na nohejbal nebo na cokoliv .... nechaj vás tam v poho přes noc i když zavřou bar ..... za barem je i ohniště, dá se tam grilovat ....

    http://www.mapy.cz/#x=133984752@y=133963040@z=16@mm=FP@ax=133983872@ay=133963504@at=marina%20bar@ad=marina%20bar@sa=s@st=s@ssq=mlad%C3%A1%20vo%C5%BEice@sss=1@ssp=124900261_127010689_146199461_145639297
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: to nešlo, ale můj vyděšenej výraz ve tváří asi lecos prozradil :)
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    DOCTOR23: Aneb vodní pólo s plavajzníkem : ))))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEMMEFATAL: měla jsi jí popřát krásný kempování s hovnem na pláži..:)
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FEMMEFATAL: Chudák holka.
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: tak jsem tu teď měla slečnu, která se hrozně těší na týdenní kemping v Úštěku. no nevěděla jsem co na to říct :)) mi jí bylo trochu líto :))
    DUB
    DUB --- ---
    SUE23: ste se mu meli nehorazne vysmat do ksichtu :DD
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    TOMBRIDER: jo jo.. ale že nám v 8 ráno vlez do hnědky vožrala s tim, že tam bude spát a pak si u dalších lidí "vypůjčil" soukromou lodičku, to ochranka "nezasahovala"... :))
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FREE23: MMS dobrá, ale než se mi povedlo rozluštit vod koho je a co na ní je, páč tě nějakym nedopatřenim nemam v tomhle telefonu, byla neděle : ))
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FREE23: Přesně, tak jsme se teda přestali nahlas smát a v tu chvíli k nám doleh řev a bugr z kempový hospody vzdálený vod nás asi 100m.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SUE23: že se smějete nahlas??? Fakt nátěr!!!! :D :D To sou ale kokoti
    SUE23
    SUE23 --- ---
    FREE23: To tam na nás ještě přišel sekuryťák asi v jedenáct večer, že se smějeme moc nahlas a rušíme noční klid. Fakt přehnanej kemp. No Úštěk mažem z mapy, již nikdy více.
    FREE23
    FREE23 --- ---
    jo a z tý skály se dá suprově slaňovat... ale to si nejdřív musim koupit základní vybávko:))
    FREE23
    FREE23 --- ---
    DOCTOR23: no ještě teď trochu rudnu vzteky při vzpomínce na chmelaře... to byla fakt haluz... takovejch zákazů pohromadě už jsem dlouho neviděl:)) Tady to bylo fakt fajn, akorát jsme spali v tom lesíku, takže pár desítek metrů od auta, ale dalo by se to pořešit i jinak, ovšem pravděpodobně celej den na slunci.. Jinak je to asi 15 minut cesty od Úštěka:) btw posílal jsem Majesticovi mms hned v sobotu večer, abyste byli hned v obraze
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FREE23: dobrý...:)
    příště jedem s váma,úštěk byl fakt strašnej...;)
    FREE23
    FREE23 --- ---
    jak jste dopadli u Chmelaře? Nevyhodila vás securita:))
    My jsme nakonec zatáhli supr flek, loni to tam nevyšlo, poněvadž tam byl tábor, ale letos tam bylo jenom pár děcek dole na louce. Je tam skála, les, louka, rybník - takovej allin1:) Dávám jako tip na free fleking..

    MAPA:

    http://www.mapy.cz/#x=133128352@y=137905472@z=14@mm=ZP@ax=133132880@ay=137907440@at=Smrtka@ad=sk%C3%A1la

    FOTO:





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam