• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: Najs óne!!!
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    na nástěnce je mapa freefleků...;)
    CND
    CND --- ---
    ATARKA: vzhledem k dnešní předpovědi by to nebylo od věci.-)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FEEX: nemůžeš vzít rolbu na vycházku až budem v čechách ? .)
    FEEX
    FEEX --- ---
    ok
    LESH
    LESH --- ---
    FEEX: tako to je škoda. my jsme se během víkendu přesouvali a cíl určili až při setmění. v neděli ale byla plánovaná zastávka v řevnici a při případný sms hurá do dobřichovic. ale nevadí, doraž někdy sem k nám... :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PAPRIKA: o nástěnku se starám já..na zapichovací mapu jsou bohužel moje schopnosti tak nějak nedostačující,jestli jí chceš udělat dám ti práva
    ..:)a tvuj flek jsem nějak přehlídnul..hned to opravim..;)
    FEEX
    FEEX --- ---

    LESH: to vubec ne , na to sem se naopak esil , ale jak ste nerekli kde budete tak sem si udelal pak jiny plany..
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    PAPRIKA: jj mam
    corsica uzasna!! naprosto!! nejlepsi je ze je tam oboji..rasna prochazka po horach kdyz uz ma clovek az moc prohraty kosti a to valeni na plazi uz ho nebere :)
    + nadherny kameny mestecka a pak taky ruzny horsky usedlosti corzickejch separatistu .))
    jinak ale teda spani ve volne prirode jedine pod sirakem na tajnacku v horach
    plaze a prilehlosti dost kontrolujou fici a je fakt ze nas x krat vyhnali z fleku
    pak i na vareni jidla u auta treba na parkaci koukali taky hodne divne.. proste je to zas o tom ze z tebe jako turisty chtel vymacknout nejvic takze zrat musis v restauraci zejo.. ale da se.. ovsem musi s e pocitat s tim ze te muzou vyhmatnout je to i o tom ze ti muzou naparit pokutu
    v horach se da domluvit a zaplatit spani pod stanem vzdy u nakyho stanoviste.. a nebo na drzo nekde pod sirakem
    taky sme narazili na sice ne freeflek ale zahradu u jednoho takovyho jakoze statku prave nakyho corsickyho separatisty za mirnej baksis
    me domek kterym protejkal potucek fakt narez!! a francouze tam fakt nesnasej..
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    neumí tady někdo udělat na nástěnce mapu ČR, kam by se ty fleky nějak zapichovali? .-)

    jinak nevím, kdo to dává na nástěnku, ale můj doporučenej flek u Mladé Vožice tam třeba není ... .-)

    a když už píšu, má někdo zkušenosti s freekempingem na Korsice? .-))
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    ROBOOTEK: ask mihaal ted tam snad ma nekdy jet
    LESH
    LESH --- ---
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    me laka sicilie.. byl ste nekdo?
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    LESH: je, je tam tepleji a prostě ta atmosfétra a tak. ve finále do něj stejně moc nelezu, ale je to prostě jiný :)) to chlapovi asi nevysvětlím :))
    LESH
    LESH --- ---
    FEMMEFATAL: k tomu ale není potřeba moře, ne? :)
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    LESH: když mě už chybí teplíčko, pořádně si prohřát kostru. těch českech max 28 mi prostě nestačí :))
    LESH
    LESH --- ---
    FEMMEFATAL: moře moře ... všechny ženský jsou stejný ;)
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    ROBOOTEK: jo jestli to má docotr tak o.k, se nepochlubil :)
    no jo tak kam ale jinam, já chi moře a delší trip než na moravu či slovensko. hlavně teda to moře...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    :))
    naky posrehy sem psal doctorovi..muzu preposlat
    chorvatsko bude asi nahovno kvuli rozjizdejcimu kapitalismu a vlade penez kdy chtej vytriskat z lidi co nejvic.. takze ty prudy ohledne freefleku se daj cekat
    co sme tam projizdeli naposled tak sme spali u nakyho poborenyho hotelovyho komplexu nevim ted kde to presne je ale je to zjimavy misto.. nicmene bulharsko de rok od roku taky do haje.. draz a draz a pobrezi zasiraj hotelama jak to jen de..takze vsude stavba a nebo dostavenej hnusnokomplex se vsim co k tomu patri takze zlaty pisky.. cetky a spotrebitelskej civilizacni humus ale asi se este da
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    SIEMENZ: to sice směje, ale jeho "osobní bloček" to teda asi fakt není, to by to vypadalo jinak a lidi by se při pohledu na zlitou posádku auta lekli :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam