• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    KALISON
    KALISON --- ---
    prodam karavan wilk de luxe,info postou,dovoz GB

    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Ja přidám nejaky freefleky z našeho okolí... jsou spíš jen tak na přespání na 1-2 noci

    takže jeden flek mezi Všenory a Mokropsy
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=49.939405,14.322425&spn=0.001089,0.002999&t=h&z=19

    další flek mezi Řevnice a Dobřichovice
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=49.920725,14.262389&spn=0.002179,0.005997&t=h&z=18

    Dobřichovice u kempu - v pohode flek i na delší zevl, i s hospodou
    http://maps.google.com/maps?q=49.924395,14.274279&t=h&sll=49.88945,14.186566&sspn=0.028759,0.06403&ie=UTF8&ll=49.92437,14.27436&spn=0.00109,0.002999&z=19
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    slusnej krpal :D ale to je na dlouhy vypraveni
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    SMAZAK: a co obri hrad? :)
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    Tak muzu potvrdit, ze ten flek viz [ BLEELXR @ Kemping a Freefleking ] je fakt oukej :) Stravili jsme tam 3 dny tenhle vikend a parada
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    Ahoj,

    prosím poraďte nějakej pěknej freeflek při pobřeží Itálie bo Francie, chceme jet karavanem s dětmi, ale ještě nevíme přesně kam. Díky.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ONDREEJ: To se taky budu snažit,ale tam sem nikdá nebyl tak se preventivně informuju o všech možnostech.Min. mi jde o sprchu pro ženu.Pokud nebudou např. na pláři... a tak.
    BLAMAZ
    BLAMAZ --- ---
    SHARK: diky
    SHARK
    SHARK --- ---
    BLAMAZ: vetsinou pro danej stat,
    Camping.it
    Camping.at
    Camping.hr
    Camping.fr
    d-camping.de
    camping-spain.net
    dokempu.cz
    BLAMAZ
    BLAMAZ --- ---
    zkousel jsem hledat, ale bezvysledne, tak to zkousim tady - existuje pro kempy neco jako je pro hostely www.hostelworld.com?
    ONDREEJ
    ONDREEJ --- ---
    TOMBRIDER: no zrovna tamvsude v okoli sme byli uz 2x a z t4 tam nemusis vubec utracet za kempy:)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: bezva,dík.Vypadá to že se tam stavim..
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOMBRIDER: maji tady k pronajmu mobilhoumy, ci apartmany, ale vetsinou jsou to prave fleky a kupodivu ke srovnani s ostatnima kempama podstatne levnejsi, jak pobyt na osobu tak prave i plac, muzes jet pouze ze stanem, platis za parcelu a osoby, co jsem kouka po kempu tak i ted jsou i nektere parcely jak vsektoru A ci pak vic v B volne, nicme je asi lepsi zavolat, mluvi anglicky a nemecky, jo a internet 15 hodin 10 euro ci 50 hodin 25 euro, vzal jsem si inet za 10 euro a asi mi to vydrzi az do konce pobytu
    LESH
    LESH --- ---
    ROBOOTEK: bezva tip :) našel jsem akorát přibližný místo 44.042522,12.454398 , ale jestli tam ještě jsou, nevím. každopádně se tam zastavíme ;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: fér tip..To sem potřeboval.Dá se tam ubytovat jen obyč auto +lidi?Nebo i to, znamená to Pitch (co sem pochopil tak je to něco jako "flek")?

    SMAZAK: Kam? Kdy? My tam budem taky! :) Tak ať se neminem!
    ONDREEJ
    ONDREEJ --- ---
    ja ted na severu italie u more byl, neco se pokusim zpracovat:) jinak nejlevnejsi tankovani pokud jedete pres Linz je v tomhle meste kousek od hranic s Italii, staci sjet z dalnice a u benzinky Jet sem tam bral koncem cervna naftu za 0,774!!
    http://maps.google.cz/maps?hl=cs&q=spittal&lr=&um=1&ie=UTF-8&split=0&gl=cz&ei=GCVfSrD6Mo2HsAaoh62YDA&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: pobliz rimini meli zakladnu jednoho casu mutoid waste company.. kazdopadne sem ted zkousel googlit a nic co by odkazovalo ze tam furt sou na me zatim nevypadlo.. ale ty ses v tech internetech takovej pohotovej tak zkus zalovit.. podle me by stalo za navstevu :) bratr tam byl cca pred 9 lety.. tak uz je mozny ze tam nepusobej moznanekdo od CA by mel urcite informaci.. kdyz uz budes poblis skusil bych to
    LESH
    LESH --- ---
    my vyrážíme teď v úterý. západní i východní pobřeží na severu. freefleky nikdo neporadil, tak jsem jich pár vyhlídl podle satelitních map. bohužel tam nejsou vidět případný závory :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam