• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    KALISON
    KALISON --- ---
    nemate nekdo tip na nakej pohod.freekemp smerem na zapad od phy???dik
    FEEX
    FEEX --- ---
    doporucju se postavit v dobrichovicich u jezu, je tam fajn hospoda, a brdy zacinaj 500 metru na kopci..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MIK23: hááá tak to je super, tam pojedu! ;)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ONDRA_PATA: zakazenej les - to vypada prave na vojensky ujezd brdy.taky jsme tam s rodicema jezdili na houby :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MIK23: dík za tip. matně si pamatuju, když jsme jezdili na houby s rodičema někam nedaleko prahy a oni řikali "zakázanej les" ale to jen proto, že se tam nesmělo autama nebo co. a ten byl moc pěknej. musim se zeptat asi..
    jinak berounka fajn
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ONDRA_PATA: leda tak zkusit nejakej kemp u berounky a na vylety chodit do brd.jinej les v okoli prahy moc pohadkove vypadat nebude...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hledám nějakej kemp v okolí prahy, pro pár na dvě noci, výlety do přírody... takže chceme fakt krásnou přírodu, mechový lesy... máte někdo tip z vlastní zkušenosti? na netu je kempů dost, ale zajímaj mě vaše tipy. kdyby to třeba teoreticky házelo (příroda) do psychedelik, tak moc fajn..
    díky ;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK: tak, a jak jiz bylo avizovano, tady je tedy inzerat na starsi karavan kterej uz nevuziji.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Karavan / Kladno / 180000 CZK ]
    WTG
    WTG --- ---
    Hrad Orlík nad Humpolcem - Kudy na hrad
    http://www.hrad-orlik.cz/kudy-na-hrad/
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    TOMBRIDER: diky, no my bysme tam chteli bejt treba pres noc, tak uvidim co se tam bude dat vymyslet, jestli zajet treba nekam kus bokem.. o tech kravach nekdo nekde psal ze nebyly zrovna dvakrat privetivy:)
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOMBRIDER: cca 190 tis
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JACQUES157: Helec tam jsem jednu dobu jezdil pořád "na cígo"..Ale maximálně sem zaparkoval auto u stodoly a dál šel pěšky...Jinak to tam bylo ohraničená el.drátem kvůli krávám....
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: a co karavan za karavan jak to maj cirkusáci? Dyť budou mít děti radost :)).....a zakolik?...prodáváš
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    mate nekdo zkusenosti s kempovanim nekde pobliz vyhlidky Maj? jestli je tam nejakej flek, kam se da pripadne zajet autem apod.?
    SHARK
    SHARK --- ---
    dneska porizen zanovni karavan
    [ SHARK @ Fotky toho co jsme si dnes koupili či objednali ]

    takze mam na prodej ten muj starsi..., ted mam dva karavany :)))
    FREE23
    FREE23 --- ---
    LESH
    LESH --- ---
    KACJU: víc infa není, proto píšu sem. letos jsem tam ještě nebyl, takže nevím, v jakym stavu je příjezdovka, ale eltéčkem jsem se tam vždycky dostal (2.2m šířka, 3m výška). odboč ze silnice mezi břežanama a černíkama, ať nemusíš projíždět vesnicí. u lomu se dej pravou cestou, která tě dovede na zelenej plácek. není tam úplná samota, objevuje se tam místní omladina a rybáři...
    KACJU
    KACJU --- ---
    LESH: ooo to vypada vyborne fakt krasny :) a v Brezanech to mam rada chvili sem tam bydlela :))
    hodis mi do psty vic infa dekuju


    SOJKA: to bude mozna Naloze avie :D sjedu se tam podivat diky za info
    LESH
    LESH --- ---
    KACJU: třeba [ LESH @ Kemping a Freefleking ]

    nebo zkus iggyho a jeho iggyland. nevim, jestli je tady na nyxu...
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KACJU: Hele kdyby si nic nesehnala tak tady dole v dejvicich je pekny parkovistatko hned u parciku. Uz je tam naka obytna avka takze myslim ze tam te nikdo prudit nebude.
    Najdete nás zde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam