• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    ZICHY: jj, taky jsem tam byl, je to paráda, měl jsem auto přímo u jezera, nikdo mi neprudil ... jenom po cestě kolem kaňonu a pak taky na Napoleonský silnici mi málem shořely brzdy :)
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    opožděně nahazuju tu Francii, oblast Verdon, cca 100km nad Nice, celý je to přírodní park, jezero plus kaňon a byl tam fakt rajskej klid oproti tomu našlapanýmu pobřeží...cedule zákaz stání kemperů samozřejmě, ale nechaly se najít menší pláže, kde bylo jen pár aut a kempoval jsem 3 noci bez problemů...doporučuju, rozhodně se tam chci vrátit někdy


    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    my sme na sardinii leteli za trojku zpatecni a pak sme si tam pucili na tejden auto, ktery nas stalo 1500Kc /os. /tejden. sice je to hovno frajerina, ale meli jsme se vyborne. spani ruzne pod sirakem kdekoli.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tip na dovču,ale nevim,jak je to s přesunem aut, každopádně málo turistů a nádhera všude kolem

    Isole Tremiti
    http://www.isoletremiti.it/
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KCE: kolega trajekty pro busy objednává půl roku dopředu,aby bylo volno, čim blíž je sezona, tim je to větší tlačenka, ale samozřejmě pro indivindy je to něco jinýho no, se dyžtak nacpeš tam,kde maj zrovna volno .)
    KCE
    KCE --- ---
    no rozdil tak v dylce plavby, mi nerikej ze 250km usek kde to jezdi denne si musis obednavat mesice dopredu
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KCE: tak on bude asi rozdil trajekt do maroka kde de o par km
    KCE
    KCE --- ---
    podle me musi bejt naka kancelar co ti listek proda o dost levnej, jen nejsou na netu a nebudou mit stanek hned u pristavu
    treba do maroka ti vetsina kancelari co sou "na ocich" rekne 300e a vic, my jeli tusim za 180, protoze sme dostali tip na kancelar, byla zapadla asi 5km za mestem v nakym polygono
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ROBOOTEK: zadaval sečm zari.. takze mimo sezonu
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    jo a jeste do olbie jezdi jen ten moby a ten je drazsi.. do golfo aranchi jezdi sardinia ferries a je to levnejsi.. a to mesto je jen kousek od olbie
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    hm tak ten odkaz nejak hapruje ale vyhodilo me to 320eur zpatecni.. si myslim ze to de..
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    LESH: Dobrej ranec za cestu trajektem, v roce 2008 jsem platil za Livorno-Bastia a z5 cca necelejch 100eur :) ted je to 270eur
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LESH: To je slusna raketa 13K za to dojedu do recka a zpatky :)
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA: já jen jako doplnění tvých informací... :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LESH: no mě je ejdno kolik to stojí,já trajektem nikam nejezdim .) jen sem házela jaký nám nsk přišly ceny za trajekt pro zájezdovej autobus + lidi k tomu v kajutách .)

    jinak my bysme se do toho teda nevešli,kdyby to brali poctivě .)
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA:

    SPOLEČNOST MOBYLINES

    14.8.2012 Livorno (8:00) – Olbia (13:55)

    28.8.2012 Olbia (9:00) – Livorno (14:55)

    2 dospělí, obytný vůz do 5 m délky a 3 m výšky, bez kajut a sedaček

    Cena zpátečního lístku: € 520,24 = 13.500 Kč



    Nebo



    SPOLEČNOST MOBYLINES

    14.8.2012 Civitavecchia (9:00) – Olbia (13:45)

    28.8.2012 Olbia (9:00) – Civitavecchia (13.45)

    2 dospělí, obytný vůz do 5 m délky a 3 m výšky, bez kajut a sedaček

    Cena zpátečního lístku: € 485,90 = 12.609 Kč
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    CEEFA: to misto ale vypada epesne ;]
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    ATARKA: no tos me moc nepotesila ;] mam v zaloze jeste Odesu na UK... :]
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    PUBLICURINATION: ja si pamatuju jenom tenhle flek:
    43.608146,-1.455824 - Google Maps
    http://maps.google.com/maps?q=43.608146,-1.455824&num=1&t=h&z=15&vpsrc=6&vps=2&ei=fA09T6npFKjk4QSD3szIDw&abstate=near:actbar-saveto

    krasny haje korkovejch dobu kolem oceanu, zevling uplne v klidu, plaze skoro prazdny ale ma to jeden hacek - na koupacku to fakt neni, vsude tam sou cedule s varovanim na silny spodni proudy, ktery jsem ze zacatku ignoroval, vesel do vody a kdyz sem tam byl tak do pul steheh tak sem zacal radsi zdrhat ven protoze sem uplne cejtil jak me to tahne nekam dolu a pryc .)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: rakije ? tyve, dyk já furt řídim, tak se asi těžko budu nalejvat že jo :) prostě sme měli v kabině asi 80 stupňů ( ted nevim jeslti to bylo řecko a nebo eště předtim makedonie ), jeli sme asi 400 kiláků a celou dobu do mě ze strany pralo sluníčko,nezachránily mě ani mokrý ručníky, kterejma sem byla obložená
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam