• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    btw mate nekdo zkusenosti s freeflekingem na chorvatskejch ostrovech hvar brač atd.. ?? ja byl kdysi na cresu s osobakem a spani na plazich a to prochazelo ale vsude na forech pisou ze radsi NE a ze milicia docala vostra.. ./ este zvazuju kalabrii a po zkusenosti ze sardinii tak tam bych se nebal tam na to serou to vim
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    parada!! se to budou krasne ted hledat freefleky a odbocky atd .)
    Česko má nově skoro kompletní pokrytí Street View - Živě.cz
    http://www.zive.cz/clanky/cesko-ma-nove-skoro-kompletni-pokryti-street-view/sc-3-a-164216/default.aspx
    KOPI
    KOPI --- ---
    Zdravim, poradí mi někdo parkování pro dvě velký auta v těchto italských městech: Trieste, Venezia, Padova, Ravenna, Bologna a Verona?
    Popřípadě nějaký tipy na sever Itálie..
    Kdyžtak pošta.. díky moc
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: cha, ted koukam na tu skvelou mapku spana na nastence.diky!
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nasledujici tyden vyrazim z Valencie na cestu kolem spanelskyho a portugalskyho pobrezi.mam na to mesic a pul.rad bych se podival do nejakejch alternativnich komunit, osquatovanejch vesnic a mist podobyho druhu.nicmene pokud mate nekdo tipy na dobry freeleky jakyhokoli druhu tak je uvitam! nikdy jsem jeste nebyl jiznejc nez je Valencie a pak znam az Baskitsko, ktery budem projizdet nekdy koncem vyletu.dik za rady a preju krasny leto vsem,)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    DOCTOR23:
    LESH: děkuji, nj Polsko prostě paráda
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PASTEL: mám projeto od gdaňsku až do německa a všude uplně bez problémů..nikdo si tě nevšímá..
    LESH
    LESH --- ---
    PASTEL: polsko naprosto bez problémů...
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    MIK23: Můj mladej dělá servisáka u kamionů a řikal že kamioňáci o tom mluví už dlouho , a prej jediný co se proti tomu dá udělat je nechávat pootevřená okna - usneš, ale neumřeš.

    Potřebuju info, chystáme se na Sever Polska, ví někdo jak je to tam se spanim mino kempy, rozdělávání ohně a tak
    FEEX
    FEEX --- ---
    Taky sem ti cet v nakym rozhovoru, se to strikaj do sani nezavyslyho topeni...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MIK23: Adik nám povidal, že bráchovi, co jezdá s kamičem se to stalo ve Francii, normálně se ráno probudil a zjistil, že mu naštěstí ukradli jen šrajtofli se všim...nic neví, uspali ho
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KCE: jen jestli se jenom nemaskujes :)
    KCE
    KCE --- ---
    no hlavne si rikam, kdo by co mel z myho auta, uz na pohled je jasny ze tam zlato mit nbudu;)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    VODOMERKA: touz mi prijde prehnany ze by to dotahli az takle.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PEPAZZ: co rikal tak bezna praxe ve spanelsku, ba naopak v nemecku prej spi klidne s pootevrenym oknem
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---

    PPNEKK: wtf, kde? :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    PPNEKK: jo, nebo ti to pak nas*ane zapalej a mas o zabavu postarano... a la Houdini
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    stim plynem jeto prej docela casty treba u kamionaku,rano se proberes poblejes a koukas zete vybrali. co rikal otec tak v nekterejch statech kdyz nejses na nakym velkym parkovisti tak si stahnou dvere kurtou aby nesli otevrít. kdyz uz titotam fouknout tak pak maj aspon slozitejsi se tam dostat
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    MELDA: asi jo.. a psa v autě vozíme :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam