• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    FRDK
    FRDK --- ---
    GANESHA:
    GANESHA: Aktualizace:
    Minulý týden jsem tam ve středu zajel, oproti původnímu plánu pobejt tam den/dva jsem to díky škaredému počasí změnil na pouhé jedno přespání. Dojel jsem navečer kolem osmé, ve vjezdu byl řetěz ze zákazem, který šel sundat, takže jsem vjel. Nechal jsem auto nahoře u hlavní budovy. Všechny chatky okolo byly vypáčené, vytrhané dráty, některé lehce zdemolované. Rozhod jsem se, že ani nebudu stavět stan a v jedné ze zachovalejších přespím. I jal jsem se připravovati večeři, když tu náhle zespoda od vody přijelo auto, vylezl týpek a prý co tam dělám. Povídám, že chci přespat, on blá blá zákaz vjezdu a tak a pak povídá, že ať teda přespím (ještě se ptal, kolik dní tam budu), že on to tam jezdí hlídat právě kvůli tomu, že během posledních dvou let se to tam hodně vykrádá, a ještě mi radil, ať si sjedu s autem s kopce k vodě (kam on jezdí na ryby), protože to tam jezdí obhlížet i cajti, ale dolů nepůjdou. Takže jsem přespal a ráno brzo vypadl. Ale na nějaké nerušené dovolenkování už to asi nebude...
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    GANESHA: asi nejak takhle:
    Image and video hosting by TinyPic
    Image and video hosting by TinyPic
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    Kdyby někdo rád na Lipno bez lidi do opustenyho kempu
    https://www.google.com/...159/48.6812631,14.1107392/@48.6796731,14.1126946,17z/data=!4m3!4m2!1m0!1m0
    jenom vysoka trava, plaz a klid (byli jsme tak pred trema rokama, nevim, jak je to ted...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    ALLEKTO: tam jsem kdysi byl, ale nekempoval...je tam toho myslim vice a pekne okoli, dobry tip :)
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    HONDZIQUE: díky za tipy, já co vím, tak jsme kempovali u minilomu poblíž sedlčan, za Dublovicema u křížku doprava od silnice 200 metrů. je tam málo lidí, je to krásný a nikdo nás nevyhodil, 2x vyzkoušeno. http://foto.mapy.cz/350754-lom-Solopysky
    TRIP
    TRIP --- ---
    Kuk neznate nakej dobrej place v toskansku Maremma udajne 20km plaze bez hotelu,baru a comerce :-)
    SUR
    SUR --- ---
    SUR: (rybareni,koupani,grilovani,odpocinek,prochazky po pamatkach a lese)
    SUR
    SUR --- ---
    ahoj,chystam se z pritelkyni a juniorem na vejlet s kulatakem do jiznich cech (okoli ceskeho krumlova) od 7.7.do13.7. poud bude mit nekdo stejnou cestu radi se pridame popripade jestli se chce nekdo prida budem jen radi.
    SHARK
    SHARK --- ---
    Nevite nekdo jak je to se spanim na parkovistich na Hochalpenstrasse? Jde mi o to, jestli se muze zustat stat s autem ci karavanem prez noc na parkovisti pod Edelweissspitze (Grossglockner). Mytne brany maji prez noc zavreno.
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    ALLEKTO: kolem Hluboke jsem snad nikdy nekempoval, tak to nevim.. v kazdem pripade pokud Krumlov, tak asi nejlepsi toto: http://www.kempkrumlov.cz/ Je to sice na trave naflakane vodaky, ale maji tam oddelene mega parkoviste prave pro karavany (a obecne auta), ktere je vetsinou poloprazdne a karavanu (at uz jakykoliv) se tam bez problemu vejde mraky..a je to 15 min prijemne chuze primo do centra....

    Jinak obecne - hlasit dopredu netreba, jak pise Tombrider...

    Co se tyce dalsich kempu v jiznich Cechach "pobliz" Krumlova, doporucuji kemp Hejtman hned na kraji Chlumu u Trebone u stejnojmenneho rybnika. http://www.ekempy.cz/jihocesky-kraj/jindrichuv-hradec/273-kemp-hejtman-jih

    Pak se mi libi i kemp kousek od Strakonic, ale to uz je trosku dal.... http://www.podskali.net/

    Ale je toho vazne hodne a myslim, ze minimalne co se tyce prirody a pamatek, se zas tolik zmylit nemuzete ;)

    Ale tady je to spise o freekempovani.. takze po ceste objevte nejake pekne mistecko u rybnika, zkuste tam pres noc byt a pak dejte zpravu, jestli Vas nekdo neprudil/nevyhazoval :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ALLEKTO: Většinou rezervace netřeba..Jen je lepší nepřijíždět pozdě nebo na noc. Spousta kempů mají uzavřenou v noci recepci... Ale zas se většinou dá zabydlet a nahlásit se druhý den ráno ..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TOMBRIDER: naproti pivováru v Kácově jsou kempy dva, nebo bejvaly... my t.č. zevlili v kempu u kouzelníka - z majitele kempu se po druhém půllitru vyklubal varietní umělec i s pomocníčkem a druhý den se předvedl v plné kráse a ukázal trochu mikromagie ala mizící prstýnky, karty apod.
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    HONDZIQUE: no vyrážíme z prahy např kolem sedlčan, rádi bychom do hluboké a krumlova, důležité je aby tam byl rybník, restaurace, v okolí nějaké památky nebo les na houby.
    sportovat nebudeme.
    je nutné si kempy rezervovat, nebo se pro karavan místo najde?
    jsme nováčci, jedeme s bydlíkem poprvé, tak jsme natěšení a neradi bychom si udělali trauma na celý život z cestování s karavánkem :-)
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    ALLEKTO: v jiznich cechach je tolik kempu a tvuj dotaz je tak obecny, ze by se tu dal vysazet poradnej seznam... nechces to trochu specifikovat? v jake casti jiznich cech, co by mel mit/nemel mit, co tam chcete delat (jestli se jen valet, sportovat, chodit po lese nebo navstevovat pamatky) a tak no...

    osobne mam v oblibe treba temer vsechny vodacke kempy/taboriste (ne u vltavy - tam je narvano)... jsou casto schovane na samote, levnejsi, lide tam jsou obecne pratelstejsi nez ve velkych kempech...
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    my jedeme za 14 dní z prahy směr jižní čechy. máte nějaký tip na dobrý kemp? prý je dobrý Stašov v Dobevi?
    děkuji
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MAJKLA: tak pak nam dej vedet, kam s holkama pojedete :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    RSZ: Jo kemp je slušnej komunismus.. Bral jsem to jakože voda a zábava pro pět holek..A tam je záruka že jim aspoň nějakej přátelskej dreadman ukáže interiér dodávky :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOMBRIDER: bar nebe je ok, ale jinak je všechno kolem branžeže dost příšerný, vyspat, vejlet, a do hajzlu.. ale možná to je tím že mám dvě děti, a prostě jen pivo nestačí:)
    TIKKTEKK
    TIKKTEKK --- ---
    fajn místo pro několik dodávek u Horusického rybníka v J.Čechách (Veselí nad Lužnicí) 49°9'53.421"N, 14°41'11.086"E
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MAJKLA: Čaukylinky budliky šmudlíky!
    Za mne Kemp Křineč s barem Nebe
    BAR NEBE branžež hudební bárek na pláži v českém ráji
    http://www.barnebe.cz/
    Pak není špatnej Kemp v Kácově u pivovaru..teda kemp je komoušská klasika..ale pivovar je mocný zdroj!
    A můj oblíbený kemp,jelikož je to tam prostě pěkný je v Malý Skále
    Camp Ostrov - Malá Skála - Proč k nám
    http://www.camp-ostrov.info/
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    čauky, chcem v červenci vyrazit někam k vodě do kempu v (klidně vzdálenějšim) okolí Prahy s partou pěti holek, napadá vás takhle z fleku nějakej dobrej kemp, kde se dá o víkendu pobavit, zarelaxovat a tak...? Dřív než začnu zuřivě gůglit :) dík moc
    EXX
    EXX --- ---
    MAKAKA: to uz budem v portugalsku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam