• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    DEEBON
    DEEBON --- ---
    EXX: myslis asi Peniche vid? :))

    EXX
    EXX --- ---
    Jsme v mestecku Penish. Freeparking hned u plaze, evidentne bezpecno, porad dost daleko od lisabonu cca 120km myslim. Nekolik baru a restauraci s wifi, celkem levno i na veceri a lahev vina.. Dve plaze na jednom miste a ostrov kde jsou nejstarsi mistni domy, surfskoly, joga apod. Doporucuju, ale jsme tu prvni noc zatim, pres den se to jako vsechny beach spoty zaplni a podvecer uz se to da..
    KHOLIS_T
    KHOLIS_T --- ---
    EXX: Zdar, super taky pláž Ingrina, kousek od Barranca vlastně, je tam klídek, skoro nikdo v okolí, na Barranco se pak dá jít pěšky přes kopec...to je jih, algarve, všechno blíž k Sagres, tam to není samej hotel :)
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    EXX: in sagres check baranco,,beliche and Ponta Ruiva more up the coast towards lisboa check cordoama , amado and Malhão good luck and enjoy!
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    EXX: a ještě pak město Salem, který bylo pro bohatší (dle názvu Ti docvakne, pro jaké etnikum :-), ale východně od města, za kopcem byla skrytá pláž, pár dodávek tam kempilo, jinak nikde nikdo, žádnej barák, nic...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    EXX: mě bavil sagres, v jihozápadním cípu... chcípl tam pes, pěkná pláž, málo lidí, pár dodávek surfařů... na hlavní štráse zepár kavárniček... my jsme kempili přímo ve "městě"... na sever je národní park, kam v tý době nejezdily autobusy. Aa, píšeš Lisabon, tak to je trochu dál, je to úplnej jih, konec Evropy. Ale byli jsme tam 2009 tuším, takže těžko říct, co se změnilo... podej pak report!!!
    EXX
    EXX --- ---
    čus, nekdo tip na dobry fleky a klidne i dobry skvoty v okoli lisabonu nebo fazendas de almerin apod ? jih portugalska ..
    AZTEK23
    AZTEK23 --- ---
    Ahoj. Flrk u Koňepruských jeskyní? díky.
    FRDK
    FRDK --- ---
    GANESHA:
    GANESHA: Aktualizace:
    Minulý týden jsem tam ve středu zajel, oproti původnímu plánu pobejt tam den/dva jsem to díky škaredému počasí změnil na pouhé jedno přespání. Dojel jsem navečer kolem osmé, ve vjezdu byl řetěz ze zákazem, který šel sundat, takže jsem vjel. Nechal jsem auto nahoře u hlavní budovy. Všechny chatky okolo byly vypáčené, vytrhané dráty, některé lehce zdemolované. Rozhod jsem se, že ani nebudu stavět stan a v jedné ze zachovalejších přespím. I jal jsem se připravovati večeři, když tu náhle zespoda od vody přijelo auto, vylezl týpek a prý co tam dělám. Povídám, že chci přespat, on blá blá zákaz vjezdu a tak a pak povídá, že ať teda přespím (ještě se ptal, kolik dní tam budu), že on to tam jezdí hlídat právě kvůli tomu, že během posledních dvou let se to tam hodně vykrádá, a ještě mi radil, ať si sjedu s autem s kopce k vodě (kam on jezdí na ryby), protože to tam jezdí obhlížet i cajti, ale dolů nepůjdou. Takže jsem přespal a ráno brzo vypadl. Ale na nějaké nerušené dovolenkování už to asi nebude...
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    flek spindl a okoli

    dik
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    cus,nevíte někdo o nějakém freefleku v madarsku smerem od slovenskych hranic na Budapešť? dik za info
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---


    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Zajimave misto u male skaly..byvaly autocross.

    Maloskalsky autocross-mala skala, N 50°39.161' , E 15°11.736', http://maps.google.com/maps?q=Maloskalsky+autocross-mala+skala@50.65268,15.19560
    EXX
    EXX --- ---
    DEEBON: o technu rec nebyla... Je fakt ze spousta cest k oceanu je 1,9m max. Ale hlavne bych okamzite zapad do pisku. Tohle se zdalo jako jediny vhodny. Myslim ze se to jmenuje grand crohot nebo taknejak. Dobry najet tam vecer to je tam volno. Druhy den nas zastihla gendermarie a rekla ze mame preparkovat tak abysme nezabirali 4mista, rekli sme ze az odjede ten naval ze to zacnem resit, pristi den na m rekli ze parkujem uz ok, ale ze susit si hadry na snure mezi stromama nesmime.. Jinak pohoda, hezky misto, hezka plaz,
    jak na plavani ve vlnach tak na surf a wakeboard. Semtam se objevi i nejakej ten bremer ci jina raritka mezi osobakama a plastakama.. O vikendu je to masakr, byli sme tam napohodu asi 5noci a asi se tam jeste nekdy stavime
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Co tam maj za pivo ? Ja volil cesky raj a rohozec..tedka se presunuju
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    50.5385428°N, 14.0589197°E

    Parádní místo upřostřed pole s hospůdkou a příjemnou obsluhou a pivem za dvacku nedaleko Lovosic. Příjezd po polňačce která vede k hospodě a dále k Labi. Koupání v Labi u nedalekého přívozu. Ideální tak na projíždění, tj. tak na jednu noc.
    RADAK
    RADAK --- ---
    VERCA_ZABA: jezdim na rujanu 3-4x do roka. bud do Wieku do kempu. nebo kdyz freeflek, tak sem. ale neni to tak uplne free. protoze se plati par ecek parkovny.
    54.475049, 13.570966
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Sory za mirny ot,ale tohle leto se mi uz asi nebude chtit ridit nicmene budeme mit volno posledni tri tejdny srpna takze mirne flexibilni dotaz: kolem 10.8.bychom se slecnou a kamaradkou "nekam" jeli do konce srpna na cundr. Sme mirne nerozhodny takze napady na destinace sou nekde mezi rumunskem,skandinavii,pobaltim a hlaskou "kamkoli kdyz to vyjde levne" takze pokud byste "tam" nekdo jel tak se s vama treba radi svezem a prispejem;) dik

    Jinak v zime to naopak vidim na shaneni spolutravelleru asi do spanelska potazmo treba maroka. Jel bych dlouhym vysokym sprinterem kam se vejdem pohodlne idealne tri a radi se pripojime do pripadny kolony smer silvestr v Tafrraute(pokud bude,nebo jinde v maroku)

    Diky diky a vsem preju radne cestovatelskej zbytek leta!
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    LESH: dik, uz jsem doma

    je tam spoustu posekanejch luk takze vubec nebyl problem

    pakroval jsem tady
    Mapy.cz
    http://mapy.cz/...0.5657302&z=15&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9krSVx-5Vv&ud=J%C3%ADvka%2C%20okres%20Trutnov
    LESH
    LESH --- ---
    S_TU_DN_A: ten na mapě bude po deštích nejspíš nedosažitelný, tak pozor...

    co tak koukám, zkusil bych
    50.624723,16.109143
    50.629929,16.087476 nebo 50.629718,16.084552
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    máte někdo tip na freeflek na Usedomu nebo Rujáně?

    dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam