• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ja nemam ty deti, tak tyto rodinne srandy neznam..ale je to tam super na vsechno.
    na kozakov je nejlepsi jet v dobe zavodu longboardu a pak je tam i vycleneno parkovani pro navstevniky zdarma. jinak platis vcelku prisne pani, co si nebrala servitky tam mlade ochmelky skrtit kempovou zidlickou a polevat pivem..


    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BOHOUR: ciwe uz si na kolobezce nekdy vydupaval Kozakov? Na kole to zvladne kazda lemra!
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    TOMBRIDER: buzerante :/ ja vemu bika,,vydupu,,nekde vytlacim nakopec,,,a pak behem par minut letis dolu a takhle to das parkrat pres hospody a den je v pice :/

    autobus ,,twe
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BOHOUR: btw v Male Skale je genialni pocin pujcit si kolobezku v infostanku Vejmenek kde maj vymyslenou bezva trasu, autobusem k tomu urcenym se nechat zavest na Kozakov a uzit si sesupy vetsinou cesty zpatky do Male Skaly dle trasy..plus samotoc kde maj vyborny pivo a klobasy.. a hromada jinejch putik kolm kterych se svisti.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    FDM_NACELNIK: da se domluvit parkovani s typkama od baru..v ramci jejich arealuz my tam delame ty dve usi pro dve noci.. okoli na vejlety super a bar muzu taky doporucit! je tam pohoda.. pak sou tam u toho prilehly kempy + chaticky ale tam nevim jak to je koupani takovej balaton :D
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    BOHOUR: To vypada supr a jeste vetsi pecka ze se daj odtamtud delat vylety kdyby byl gps toho autocrosu urcite se zlobit nebudu dik
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    maloskalsky autocross

    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele jestli chces uplne free, tak jsme nasel byvalou motokrosovou drahu nad malou skalou..mam nekde presnou GPS a premyslel jsem, jestli neprejedu..byla tam i asfaltka

    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    FDM_NACELNIK: byl jsem v takovem malem prijemnem taboristi primo u hospody a stanku,,prijemna babicka u brany...
    par korun se platilo

    pivo ROHOZEC vsude..proto jsem nikam nedojel..

    Vidlák - tábořiště - Foto.mapy.cz
    http://foto.mapy.cz/312825-Vidlak-taboriste



    doporucil kamarad
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    TOMBRIDER: koukal jsem ze to tam asi je.co tam toci za pivko?kemp se me platit kvuli prespani nechce ?jak to tam je na strankach pisou neco o kempu dik a nerad bych mraky lidi
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    FDM_NACELNIK: to je snad vtip? :)) Bar nebe přeciž
    BAR NEBE Branžež hudební bar na pláži
    http://www.barnebe.cz/plakat.html
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    nekdo fleka v ceskym raji nejlepe u hospody kde bude dobre pivko? :)
    HIKY
    HIKY --- ---
    SKUTEKKUTEKK: tam to měli rádi i Legáči :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Dneska to vypadá na parkoviště za technickým muzeem v Praze :-) Ale s T4 nečekám komplikace...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    prosím tip na freeflek z jižní strany žďárských vrchů - pustá rybná, březiny, křižánky... stačí mi na noční parking, žádný mega kempení...
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    FDM_NACELNIK: chceme si jen ugrilovat, prespat a rano valit na sever, tak spis kdyby bylo neco bliz
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    JUNGLEBOY: 50km od tust piskovny
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BOHOUR: jo a obcas se tam sjedou aby si bouchly do zadrzenejch..
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Pod tim mostem se zasivaj fizlove ne..
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    poradni nekdo prosim freeflek u vody pro 2 auta pobliz ceskych budejovic?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam