• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HONDZIQUE: jo a pan spravce (byl sem tam pred cca 8 lety) je tezkej pohodar co ma super sbirku zkamenelejch trilobitu + super zahradu! kazdopadne ale prej dost natriskano.. ted o tom byl i clanek na idnesu :D ale lom uchvatnej to zas jo!
    FEEX
    FEEX --- ---
    HONDZIQUE: super díky
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    FEEX: na te piskovne jsem byl loni a naprosto v pohode.. nikdo s nicim neprudil.

    jinak jestli mikulov, tak povinnost je zastavka/kemping u tohoto lomu (48.8097611N, 16.6565233E)... stat se tam da v pohode (bohuzel ne primo u vody, je tam zavora), nikdo neprudi a v centru jste pesky za 20 min...



    no a pak mam dalsi "romanticke" fleky primo pod Devinem, ale ty uz jsou tak jen pro jednu, dve dodavky.. ne nakladak :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jojo u vody nesmis postavit stan,a le obytnak stat muze :/ taky jsem byl svedkem sikanovani kamosu se stanem a ja mel s obytnakem klid (jen nesmis byt v CHKO teda)
    FEEX
    FEEX --- ---
    ok, ty si studnice informaci :)
    SUR
    SUR --- ---
    SUR: tak kecam.ted jsem jim volal a byly v Rakvicich u rybnika.ten sterkc je placene chytani.lidi se tam jezdi koupat az na to posledni jezero ale prej obcas prudi
    SUR
    SUR --- ---
    FEEX: zajeci sterkac.kamosi tam byly tyden zpet s osobakama pres vikend rybarit.zadny problem dobra koupacka stanek s obcerstvenim hned u vody.
    FEEX
    FEEX --- ---
    SUR:
    SUR: a co ta piskovna jak je tam kousek videt ?
    SUR
    SUR --- ---
    FEEX: vsechny fleky jsou dost velky takze zadny problem.mozna u tech Bulhar by to mohlo zahamprovat pac uz je to dost turisticke a vsude camp
    FEEX
    FEEX --- ---
    SUR: diky, dobrý tipy. kdyztak se ozvu, Budem tam projíždět tak na 5 dní nak po 9.tym. náklaďák a dodávka s caravanem
    SUR
    SUR --- ---
    pak jeste mozna zde http://mapy.cz/...66666667%2C48.84379555555556&q=48%C2%B050%2737.664%22N%2C%2016%C2%B044%270.948%22E
    byl jsem tam 14dni zpet na rybach celej vikend a zady problem,jen v sobotu vecer cca kolem jedne hod tam prisel porybnej s policajtama kontrolovat ryb.listky.myslim ze by nemnel byt problem tam zakempit
    SUR
    SUR --- ---
    FEEX: jeste muzes zkusit id.afre jeho pritelkyne tam byla cca rok zpet.
    SUR
    SUR --- ---
    pokud pojedes tenhle smer muzes se stavit doplnit vodu ,osprchovat se pokecat,pokourit bydlim cca 6km od tech Pribic
    SUR
    SUR --- ---
    pekne misto u reky jihlavky.Stin ,vojensky bunkr neni problem zustat treba tyden a hrat z odposlechu http://mapy.cz/...C%2016%C2%B035%2752.454%22E&ud=48%C2%B058%276.205%22N%2C%2016%C2%B033%2717.573%22E
    SUR
    SUR --- ---
    pak se da jeste tady http://mapy.cz/...v%C3%BD%20bod&uc=9mKcexSO8F&ud=48%C2%B055%273.578%22N%2C%2016%C2%B035%2752.454%22E ,take bez problemu ale nejspis tam potkas dost rybaru.
    FEEX
    FEEX --- ---
    máte někdo tip na místa v okolí Mikulova, tam u ty přehrady a vůbec j.m.?
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Ja jsem se pred par dny vratil z Madarska a mel bych z cesty jeden freeflek na Slovensku.
    Je tam paradni koupani a nikdo neprudi za freekemping kdekoliv okolo Hlubokyho jezera. Par karavanu tam stalo, kazdy osamocen, obcas nekdo stanuje.

    Mapy.cz
    http://mapy.cz/...6&ut=Freeflek&uc=973pXxO6xw&ud=48%C2%B012%2748.129%22N%2C%2017%C2%B026%273.206%22E
    TPA
    TPA --- ---
    Prave jsme jeli na kole z Lince do Vidne a okolo Dunaje je na dost mistech volna plocha a vybetonovane cesty pro pripad povodni. Pred i za valama. Bylo tam videt dost dodavek, dokonce nejaky duchodci kempovali hned vedle policejni stanice. Celkem me to prekvapilo, protoze dole na jihu v Tyrolsku po tom dost jdou.
    KAREN
    KAREN --- ---
    a nevedel byste nekdo, jak je to v chorvatsku s propan-butanovou bombou? je moznost na pumpe apod. bezne koupit/vymenit? nebo maj uplne nekompatibilni zavit? nedari se mi to zjistit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam