• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZICHY: takže to, co sem házela sem [ VERCA_ZABA @ PŘED A PO ] tak už to není jen projekt, ale tvrdá realita?:(
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    hlásim, že Dhermi beach na jihu Albánie již zkurvena...vybudovali asfaltový příjezd, postavili diskotéku a přibyly lehátka a slunečníky...v sobotu od 00:00 se sjedou všichni šampóni z celý Albánie a do 5:00 ráno hráli hodně špatný disko
    kdo ji zažil ještě neposkvrněnou, uchovat v paměti.)
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    ROBOOTEK: jj, majitel asi bude furt ten samej :) jinak natriskano je kdyz je hezky, svy jeste udelali Vinari (asi se to tam natacelo nebo co tak tam vsichni jezdi ocumovat)... na druhou stranu to plati jen pres den, v noci je tam clovek sam...

    DARJEEL: ja stal na samem miste ale u mostu blize k dolnim vestonicim..:) tam je travnatej flek
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    BOHOUR: Kde je tam ten lom? Teda pokud myslíme ten samý Miličín...
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    K1NKZ: twe, tam mam chatu a o koypalisti v lounovicich nic nevim..omrknu..v milicine je peckovy lom, jen narvano
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Na Mikulovsku jsem teda nikdá neměl problém... ale jezdím tam jako brňák většinou jen na víkend na jednu noc. Hlavně nebýt v CHKO, ale jinak nás nikdy odnikud nevyprali... čekněte si jenom, kdo chcete koupačku, tak některý ty nádrže jsou jen na rybaření a koupat se tam nesmí, místňáci na to serou, ale prej se to tam občas kontroluje.
    No a nekempil bych blízko ofiko kempu (a jak jsou u vody, tak to je úplně nahovno, tolik komáru pohromadě není ani u slepýho ramene amazonky, všude blato atd.). Kdo chcete lednickovaltický areál, tak hnedle za rohem od ofiko parkoviště je místo v ulici na parkování i pro velký auta a nemusí se platit, vyhlášená restaurace v Klentinici (bejvala fara), ale je potřeba hafo dopředu rezervovat, rozhodně se projít po vrchu po Pálavě (já teda chodím mimo značky, nebaví mě moc klasický turisti a uřvaný rodinky), zřícenina hradu, všude plno sklípků (já nakupuju v dolních věstonicicích u takovýho stoletýho pána) plus i pár míst, kde jsme kempili u ohně pod širákem a nikdy nikdo nic... ona je to i docela vyhlášená tripovací lokalita :-)))

    Ten flek u Iváně je zajímavý, o tom jsem nevěděl, za to díky, ale jinak bych se nebál, třeba jak je silnice 52 (E461), tak hned za mostem se dá zahnout a je tam vedlejší "silnice", kde se dá zaparkovat: http://mapy.cz/...=Nov%C3%BD%20bod&uc=9mLXzxS2KS&ud=48%C2%B052'53.375%22N%2C%2016%C2%B036'10.182%22E

    a taky nás tam nikdo neprudil, jen zrovna v té prostřední se myslím nesmí koupat, ale vstup je tam dobrej :-))) plus tam přes den bejval stánek s pivem :D
    Jako máte někdo zkušenost, že by vám vypakovali dodávku nebo náklaďák z nějakýho fleku v týhle oblasti? Já teda vůbec o tom neslyšel...
    LESH
    LESH --- ---
    teď o víkendu tam jsou závody, takže další víkend snad bude prázdno :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Oheň a kempení přes noc nebyl vůbec problém... Spíš dát bacha když se člověk vyleje ať tam nezahučí. Takhle tam před pár lety umřel kamarád :(
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    LESH:
    ROBOOTEK: Taky jsem tam jezdil na hulváta.. Až k lomu pak ho zleva objet dozadu, odbočit u boudy doprava a zas zpět k lomu na jeho druhou stranu. Prostoru tam bylo habakuk.
    Rozhodně poreferuj jak to tam vypadá.. taky sem tam nebyl snad 4-3? roky.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: cca 5 let zpět se dalo skoro az k lomu a freeflek.. ale vzhledem k tomu stari tehle informace to asi neni uplne relevantni odpoved :)
    LESH
    LESH --- ---
    jak je to s kempováním v hříměždicích u lomu?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    Tip na freeflek v Louňovicích pod Blaníkem u místního koupaliště...voda sice nic moc, ale místo parádní, do vesnice 5 minut pěšky. Myslím, že na víkend i s dodávkou úplně v pohodě. viz odkaz: http://www.mapy.cz/s/k2Ur
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    nekdo nejakej kemp na krete ?
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    ahoj chtěla bych se optat nemate někdo zkusenosti s nejakym dobrym kempem v portugalsku kde je to levny pohodovy a dalo by se tam zcivilizovat a vyprata i internet? třeba nez zas pojedeme dále?dekuji za info:)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---

    Je to malý český Jadran, říkají místní. Škodí mu velký zájem lidí - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/lom-u-marianskeho-mlyna-0sc-/brno-zpravy.aspx?c=A150708_2175725_brno-zpravy_tr
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HONDZIQUE: jo a pan spravce (byl sem tam pred cca 8 lety) je tezkej pohodar co ma super sbirku zkamenelejch trilobitu + super zahradu! kazdopadne ale prej dost natriskano.. ted o tom byl i clanek na idnesu :D ale lom uchvatnej to zas jo!
    FEEX
    FEEX --- ---
    HONDZIQUE: super díky
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    FEEX: na te piskovne jsem byl loni a naprosto v pohode.. nikdo s nicim neprudil.

    jinak jestli mikulov, tak povinnost je zastavka/kemping u tohoto lomu (48.8097611N, 16.6565233E)... stat se tam da v pohode (bohuzel ne primo u vody, je tam zavora), nikdo neprudi a v centru jste pesky za 20 min...



    no a pak mam dalsi "romanticke" fleky primo pod Devinem, ale ty uz jsou tak jen pro jednu, dve dodavky.. ne nakladak :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jojo u vody nesmis postavit stan,a le obytnak stat muze :/ taky jsem byl svedkem sikanovani kamosu se stanem a ja mel s obytnakem klid (jen nesmis byt v CHKO teda)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam