• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    EXX
    EXX --- ---
    no ja tomu nechtel verit, odtrh jsem se z vetsi skupiny abych byl vic vklidu, ale musim potvrdit ze cele maroko a pristup policie se dost od lonska zmenilo, vsude dost policejnich cmuchalu ktery hned prijedou a vyhazujou do kempu.. zatim funguje rikat ze kemp je plnej a ze jiny cajti z nejblizsiho mesta me poslali presne sem ze to tu bude vklidu, ze nemam naftu na neustaly prejizdeni jak oni piskaj a ze dokud nejsou znacky o zakazu parkovani tak nikam nejedu, nakonec se to nejak ukeca, ale je to hnusny jet pres mesto a videt jak hned kazdej fizl vysilacku u ucha.. jak v matersky skolce pod neustalym dohledem. obcas se zeptam na policejni prukaz, ze jako kozenou bundu mam taky.. je videt ze se snazej bejt drsny a tvrdy z rozkazu ale uvnitr jsou to taknejak normalni kluci, da se s nima pustit i na hladinu "se ti divim ze to vubec delas" ale nevzdy se mi chce.. maroko je pro me na 3 mesice, jezdim presne mista kde jsem byl loni a problem nebyl a presne na tech mistech me pro mou vlastni bezpecnost vyhazujou.. cejtim tam strach z techna, psu atd.. ale kdyz jedu sam tak tohle neni relevantni strach a stejne ten tlak vytvarej, baksis ani nechtej..
    KOPI
    KOPI --- ---
    hele nikde jsme nepotkali ani auto.. spíš místňáci nechtěj vůbec mluvit anglicky ani v hospodách a pár mladejch nám večer házelo rajčata na auta
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: co policajti na korsice? nas teda cca pred nejakejma 8 lety docela odevsad vyhaneli
    KOPI
    KOPI --- ---
    TPA: ne ne, je to trochu níž.. zde: 42.12811, 9.55439
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    Hellou, nějaký tipy na freekemping na GRAN CANARIA? :) pláže, jeskyně, apod......
    TPA
    TPA --- ---
    KOPI: Ahoj, pěkný výlet těma meďourama na Korziku. Taky se tam letos chystám, to kempování v písku bylo tady? https://goo.gl/maps/vGNfhwuBTvM2
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Ahoj, máte někdo tip na freeflek v Českém krasu pro dvě dodávky?
    KOPI
    KOPI --- ---
    Náš letošní trip ve 20 minutách. Sever Itálie, Korsika, Toskánsko. Natočeno na GoPro. Ujeto 3001 km. Kdyby vás zaujal nějakej flek, rád podám bližší info. Kdo chcete, tady to je...
    Road Trip 2015: Nord Italy / Corsica / Tuscany
    https://www.youtube.com/watch?v=aYKotTy4ViU
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Cau, ma nekdo pls naky tipy na free camping obytnakem v zapadnich cechach ? Trasu mame naplanovanou praha-vary a podel hranic pres sumavu az k brnu. Diky
    SENKYRKA
    SENKYRKA --- ---
    ZICHY: díky! no ted mi známej psal,že tam takhle kempovali měsíc než je chytli, tak to asi zkusíme prubnout a uvidíme ;))
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    SENKYRKA: v půlce října to bude třeba o něčem jinym...mě tam každopádně nikdy nepotkalo nic dobrýho...každopádně good luck
    SENKYRKA
    SENKYRKA --- ---
    ZICHY: já furt věřim, že se tam najde nějaký místo v půlce října, kde se dá dejchat... ale je fakt, že by asi byla možná lepší otázka, kolik sou tam za to pokuty :D
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    SENKYRKA: podle mě nemožný.)
    SENKYRKA
    SENKYRKA --- ---
    ahoj,chci se zeptat jestli nekdo máte nějakej flek v chorvatsku,kde se dá spát v káře u moře a nepruděj vás policajti, aniž by sme museli přejíždět na ostrov? díky za tipy :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    PAPRIKA: Pár odkazů níž jsem zmiňoval ty Havraní skály, tam je to boží, ale jestli se Ti to hodí do krámu nevím, je to mezi Cvikovem a Nový Borem.
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    PAPRIKA: tam je to snad free uplně všude...určitě nebudeš mít problém...s ničim konkrétním ale zkušenost nemám...
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    prosím .... někdo freeflek v těsné blízkosti Cvikova? (za Novým Borem)
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    FRDK: vyhled z destniku byl super, staci nam rovne misto na prespani, idealne s potokem nebo rybnikem na umyti, dik za tipy .)
    FRDK
    FRDK --- ---
    JUNGLEBOY:...a ještě do třetice Broumovky, tentokrát z druhé strany, (předpokládám, že Tě zajímají místa na prosté přespání, nikoliv malebné kouty pro kemping a zevlení):

    50.56496N 16.26715E
    Parkoviště přímo u Hvězdy. Nespal jsem tu v autě, ale určitě se dá (spal jsem přímo kousek za chatou :)

    50.53818N 16.29018E
    Parkoviště u Slavného, kousek odtud skalní hřiby, Zaječí rokle...

    50.49135N 16.30239E
    Flek přímo na hranici (chrápal jsem tu, když mě večer chytl slejvák, v jakési autobusové zastávce či v čem, nějaká plechová bouda tam je). Dá se odtud na Hejšovinu, která za to stojí. A na druhé straně bludiště Signál, taky fajn.

    Tak snad Ti něco z toho bude k něčemu.
    FRDK
    FRDK --- ---
    JUNGLEBOY: A v Orlických teda nevím (zrovna minulý týden jsem se tam na pár dnů chystal zastavit, jenže nevyšel čas), ale běžně se parkuje tady, je to sice u silnice, avšak v nouzi nejvyšší by určitě šlo v káře přespat :)
    50.03219N, 16.70576E

    No a na tom Broumovsku ještě tady u rekreačního střediska (které už nefachá), jak byl v 2011 Deštník, za hlavní chatou v lese je plácek, jako žádná nádhera, ale v dodávce se tam dá pohodlně vyspat a je to přímo pod Božanovským Špičákem, že...
    50.51733N, 16.33117E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam