• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    KOPI
    KOPI --- ---
    ROBOOTEK:
    LESH: Na Korsice jsme byli loni. Můj dědek jí moc nedával, spálený brzdy, výjezdy do hor atd..ale byla to pecka! Diktát od místních taky známe:)

    Na Sardinii chceme dorazit 23.8. to už by mohlo opadat ne?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: korsika je lepsi v tom ze se da stridat vic more + pesi po horach .. na ty sardosce ty hory moc pochozi nejsou.. + teda frantici to tam drzej vic zkratka tzn. nas i parkrat od nekud vyjebali jak z podsiraku tak i od aut a kdyz sme si rozdelali nekde plyn. bombu v horach tak se malem mohli posrat :)) ale jinak je to tam taky nadherny! mozna ze i vic nez na ty sardosce + potkat kravu ve 2,5tis je taky super zazitek.. vcetne chodiciho prosutu! (tak vegetariani do me!!)
    LESH
    LESH --- ---
    ...a co korsika?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: jo jel .. muzu jedine doporucit.
    kazdopadne ale jedine mimo sezonu! jinak to tam v srpnu musi praskat ve svech|!
    KOPI
    KOPI --- ---
    Jel jste někdo Sardinii? Chystáme se letos, budu rád za info.. Díky
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    BOHOUR: hele byl jsem tam loni, dole je malá vesnička se značným potenciálem (bauboom) a jedním hotelem, pak je odbočka k lázním, kde je pár pramenů, jinak totál ruina, někde jsem měl pár fotek, nevím jak to je s příjezdem/parkováním páč jsme šli pěšky, ale mělo by to být OK, místo se vždycky najde
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    JESTEDMAN: to vypada moc dobre
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    JUNGLEBOY: 48.8882139N, 19.2855014E tutaj by se snad dalo, ale to je asi trochu z ruky co. bývalé lázně, již bujně prorostlé junglí
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    potreboval bych freeflek na jednu noc pro malou dodavku pobliz teto oblasti https://mapy.cz/turisticka?x=19.3858159&y=48.9597379&z=14
    vi nekdo prosim?
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    HEINZZ, ZELENYCAJ - Tak nakonec sme na blind našli flek cca 30 jižne u Rostocku, u vody kousek od dálnice. GPS 53°54'37.7"N 12°12'53.5"E

    Je to tam krasny, hustej les, silnice neni slyset, voda cista, v ni skeble a raci a piscity dno. Prijeli tam pak nejaci nemci v osbaku prespat do stanu a rybarit a nebyl vubec problem - misto je takle vyuzivany asi vice. Vrele doporucuji. = )
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    HEINZZ: kolem Rostocku mi to v sezone prijde strasne zapikany, ale cestou jsou Müritzký jezera. Na asocialni kempovani jsem tam nic nenasel, ale vykoupat se, dat si pivo v pristavu a v klidu prespat o kousek dal se tam da - napr. ve Waren se vykoupat a pak projet mestem a spat nekde mezi mestem a lesoparkem.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    HEINZZ: nebyl sem tam, nic o tom nevim, ale před hranicema můžeš zkusit
    Domů
    http://www.jezeromilada.cz/
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Hoj hoj, prosímvás, poradil by někdo nějaký fajn freefleky na trase Praha-Dresden-Berlin-Rostock? Ideálně první někde před hranicema a druhej někde před Rostockem...
    Samo kdyby to bylo u vody a s co nejmenší zajížďkou od trasy, ale to samo chci zlatý vejce.. = )

    Budu moc rád za každej tip, předem dík!
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    Ahoj, posílám tip na flek co jsme o víkendu objevili. Je to kousek od Brodu, u Kounic

    50.1032883N, 14.8354178E

    Příjezdovka 200m přes les, kdyby hodně a dlouho chcalo, tak může být horší, ale i ted to po tech bourkach bylo mokre a 208 v cajku. Místo je klidne pro 3-4 dodávky, docela zašité, takže privat. Kousek je takový močál a žáby teda jely koncert přes noc, ale to k tomu patri, ze. Komár žádny, lidi zadni, priroda krasna :)

    Pred tim jsme zkouseli ten lom Chrástnice u Břežan II, ale tam to byl samej rybář, místní děcka, rodinky s kočárky, zákaz kempování a ohně.. takže celkem nanic..

    Foto:



    EXX
    EXX --- ---
    VERCA_ZABA: taky jsem. nemusel vyplnovat nic pac za mnou osobne zadna autorita at vyplnim nebyla, v ramci skupiny jsme se dohodli ze to vyplnime at je klid, ale ochotne to fakt nebylo. ale s autem zapadlym po diferak v pisku je nejakej papir fakt to posledni o co bych se hadal, mel jsem starosti jinyho charakteru.. a nerikam nic jinyho nez to ze cestovani v bande po maroku je jiny nez kdyz clovek jezdi sam nebo treba 2, 3 auta. vsak kazdy si o muze zkusit a vybrat si co ho bavi vic. ja mam treba rad marockou kulturu v nekterych mistech a situacich.. ale neni to pro kazdyho a jsou lidi co to radi nemaj. jen chci rict, ze je zbytecny se nechat odradit od vejletu do maroka na zaklade skupinove zkusenosti. v mnoha ohledech je maroko dobry, ale zalezi jak si to kdo nastavi. ted me treba vyhodil moros z nejakyho opustenyho staveni ktery jsem si 20 minut prohlizel, ze je to jeho a ze to chce prodat, hnusnej byl ze mu lezu na pozemku, vysvetlil jsem mu ze tam ma mit ceduli a ze jsem myslel ze je tam treba kavarna pac to zvenku tak vypadalo a ze by mohl kazdej tvrdit to same, nakonec ustoupil a nechal me bejt, kdyby nas tam bylo 20 bylo by to zas o necem jinym a zbytecne se to vyhrotilo. je to teda uz trosku offtopic tak sorac
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    EXX: ano, neplatil si, když si byl sam nebo s kcem, ale když si byl s máma v bandě, tak te taky vyhazovalo.. a ochotně si jim vyplnoval papíry:)

    a ten samozvanej policajt byl normální úředník, který mel vybírat parkovny. a když pak mel vybrat 800 na policajty, tak vybral víc a šlo mu to do kapsy. který pak na úřadě po udání vysypal a ted může doufat, ze nepůjde sedět.
    EXX
    EXX --- ---
    a trochu google translate Známý na úrovni Tafraout turistické oblasti v noci z oslav satanistů, kde strávili noc červené, uvnitř této přírodní turistické prostoru, a místo řekl Tefaot Bryce místní, že to bylo otevřené dveře pro každého, včetně nezletilých dětí, bylo jim poskytnou všechny druhy drog, jsou následující podrobnosti této noci :
    Noční všechny barvy ..
    Byl start konání akce, kde byly stojící na počátečních příprav pro skupinu Organizace pro koncert, mladí muži oblečený v podivné účesy a vlasy vám naznačují, na první pohled, že jste v přední části lidského skupiny je zcela odlišné od toho, co spřízněnosti očí statické Tafraout. Každý, kdo v úmyslu na přípravu na večer, kde se těžba stromů a kamenů a půdy a vody, bez jakékoli kontroly nebo přikázaný.
    Tam jsou také oči orgánů, taky, byli všude přítomný, Královského četnictva, které jsou přítomny také, aby byla zajištěna bezpečnost a bezpečnost pro rodiny. Všichni čekají hodin večer spuštění. S tmavá oblast se stala Omrki polibek ostatními mladými muži přišli ze všech stran, nezletilí, vedl o zvědavosti, aby viděli, co se děje v jejich městečku klidné.
    S pokroku v nočních hodinách, místo stal poseta lidmi, hlasité hudby téměř Pierce software a alkoholické nápoje všeho druhu, a tvrdé drogy byli přítomni na koncertě, barevná světla všude .. Jmajim, a sochy, a tváře barevné a obarvené tak, že naznačuje, filmy hrůzy a tma, ahoj do světa démonů věřících.
    Děti nezletilí všiml Tefaot Bryce jíst šálky alkoholických nápojů, která je dodává s lehkostí, a zapojit se do kouření cigaret a drog, masivní hysterie zametl místo. Scény nejsou přijímány myslí a logikou
    EXX
    EXX --- ---
    jinak, k tafrautu .. tady je clanek o tom mejdanu http://www.rassdmaroc.com/2016/01/935.html

    je to i na fb, jestli nekdo mate ucet, myslim ze by stalo za to dislajkov a okomentovat nebo se k tomu vyjadrit jestli to nejak jde .. pac to nikdo od nich neudela :-) . ma to 19 lajku a myslim ze to jsou vsechno nejaky lidi z te redakce..

    https://web.facebook.com/tifawtifawt/posts/1732353750326960
    EXX
    EXX --- ---
    _A5_: taknejak .. ja platil jen v tafrautu zatim, ani v marakechi jsme neplatili .. a v tafrautu to byla podelavka do ktery se nechali nekteří uvrtat (ja jsem prispel s tim ze je to na hladky prubeh a na naftu,a taky ze to neni moc, ale nakonec se ukazalo ze je to uplne jinak) .. pokud vim, pak se to resilo dokonce na mistni radnici kde vyslo najevo ze samozvany policajt zlanaril nekolik pohunku a dohromady vybrali nekolik tisic DH k nemu do kapsy, pritom "povoleni na party" melo stat asi jen 800dh .

    jinak, o party v Tafrautu vysel na internetu clanek, padlo tam neco ve smyslu "european alien satanic warships came to tafraut make their satanic hapenning" . mam dobryho kamarada z Tiznit, rikal ze udela nejaky "rychly preklad a posle mi to" . tak uvidime co se tam pise .. me teda docela vadi ze pobihaj pohunci a opisujou si SPZ , jelikoz nevim k jakemu ucelu to delaji a v jake databazi to jak dlouho bude viset .. myslim ze s tim by se asi neco delat melo, jelikoz to muze zpusobit problemy v budoucnu. Za me je maroko porad zeme kam se hodlam vratit, ikdyz ted teda jsem napocital asi 40 much na 10ti cm2 , jsem zpocenej hned od rana ikdyz v noci mi byla kosa a vystrcit poprve hlavu ze dveri je jak dostat facana od slunicka.

    S geopolitickou situaci to spolecnyho nic moc nema prej - je to spis o lobby a komercializaci maroka (respektive pobrezi maroka - chtej tam kasina , parkingy pro plastaky a aquaparky a ne mejdany a hordy nakladaku plny lidi ktery nejsou nastaveny na to platit denne parkovny). Kdyz jezdim sam, je to uplne jiny nez ve skupine, vpodstate zadne problemy, pokud me nekdo od nekud vyhani vetsinou to ma duvod (napriklad ze stojim blizko u mešity, nebo nekde kam se jezdi nakladat zbozi , pripadne na miste kde se shrocujou taxiky nebo prijizdej/otacej autobusy), jsou ale i mista kde prijde nekdo a rekne - pojed za mnou, ukazu ti kde je lepsi stani , nebudes tak na ocich a nikdo nic chtit nebude, nakonec to konci cajem u me doma a nekolikahodinovym povidani s mistnima, darky, navstevy u nich atd. - nezridka se stane ze nekdo se mnou jede stovky km nekam kde jeste nebyl a pak jede kdovijak zpatky domu, pripadne prespava v hotelu kdyz je to dyl nez den cesty, ale porad jsme v kontaktu pres whatsapp a je to normalni kamaradskej vztah kde nikdo nic nikomu necpe ani nechce). Jezdit ve skupine ma taky svoje, vypada to cool je to jinej druh legrace, jiny energie atd., podle me se ale dost zapomina na to , ze pokud by takova konvoy projizdela evropou, prichod policie ci armady by na sebe nenechal take dlouho cekat a problemy co by mohly nastat by byla v uplne jinych sferach (šťára v autech, legitimace všech, kontrola platnosti STK, lízačka testeru, flastry za porušení předpisů, překročení počtu povolených cestujících ve voze apod. - to jsou vsechno veci ktery se v maroku az tak neresej) ..

    Tady je to jiny hodne tim ze maj strach ze psu,z vetsi skupiny lidi a taky o tom ze nevedi ceho se vlastne bojej, nevidej to tak casto,bojej se neznamyho, a tim ze jsou zvykli dostavat bakšiš (ovsem na tohle jsou zvykli od mistnich - rozdil u turistu je jen ten ze nekdo da "hodne" a to jim meni zornice na dolar , ale taky nekdo neda vubec nic - proto to porad zkousej-nikdy nevi kterej turista ses) . Vcera po me chtel taxikar z mhamid do zagora 150dh, kdyz jsem mu rekl ze nedam vic nez 40 a i to ze je o 5-10 vic nez bych mel dat, tak se usmal , rekl "ok - i see you know the price, but bussiness is bussiness and my work is "to try" a platil jsem tech 40 (za 100km v pohodlnym taxiku). Kazdej z nas to asi vnima trochu jinak, pravda bude nejspis nekde mezi jak uz to tak byva, kazdopadne tady vic nez kdekoli jinde plati ze kdo je nastavenej na to resit problemy a mit je a videt je, tak je ma , me treba fungujou mantry typu "sorry my friend, I feel really not good to talk with you today, try to come tomorow" nebo mu rovnou nabidnout čaj ... vetsinou zdvorile odmitnou a vytratej se, nekdy prijmou a je to cely uplne vpohode. Poslat je doprdele muze a umi kde kdo, ale nic dobryho to podle me neprinese. Samozrejme ze i to bejt na ne prijemnej je unavujici, protoze oni jsou tu vsude a porad, ale s tim jsem sem jel tak se s tim nejak poperu, par mesicu se to da vydrzet (jako vsechno kdyz vis ze to jednou skonci)a kdyz mam fakt dost, umim se zasit nekam kde me nikdo nevyrusi i nekolik dni. Verim ze tohle muze hodne lidi potvrdit, ale verim i tomu ze hodne lidi tu muze nbejt tezce zpruzelejch..
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    KOPI: nechtej pac nemuzou))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam