• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    ADIK
    ADIK --- ---
    HONDZIQUE: já používal vždycky raději pas
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    btw na ceste po balkane (bosna, cerna hora, albanie) vyzadoval po vas nekdy nekdo na hranicich pas nebo v pohode jen s obcankou?
    LESH
    LESH --- ---
    MRTS: díky :)
    LESH
    LESH --- ---
    LESH: pozor na čórky. vím o 3 vykradenejch autech...
    LESH: zastavěno hotelama...
    LESH: lom u vrbčan ma na obou příjezdovkách navalený velký kameny. nedají se objet...
    MRTS
    MRTS --- ---
    LESH:
    Hele, z Korsiky několik zkušeností... Od farmářovo pozvání na svojí zahradu mezi zvířata (v okolí nebyl kus rovné země).
    Přes snad jeden otevřený kemp (hrozný nepořádek všude) - byl květen...
    Až po pozvání od majitele baru/bistra u silnice k přespání na jeho zahrádce (protože pršelo) a následné probuzení / přepadení od místní omladiny slavící první máj, asi.
    (Klacky, vyhrožování mačetou... Modřiny, nalomená lopatka, tržné rány...)

    Zbytek freefleking daleko od civilizace.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: cela italie ma dovolenou az do 1 tejdne v zari..
    FEEX
    FEEX --- ---
    sardinie supoer, ale jel bych urcite az v zari..
    mist na kempeni na plazy sme vzdynasli dost..
    KOPI
    KOPI --- ---
    ROBOOTEK:
    LESH: Na Korsice jsme byli loni. Můj dědek jí moc nedával, spálený brzdy, výjezdy do hor atd..ale byla to pecka! Diktát od místních taky známe:)

    Na Sardinii chceme dorazit 23.8. to už by mohlo opadat ne?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: korsika je lepsi v tom ze se da stridat vic more + pesi po horach .. na ty sardosce ty hory moc pochozi nejsou.. + teda frantici to tam drzej vic zkratka tzn. nas i parkrat od nekud vyjebali jak z podsiraku tak i od aut a kdyz sme si rozdelali nekde plyn. bombu v horach tak se malem mohli posrat :)) ale jinak je to tam taky nadherny! mozna ze i vic nez na ty sardosce + potkat kravu ve 2,5tis je taky super zazitek.. vcetne chodiciho prosutu! (tak vegetariani do me!!)
    LESH
    LESH --- ---
    ...a co korsika?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: jo jel .. muzu jedine doporucit.
    kazdopadne ale jedine mimo sezonu! jinak to tam v srpnu musi praskat ve svech|!
    KOPI
    KOPI --- ---
    Jel jste někdo Sardinii? Chystáme se letos, budu rád za info.. Díky
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    BOHOUR: hele byl jsem tam loni, dole je malá vesnička se značným potenciálem (bauboom) a jedním hotelem, pak je odbočka k lázním, kde je pár pramenů, jinak totál ruina, někde jsem měl pár fotek, nevím jak to je s příjezdem/parkováním páč jsme šli pěšky, ale mělo by to být OK, místo se vždycky najde
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    JESTEDMAN: to vypada moc dobre
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    JUNGLEBOY: 48.8882139N, 19.2855014E tutaj by se snad dalo, ale to je asi trochu z ruky co. bývalé lázně, již bujně prorostlé junglí
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    potreboval bych freeflek na jednu noc pro malou dodavku pobliz teto oblasti https://mapy.cz/turisticka?x=19.3858159&y=48.9597379&z=14
    vi nekdo prosim?
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    HEINZZ, ZELENYCAJ - Tak nakonec sme na blind našli flek cca 30 jižne u Rostocku, u vody kousek od dálnice. GPS 53°54'37.7"N 12°12'53.5"E

    Je to tam krasny, hustej les, silnice neni slyset, voda cista, v ni skeble a raci a piscity dno. Prijeli tam pak nejaci nemci v osbaku prespat do stanu a rybarit a nebyl vubec problem - misto je takle vyuzivany asi vice. Vrele doporucuji. = )
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    HEINZZ: kolem Rostocku mi to v sezone prijde strasne zapikany, ale cestou jsou Müritzký jezera. Na asocialni kempovani jsem tam nic nenasel, ale vykoupat se, dat si pivo v pristavu a v klidu prespat o kousek dal se tam da - napr. ve Waren se vykoupat a pak projet mestem a spat nekde mezi mestem a lesoparkem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam