• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    ATARKA: a je tam něco k vidění kromě toho super názvu? :)
    TPA PUBLICURINATION: díky, kdyby vás napadly ještě nějaký zajímavý místa, tak dejte vědět
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PANPOSPA: hlavně nevynechal kundu, to je zásadní zastávka :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Zdravim, začátkem července se chystáme projet Finsko, Estonsko, Lotyšsko a Litvu... máte někdo prosím nějaké tipy na freefleky nebo zkušenosti z týhle oblasti?
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    LOJZAK: So no entry with truck:( but found 2km away a small clear lake:)
    ADIK
    ADIK --- ---
    LOJZAK: nejen do vody, ale i na louky/lesy kolem ;)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    ADIK: aha , tak to le Pardon :)
    zakaz vstupu jako do vody ?
    ADIK
    ADIK --- ---
    LOJZAK: místo je to určitě krásné, ale na Želivku je přísný zákaz vstupu, jedná se 1. ochranné pásmo. Jezdí tam vodní policie a hrozí celkem vysoká pokuta.
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    LOJZAK: Cheers!
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    FREEK303: 49.6650692N, 15.1802764E
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    Ciau. Some one has a tip for parking around the D1 from praha till jihlava? The best would be with swimming water and possible to enter with truck/lkw cheers! Freek
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    EXCITE: ja jasne makedonie - albanci
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    ADIK: to ja normalne taky, ale bohuzel mam uz rok "tenisovy lokty", občas neunesu ani talíř.
    a moje LTéčko bez posilovače tomu moc dobře nedělá:(
    ja puvodne chtela i do albanie, ale zrovna minule jsem slysela nejakou reportaz z albanskyho parlametu, jak tam vnikli srbové a poslance tam zřezali, tak jsem si říkala, že tam obecně nebude moc sluníčková nálada ( a silnice jsou tam prj uplne sileny)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    LUISA: no mam zkusenosti pouze ze skotska a tam to fungovalo tak, ze cim vic na do highland tim lepsi... Oni to anglani maj pozemky poctive oplocene a musis jezdit pres zavory, coz nedoporucuji... ale nerikam, ze se to asi neda, spis to neni jako u nas... mozna bych zkusil pohledat nejakou anglickou mapu freefleku.
    ADIK
    ADIK --- ---
    DA_ANDRACKA: jel už jsem různýma trasama, jak přes bosnu (sarajevo, tuzla) tak přes čačak. cestovní rychlost je samozřejmě nízká protože samý zatáčky, vesnice atp. ale tak každej hledá něco jinýho, já třeba raději dva dny kroutím volantem a něco zajímavýho vidím než abych jel po drahý chorvatský dálnici.
    LUISA
    LUISA --- ---
    jedem na par mesicu do anglie,tam se asi s zadnym freecampingem nesetkame,co? ma nekdo nejaky zkusenosti?vyhazujou hned?davaj pokuty atd.? diky
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    DA_ANDRACKA: leda pak na srbskou A1, přes ČAČAK. dle mapy 312 km, ale silnice vypadají tak na dva dny jízdy:)
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    TPA: je, moc pekny, do toho pujdem.

    LESH:
    ADIK: uplne do severnich koncin se mi nechce, pokud nevymyslime nejak vhodnoiu cesttu zpet. kudy jste jeli vy? pokud jste s eteda vraceli do CR...
    ale naky hory, NP urcite...
    ADIK
    ADIK --- ---
    LESH: jj kolem Žabljaku se dá kempovat kdekoliv, je to tam nádherný. a v NP Durmitor s freekempingem taky nikdo neměl problém.
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Nemate prosim doporuceni do Frankenjury?
    LESH
    LESH --- ---
    DA_ANDRACKA: [ LESH @ Kemping a Freefleking ] a dál...
    Do hor se určitě zajeď podívat. Černá Hora není o moři... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam