• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    VELADA
    VELADA --- ---
    JECZNY: myslím že tohle nepatří do tohoto auditka, doporučuju audi o outdoor, ne toto, kde se řeší fleky na kempink a freefleking, téma je mimo
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    JESTEDMAN: Díky, ještědový mužíčku!
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    JECZNY: osobně jsem s výrobky z Decathlonu nad míru spokojen, to že mají nižší ceny je dáno tím, že mají svoje značky a jedou velký objemy, neřekl bych tím, že kvalita pokulhává. Pokud chceš stan užívat častěji a delší dobu, doporučil bych klasickou konstrukci. mám ten samorozkládací a je to pohoda, ale na záda ho nedáš (pokud si nechceš hrát na želvy ninja) a většině kamarádů, kteří ho pořídili a užívali častěji se konstrukce nakonec zlomila.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Čau, chci koupit stan. Podle cen se zdá, že kupovat ho v Decathlonu je blbost, protože Campingas, Mammut apod. stojí vždycky dvojnásobek. Je stan z Decathlonu opravdu tak špatný, jak napovídá cena, nebo je to naopak dobrý kup?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Nema nekdo tip na freeflek okolo Traunsee v Rakousku? Díky
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SUR: my sme pred několika lety sháněli flek marně celej den, všude chatky nebo kempy a do toho nepříjemný lidi, tak sme ujeli na Šumavu .)
    SUR
    SUR --- ---
    ahoj,poradi nekdo jestli se da nekde na Vranclu u prehrady stat s kulatakem a transpikem free
    uvazoval jsem o kempu ale 390kc za auto 100kc za osobu den me prijde hodne
    VELADA
    VELADA --- ---
    Při dálnici D35 Olomouc -> Mohelnice freeflek/kempink u pískovny Náklo. 49.6696356N, 17.1372408E

    Čistá voda, hluk od dálnice v noci minimální, zázemí (voda, záchody, jídlo, pití) tu není, ale je tu klid.

    My jsme přijeli v červnu večer, cedule hlásala že přes den se platí za vjezd a po 22. hodině vjezd zakázán. Bylo devět, vstupné nikdo nevybíral, tak jsme vjeli, při odjezdu druhý den ráno kluci u vstupu nejevili zájem nás kontrolovat. Komu zaplatit neměli ani rybáři, kteří se nás přišli zeptat, jestli víme jak to je se sezóním stáním. Dle místních změnila pláž majitele, staví se tam nějaké zázemí, asi mají docela chaos. Freeflekařit by se myslím dalo i na jiných březích písníku, pokud by toto místo bylo časem placené.



    MIK23
    MIK23 --- ---
    Btw jsem teď s ročním dítětem u moře, kde je stále okolo 36°C ve stínu a plážový stan s uv 40 z lidlu za pár šupů to řeší. Troufám si říci, že vzhledem ke skoro ještě nefunkční termoregulací dítěte, tohle musí řešit i nízký tlak dospělých/starších dětí. Jestli někdo na tohle trpí, jede k vodě nepřipraven, tak je to čirá demence
    YOT
    YOT --- ---
    RSZ: Troufám si z toho usoudit že u vás nikdo netrpí nevolností z horka díky nízkýmu tlaku...
    Díky tomuto... zdravotnímu omezení znám spoustu koupání kde je přírodní stín ideálně celodenně.
    RSZ
    RSZ --- ---
    YOT: no jen mi přijde že takový "háček", že je tam minimum stínu má skoro každé koupání co znám, a lidi jsou na to tak nějak připravený, takže o žádný háček nejde:)
    YOT
    YOT --- ---
    RSZ: viz "pokud trpíte nízkým tlakem a nevolností z horka..." Jelikož já nízkým tlakem a nevolností z horka netrpím tak plážový stan ani slunečník nepoužívám a chodím se chladit do vody, ale bohužel pak musím v poledne šupajdit domů, když se někomu udělá šoufl z horka díky nízkýmu tlaku...
    RSZ
    RSZ --- ---
    YOT: no počkej, k vodě se snad nechodí do stínu..
    a jinak to řeší třeba slunečník/plážovej stan...
    YOT
    YOT --- ---
    KOUDELNIK213: A ještě to má háček že přímo u vody je minimální plocha která má stín. Ten je tam navíc jen do cca poledne takže pokud trpíte nízkým tlakem a nevolností z horka pošupjadíte v poledne domů.
    RSZ
    RSZ --- ---
    BOHOUR: branžež stojí za hovno
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    JESTEDMAN: to vypadá dobře, výhled z terasy hospody na pískoviště ideál, diky
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BOHOUR: jenže kámoška se tréma dětma a psem potřebuje chajdu právě .)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ATARKA: hele zevl plaz pro deti je v branzezi (jak pises),,,kemp krinec je skoro vzdy prazdny,,ale nejlepsi zevl byl v baru nebe..ale uz jsem ho videl prodavat,,tak to muzes zkusit..parkovani gratis a bar hned u vody,,voda je melka a da se to cele prejit..pro deti ideal

    duo kemp je hnus a je tam milion lidi

    https://www.google.cz/...846!4d15.0579054!3m4!1s0x0:0xf81b53e5e7970680!8m2!3d50.5089644!4d15.0762033
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    ATARKA: Branžež za mě nicmoc, zkusil bych Drhleny, ubytování v karavanech cca 550/noc, u karavanu kryté sezení, 220V, lednice, vařič. koupání do začátku sezóny čisté, v sezóně dost narváno, hospoda tam je, něco i vaří, klouzačka pro odvážné děti, pískoviště, pinčes jsem neviděl.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Prosím o typ, kde to na poslední chvíli zkusit, kombo obytnak + 3/4 lůžková chatička :

    Kemp - český ráj nejlíp nebo jižní Čechy, max třeba kilo od prahy
    Nutný vybavení - koupání, i pro děti do dvou let, nejlíp písčitá pláž na bábovky, dětský hřiště, pro starší děti pinces nebo něco takovyho, restoska, nějakej krámek na rohlíky k snídani a tak
    Budeme mít s sebou psa
    Chceme i výlet nějakej, takže třeba rozhledna, zřícenina atd. V dosahu s kocarama

    El.pripojku nepotřebuju
    Chatička nemusí mít vlastni sociálku ani kuchyňku, můžeme vařit v aute

    No a hlavní kritérium, nesmí to stát nesmysl :)

    Někdo nějakej tip, kam mám zavolat ? Chtěli sme Sedmihorky, ale plno celý prázdniny, ještě se mi vcelku líbil duo kemp na Branžeži, nemáte někdo zkušenost ?

    Za veškerý postřehy diky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam