• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    DOMIE
    DOMIE --- ---
    PPNEKK: mám dojem, že hlavně v maďarsku s autem nad 3,5T musíš jet po nahlášené trase a jakmile z ní sjedeš, tak průser = pokuta a celkem mastná... takže nějaký zakempování kde chceš, mimo nahlášenou trasu příliš nepřipadá v úvahu.. kámoš tam loni (nebo předloni - teď nevim) dostal právě pokutu - normálně si ho dojeli fízlové s fotkama jeho auta mimo nahlášenou trasu.... takže na to bacha.... jak je to do 3,5T nevim....
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: nene, mě nikdy neprudili, jenom se tam prostě moc kempovat nedá, protože je to tam samá kukuřice a komáři. Loni jsme celkem v klidu spali na opuštěném parkovišti v Makó u nějaké rekreační zóny, ale chce to přijet fakt až večer. A my jedeme s dětma a nechceme je trápit v autě až do večera.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tak pred rokem,,nevim jestli je nejaka zmena...madarsko mimo dalnice do 3.5t se neplati,,v rumunsku se plati myto pro vsechny. koupis na hranicich nebo na benzinach petrol
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    docetl jsem se spravne, ze v madarsku je vetsina silnic zpoplatnena a s autem nad 3,5t musim mít krabicku na myto? a v rumunsku i bulharsku maji pouze znamku?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: v Madarsku taky prudej kdyz kempujes mimo kemp?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: je já musím někomu říct, ať ti dá přístup do greece diskuze, sem zapomnela :)

    Já myslím, že na proběhnutí budu muset stavět tak co dvě hodiny, juniorovi se sedacka jaksi přestala líbit, občas zaberou sušenky a knížka, ale ne na dlouho
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    GILLIATT: kousek od szegedu..
    vypada to pekne u vody, ale nebyl jsem

    , Szentes, 45319, , Hungary
    http://www.park4night.com/lieu/51427//szentes-45319/hungary/#prettyPhoto
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ATARKA: No my to nedáme určitě, on ani ten další úsek v Rumunsku kolem Aradu není moc sexy..navíc to chceme ideálně zapíchnout třeba kolem pátý, at se děti proběhnou (taky přání :)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    LESH: to vypadá na komáří ráj.)
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    STEVIE: Neni to sice free, ale kemping fajn byli sme na jare a uplny minimum lidi.. 47.844552, 13.789992
    LESH
    LESH --- ---
    GILLIATT: Ve třech autech jsme přespali na parkovišti před koupalištěm 46.380542, 20.107944
    Přijeli jsme tam skoro za tmy a odjížděli po dopoledním koupání. Nikdo nás nevyhazoval...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: Maďarsko sem dávala vdycky u obchoďáku, letos s juniorem uvidím, ale ráda bych to dala na jeden tah až do Rumunska...přání :))
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost s kempy v Szégedu, případně Maku nebo zkrátka někde u hranic směr Arad? Ideál je stinný a ne moc přecpaný kemp nebo cokoli co existuje. Jedeme s dětma a loni jsme madarsko nezvládli přejet na jeden zátah a najít v této oblasti fleka na spaní nebylo snadný, tak letos radši do kempu.

    T_RAVE_LER: je to tam zakázaný. čím jedeš? Lidi s obytňákama to řešej např. tak, že noc stráví u obchoďáku a přes den jsou na placeným parkovišti u pláže. My jsme při průjezdu horkotěžko našli něco na přespání, ale na delší zevlování to není.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    T_RAVE_LER: bacha Chorvati si brutalne hlidaj business.. jakekoliv parkovani mimo kemp je hned hlasen.. hlavne na pobřeží
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Ted sme byly na lipne, zevlovaly sme na parkaci u penzionu kotva u pristaviste, fakt pohoda, krmping na trave, prez densne odjely se pokochat jinam a na vecer zpet, zas bez lidi, prez den tam bylo skoro plno
    T_RAVE_LER
    T_RAVE_LER --- ---
    Cus.. nedoporucil by mi nekdo prosim nejaky dobry mista na pobrezi Chorvatska... pripadne i ve vnitrozemi. Diky.
    N_I
    N_I --- ---
    Bile Karpaty vcelku priznive pro Freefleking- nic moc zakazu a nikde zadny lidi.

    Treba za Bojkovicema smer Ríčky, Krhov. doprava na Letiste - je nad mestem parkoviste kde je pristresek s grilem, vyhlidka, nikde nikdo, da se myslim i nakladakem...
    VELADA
    VELADA --- ---
    JECZNY: myslím že tohle nepatří do tohoto auditka, doporučuju audi o outdoor, ne toto, kde se řeší fleky na kempink a freefleking, téma je mimo
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    JESTEDMAN: Díky, ještědový mužíčku!
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    JECZNY: osobně jsem s výrobky z Decathlonu nad míru spokojen, to že mají nižší ceny je dáno tím, že mají svoje značky a jedou velký objemy, neřekl bych tím, že kvalita pokulhává. Pokud chceš stan užívat častěji a delší dobu, doporučil bych klasickou konstrukci. mám ten samorozkládací a je to pohoda, ale na záda ho nedáš (pokud si nechceš hrát na želvy ninja) a většině kamarádů, kteří ho pořídili a užívali častěji se konstrukce nakonec zlomila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam