• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    VELADA
    VELADA --- ---
    Завојско језеро (Zavojsko jezero) freeflek Srbsko / Srbia (SRB)
    43°16´6.822“ N 22°38´32.463“ E
    jedno z nejkrásnějších míst, které jsem letos na cestách po Balkáně potkala, božský klid a koupačka v tyrkysové vodě, je to tu bez zázemí a bez lidí, za hrází trochu off road cesta, ale se silným motorem to není ani pro dodávku problém, po té prašné projede tak pět aut za den, pustit psa na volno není problém; východní Srbsko, 80 km východně od Niš, 100 km západně od Sofia (BG)

    GPS studánka s pitnou vodou
    43°15´24.199“ N 22°38´13.291“ E



    VELADA
    VELADA --- ---
    Смедерево (Smederevo) freeflek Srbsko / Srbia (SRB)
    44°39´34.090“ N 20°52´57.996“ E
    kolem Bělehradu směrem na Smederevo je hustá zástavba a najít něco na spaní je vcelku problém, tohle je posekaná tráva u cesty naproti domkům u Dunaje, hluk minimální, ačkoliv je to hned u silnice, zázemí tu žádné není, koupat v Dunaji se nedá, jelikož má hodně strmé břehy a je tu silný proud, na přespání ale ideál plac, je to 40 km východně od Bělehradu

    VELADA
    VELADA --- ---
    Палићко језеро (Palićko jezero) freeflek Srbsko / Srbia (SRB)
    46°5'24.666"N 19°45'52.581"E
    8 km za městem Subotica, rekreační jezero se zázemím (sprchy, hospůdky, kempingové stoly, hřiště), voda barvy okurkové limonády, nicméně čistá a nesmradlavá, stín pod stromy, trochu balaton feeling, nicméně okolo tohoto jezera je mnohem méně zástavby a méně rozvinutý turismus, takže jsem měla spíš pocit pohodového léta u rybníka, přespat se dá víc dní, nicméně je zde docela rušno, k jezeru se jezdí koupat skupinky a rodiny z větších měst, sem tam přijede i zájezdový autobus, je to takovej balkan freeflek, nesmí ti vadit kempit ve společnosti dalších lidí
    P.S.: dá se zajet i dál od civilizace do rybářských oblastí v rákosí, ale tam jsou cesty úzké a nepodařilo se mi tam zaparkovat dodávku nějak rozumně, abych nepřekážela v cestě, s osobákem by to možná šlo

    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: U kasaren se da parkovat free ale nevim jak je to daleko od zoo moznasi vspomenu na ulici ale googl ti dyztak pomuze
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Nějaké rady kde zaparkovat na den, dva v Vídni? pokud možno free a třeba poblíž zoo. dekuji
    VELADA
    VELADA --- ---
    u Balatonu Siófok Töreki freeflek Maďarsko / Hungary (HU)
    46°51'17.213"N 18°1'32.526"E
    krásná louka mezi poli, je to ale soukromý pozemek, ráno přijel majitel si pokecat a zeptat se jak dlouho zůstanem, po prašné cestě projede pár aut za den, dá se udělat krásnej výlet po okolí
    aktuální k červenci 2017
    VELADA
    VELADA --- ---
    v blízkosti Győr (Gyor) freeflek Maďarsko / Hungary (HU)
    47°34'53.681"N 17°55'47.721"E
    na břehu rybníka, free parking, ticho a klid, zázemí tu není krom jedné kadibudky, koupání v rybníku, večer je v lese rušno ... jezevec, srnky, králíci
    aktualní k červenci 2017

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    azapiko beach

    freeflek kousek od Toroni, parkování přímo na pláži. Pláž kaminkovo písečná, na některých místech jezci.Dlouhodobejsi stání bez problémů. Najděte mě v Mapách Google! https://maps.app.goo.gl/iuaThxpR9E2BPfnr1
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    GOMERA: Dneska pocitam tak 8-10 vecerni, ted sme v szegedu a vyrazime kolem 3h.
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    KOUDELNIK213: Kdy dorazite? My tu kempime od vcera. Naprosty luxus, voda modra, lepsi nez more v BG odkud jedem...
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    SOJKA: Pecka zrovna dneska jedem pres gyor, tak tam urcite prekempime :)
    MATT
    MATT --- ---
    ja spal pod Šutovksym vodopádem, je tam placený parkoviště od 8 do 18. prijel jsem v asi v 21 a pani me skásla az druhej den v 10 o 2E. N49.167951, E19.079575

    pripadne nedavno z fb

    Toto je náš oblíbený #eaglesspot na Slovensku - N49.133508, E19.419750. U přírodních termálů v obci Kalameny. Ve Vítkovi jsme tam spali už 2x a vždy bez problémů. Byly tam přes noc i jiné obytky. Dokonce tam spali lidi ve stanu. Jestli budete mít cestu kolem, určitě se tam zastavte.
    http://mandmtravellers.eu/...dmtravellers.eu/cs/2017/04/18/po-stopach-prirodnich-termalnich-pramenu/
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem zpět.. nakonec jen madarsko a slovensko. park4night parkát pomohlo, párkrát jsem přidal novou lokaci. offline mapy.cz taky přínosný.

    PUBLICURINATION: v patek jsem spal pod malou fatrou, tak jestli taky zajima?
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    MIK23: Plus minus ten spendlik, super cesty na kola a longboardy fakt pecka
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    MIK23: Hele zkus hezdov u minone, u tech rybniku jsou super rybarsky mista, daly sme tam super vejkend
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Nedaří se mi vyfiltrovat žádný flek v okolí Bezdězu. Vím, že tam toho je hodně, ale pár let jsem v okolí Ralska nebyl. Přijedu v noci s prckem, tak by se mi hodilo jet na jistotu. Rád bych si v noci rozdelal oheň, tak nechci být někde na parkaci. Díky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    JESTEDMAN: Dik za info ale jedeme dál. každopádně dobré vědět, určitě sem někdy vtatim
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    SOJKA: menší OT, pokud v Díře zůstáváte delší dobu, tak doporučuji místní tržiště, které má otevřeno snad každý den, hlavně dopoledne 47.677585, 17.644513
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Ahoj vespolek, filtr mlčí, máte někdo tip na freeflek nejlépe s koupáním v Jeseníkách?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam