• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    FOSSIL666: To mi je jasny ale trebav tom zari uz to bude v poho, nic mene zena chtela do chorvatska to sem ji faknu, pak taloska to bych dal a nakonec recko to vypada fajn a kdyz tam budou trochu vln tak bych se nezlobil kdyz tak mam standupa takze me staci aspon neco
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BIGHEAD: ID Peep jel Pelopones cca 2 roky zpět, myslim.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    BIGHEAD: Mozna trochu OT, ale recko bude co se surfu pres leto tyce mrtvy ne? nebo hodne po haluzi... swell na stredozemnim mori bejva hlavne pres zimu a to jeste ne uplne konzistentni...
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    FDM_NACELNIK: A nepojedes???
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Ale planujem jen surf bez vetru co sem koukal kolem toho jak sm psal tak je par peknejch spotiku
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Taky prave planujem zari
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FDM_NACELNIK: my se chystame projet recko v zari.tak jsem zvědavej jake bude pocasi.
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    BIGHEAD: to uz je pelopones a lidi rikaj ze dobr, nebyl jsem
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    BIGHEAD: a fleky nic moc freekemping nejakej se samo najde ale vsechno obsazeno lefkada to same a vsude uz lidi .kitari a windsurfari breci malo fouka a docela chcije a zima na cerven.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    FDM_NACELNIK: Ale podle googlu to tam vypada moooooc hezky
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    FDM_NACELNIK: A v poho?? Free??? Me spis zajima okoli kyparissia, a spoty na surf, ale kazdej kus dobrej kus
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    BIGHEAD: ja se ted flakam lefkada a pobrezi od ni po igumenitsu
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Poflakoval ste se nekdo po řecku??? Treba podel jihozapadniho pobrezi???
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SOPOR32
    SOPOR32 --- ---
    hledame jak to chodi v alpach a nasli jsme docela dobry aplikace.. projizdim zrovna campervan.guide free a je tam pointlejch i plno freeparkingu vcetne podrobnejsich infomaci o jejich vybavenosti atp. .. bo koukam ze se da zaplatit 280 za ADAC Stellplatzführer, kterej vypada taky dobre udelanej
    SOPOR32
    SOPOR32 --- ---
    STEMBUS: norsko a skandi obecne je rajem freeflekingu, parkujes kde chces jak dlouho chces a vsem je to jedno.. ani ohne jim nevadi
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    někdo vlastni zkusenosti s freeflekingem v norsku? dik
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    NP České Švýcarsko:
    Freeklek (dřevaská mítinka hned u hlavní. Dobrá "zpevněná" cesta, rovná plocha, místo na několik dodávek. O víkendu pustoprázdno. Skvělý výchozí bod na tůry i na Pravčickou bránu.

    50.8567117N, 14.3761822E

    MAKAKA
    MAKAKA --- ---
    Zdravím vás, za 14dni se chystáme do Bosny, cesta se nám postupně rýsuje:-) jen mi by mě zajímalo, jestli někdo nevíte o nějakých volných přírodních termalech? Pokud ano, budu moc vděčná za tipy, klido i do pošty. Děkuji!
    VELADA
    VELADA --- ---
    Golika lom freeflek Slovenia (SL) / Slovinsko
    46°22´33.596“ N 15°24´54.056“ E

    de fakto na cestě Ljublanja -> Maribor dálnice A1, u města Zreče, opuštěný lom, kde k vjezdu dovnitř je potřeba zlehka odsunout závoru, ale zákaz vjezdu tam není, dost dřeva na oheň, od cesty není do lomu vidět
    jako freeflek na pár nocí a grilovačku dobrý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam