• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    BIGHEAD: v Recku jsme byli, kdyz byly vlny a jenom se to prelejva na plazi. Na surf k nicemu...
    Kazdopadne treba ve Vasiliki na Lefkade se da parkovat hned u plaze uplne vsude.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    a jeste doplnim - i v zari tam byly celkem vrazedny teploty pro psa ve vnitrozemi v aute. a 'dalnice' tam jsou krasny, ale skoro bez benzinek
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    NE7RA: Dik
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    NE7RA: Tak to vypada fakt pekne
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PPNEKK: Az skoro na jih, sou tam nejaky spoty tak to vomrknout, tak si dame vedet at se potkame
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BIGHEAD: kam az mate v planu dojet? My vyjizdime taky v zari
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PEEP: Jedem az zari tak snad jich tqm moc nebude, kdyz posles nejaky fleky tak budu rad
    VELADA
    VELADA --- ---
    Na Řecko jsem tu dávala freeflek Chalkidiki. Moc krásný místo.
    PEEP
    PEEP --- ---
    BIGHEAD: objeli jsme cely pelopones - najdu cestovni denik a hodim nejake fleky, ale nevim jestli nebudou plne nemeckych duchodcu s plastakama, protoze my tam byli v dubnu a na 99% mistech sami

    jinak stani u more - vsude jsou cedule zakaz kempeni, ale nikdo nas nevyhazoval, zase nevim jak v sezone..
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    LOJZAK: To je to co sem chtel slyset
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    FDM_NACELNIK: Cha cha jasny chapu treba to tqm dame my u podelim se pak a treba to date priste
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    BIGHEAD: ja uz jsem pod igumetsou a pomalu smer cz .chtel jsem na korint...ale zena ne :)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    FDM_NACELNIK: Ja myslel ted ze si rikal ze tam si, ze by ses tam podival;-)))
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    LOJZAK: minulej rok konec srpna hodne lidi padnul zacatek zari na chalki.uz nikdo .
    BIGHEAD: urcite ne nemam tolik volna.budu rad za 14dni v zari a to neni na recko
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    Projeli jsme v pulce zari skoro cele pobrezi Recka a freefleking byl opravdu skoro vsude . Bary , kempy vymeteny , stali jsme kazdej den par metru od more....
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    BIGHEAD: No uvidis.. kdyztak pak napis jaky to bylo :-)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    FOSSIL666: To mi je jasny ale trebav tom zari uz to bude v poho, nic mene zena chtela do chorvatska to sem ji faknu, pak taloska to bych dal a nakonec recko to vypada fajn a kdyz tam budou trochu vln tak bych se nezlobil kdyz tak mam standupa takze me staci aspon neco
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BIGHEAD: ID Peep jel Pelopones cca 2 roky zpět, myslim.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    BIGHEAD: Mozna trochu OT, ale recko bude co se surfu pres leto tyce mrtvy ne? nebo hodne po haluzi... swell na stredozemnim mori bejva hlavne pres zimu a to jeste ne uplne konzistentni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam