• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    WERT
    WERT --- ---
    FAEKAL: Taky jsem to zkousel, a ve finale je stejne lepsi jet na blind a zakempit nekde podle citu:)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    MILANOS: nainstaluj si apku park4night.com ,pripadne na webu...kolem jezera je toho vic.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    TOMBRIDER: No to je presne “ bydlikari na cestach” hlavne nekde zanomadit a pujcut si bydlika za 3k na den, na bydlik uz dost alergickej, minule se me nekdo ptal na neco ohledne bydliku tak sem ho slusne vyhlasil
    MILANOS
    MILANOS --- ---
    Zdravím, někdo tip na freeflek pro náklaďák v Německu u Bodamského jezera? Dík moc
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOMBRIDER: a ještě si můžeš cestou odskočit na čapák, no mámo nekup to!
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    STYSSKY: tohle jsem zažil v Polsku na Mazurských jezerech, super freeflek a večer přijela bába z vesnice, dala 1 ruličku hajzlpapíru do kadibudky, co stála o kus dál, a s razítkem v ruce se jala vybírat nějaký poplatek..:)
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    TOMBRIDER: počkej až někde zastavíš a rano na tebe bude klepat bába ať ji dáš 250. ;) Že to je parkování bezkempu
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Btw slovo nomád mi začíná poněkud iritovat...
    Přesouvá se mi do skupiny bydlík...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já se tomu teda nikterak nedivím. Poslední dobu mi příjde že se ohromně zvedla módní vlna obytňáků, dodávek s postelema z palet a nebo Fábií s matrací v kufru. Mno a ti chtějí tu "nomádí" romantiku, nespat v kempech nebo chatkách ale někde jinde a jinak, ale pro některé je spaní někde na divoko dost diskomfortní a nebo se prostě bojí. A tohle je prostě reakce poptávky.... placená nabídka. A tak se tedy může víkend strávit u silnice na návsi za 250 na den :)
    Na rozcestí u rybníka v Nesvačilech | bezKempu.cz
    https://www.bezkempu.cz/detail/51
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Jj bezkempu ale platíš jako v kempu :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    NARSI: to jsou ceny za den? to není zas takovej pakatel
    ADIK
    ADIK --- ---
    NARSI: platit za přespání na louce...kam to ten svět spěje :((
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    MAJKL09: Soutok je v poho tam poradnekdo vegeti
    NARSI
    NARSI --- ---
    Čus lidi, jestli neznáte tuhle super stránku tak se vám určitě bude hodit. Jen ČR www.bezkempu.cz
    Není to zadarmo ale většinou za pakatel
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    SCREE: co soutok Vltavy a Berounky rybáři tam kempujou pořád..
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Zadaný špendlík
    blízko 160 00 Praha 6

    https://goo.gl/maps/muzEuvAXWL42
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SCREE: U dzbanu je parkoviště, nevím jestli tam neprudej ale dřív tam obytnaky staly, samo to není na vytažení zidlicek a tak.
    SCREE
    SCREE --- ---
    cau, nejaky tip kde kempnout s obytnakem v Praze na vikend ? aktualne sme v kempu Kotva v Braniku, na vikend nas vyhodej tak jsem myslel nekde parknout u Hostivarsky nadrze, nebo nekde kde je to prijemny a nebudou nas prudit (fakt jen na 2 dny max.) - diky za tipy
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    Řecko, Chalkidiki, primo na plazi, je tu stin, par karavanu a haldy bordelu - https://mapy.cz/...9.981058&ma_t=Jsem+tady%2C+otev%C5%99i+odkaz&source=coor&id=23.666203%2C39.981058

    nejsem tu vozem, jsem tu na skutru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam