• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    LESH: Vzdyt ja pisu o Cerny hore:) ve vnitrozemi nemam strach o fleky,zajimaly me ty primorsky. jak se pise to misto,co pises, v prvnim padu? Opuć? Nemuzu to najit.. Diky

    Taky me napada,zda nemate tip na misto u Skadaru? Tam kam jsem jezdil dost offroadovou cestou to byl raj,ale s 8m 7,5tunou to tam asi nepujde
    STB23
    STB23 --- ---
    SGNLR: 42.422921,18.548725
    LESH
    LESH --- ---
    SGNLR: na vybezku smer Opuće byli ted znami dodavkou. Nevim, jestli to bude vhodny pro nakladak.
    Nebo popojed do Cerny Hory. U kamenolomu Oblatno muzes zustat nekonecne dlouho.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj. Uz jsem tam dlouho nebyl,a tak se ptam zda je realny najit v Cerny Hore pobliz more nejakej freeflek na nakladak. Kdyz jsem tam jezdil neposled ale tak pred 7 lety dodavkou,tak to jakztakz slo. Resime,ze se pri ceste na Balkan chceme na par dni podivat k mori,ale nevime kam. Na jih Albanie se nam asi chtit nebude. Diky a sorry,ze si to nevyhledam v historii klubu(jsem na nesikovnym mobilu)
    2ND
    2ND --- ---
    43°58'33.832"N 18°10'3.474"E
    Bosna, Visoko u "Pyramidy Slunce"
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    RATTKIN: přímo na proti Malborku přes řeku se dá přespat jen budeš mit sousedy Němce v plasťácích..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    je něco v Polsku pod malborkem? nebo prostě na cestě z malborku zpět do ČR.
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    MIK23: blby je kdyz nemas auto, tak se musis zahrabat mezi ty odpadky, aby te nikdo do rana nenasel :]
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ATARKA: no nutno ale dodat ze je to bohuzel posledni free flek jinak je to uz bida i vsude pod vlore.. :/
    2ND
    2ND --- ---
    ATARKA: to ja samo taky ne. anglicky mluvej vetsinou v jedine restauraci ve meste, v te nejdrazsi.. ale moje zkusenosti jsou kapku outdated, ted koukam do archivu ze jsme tam byli 2009. Jsem zvedav jak to zvladli vyprasit za 9 let..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    2ND: no já se nedomluvila ani italsky :)) v total prdeli v restauraci v kempu anglickej jidelak a jedna servírka obstojně taky uměla .)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Náké tipy na noc/dvě v brně?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    VERCA_ZABA: minulej rok :)

    Třídenní mejdan na pláži s ktx, paráda .)
    2ND
    2ND --- ---
    ATARKA: na te zemi je dost iritujici, ze se ned as nikym domluvit jinak nez italsky :)
    2ND
    2ND --- ---
    VELADA: a kde v Albanii jste spali?, na severu to bylo v haji uz pred lety, ale od Vlore dolu (nebo spis az u Himare) to bylo fajn.. ?
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER:
    FOSSIL666:
    MIK23:
    mam naprosto stejne zkusenosti..:(
    VELADA
    VELADA --- ---
    VERCA_ZABA: pravda, já byla loni a spát jsem nakonec musela na parkovišti u pláže. Všude zákazy vjezdu, hotely, závory, pruda...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ATARKA: jo? kdys tam byla naposled ale? my tam byli 2013 a uz se to tam masivne zastavovalo hotelama a slunecnikama. a kamosi, co to jeli letos, tak vsechny ty opusteny pláže, na kterych jsme byli pred 5 lety, uz byly hotelovy resorty..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: vykaslete se na Řecko a zůstaňte v albanii, prázdný písečný pláže, levno a hlavně minimum lidí :)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Pravdu máte pánové. Taky to nechápu. Nejradši by zakázali všem ostatním přístup k vodě, ale beztak by tam byl stejnej bordel. Často když kempime u vody, tak uklizim flek aby to nebylo na mě. A vždycky sbírám i krabičky od komerčních navnad, pytle od šrotu apod. Nehledě na vlasce kolikrát i s háčkama...v první řadě by si měli sáhnout na vlastní svědomí, než dělat tyhle opatření
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam