• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: vykaslete se na Řecko a zůstaňte v albanii, prázdný písečný pláže, levno a hlavně minimum lidí :)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Pravdu máte pánové. Taky to nechápu. Nejradši by zakázali všem ostatním přístup k vodě, ale beztak by tam byl stejnej bordel. Často když kempime u vody, tak uklizim flek aby to nebylo na mě. A vždycky sbírám i krabičky od komerčních navnad, pytle od šrotu apod. Nehledě na vlasce kolikrát i s háčkama...v první řadě by si měli sáhnout na vlastní svědomí, než dělat tyhle opatření
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TOMBRIDER: Jo, tos vystihl presne. Presne o tomhle jsem se nedavno bavil s bratrankem, kterej chyta a poradaj i zavody atd.. je to smutny, ze ti lidi my teoreticky meli mit vztah k prirode atd.. ale nechaj roztahanej bordel i kdyz majnza prdeli kos na odpadky... vzdycky je to ale hlavne o lidech... zazil a nechapal jsem to samy i u oceanu...smutny...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Paradox je, že největší bordel po sobě nechávají rybáři.
    Hlavně typickej dement, co rybaří a u prdele mu parkuje auto s otevřeným kufrem, je fuk jestli tam je na den a nebo přes noc. Beztak po nich zůstanou plechovky a petky od piva. Konzervy, plastové pytliky. Vnitřnosti ryb a nasráno kolem.
    Zajímavé je, že pokud prijde pěšky, nebo prijede na kole/babetě. Tak po nich nic nezůstane.
    Bydlel jsem několik let u řeky, o rybářích bych mohl vyprávět hodiny...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: to je pěknej okruh! :), my se chceme zdržet v horách v bosně a černé hoře a pak přes Albánii do řecka. No, děti toho snesou kolikrát víc než dospělí (taky si je vezeme), tak myslím, že to dáte!
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: jeste presne nevime kam.az dojedeme. Ja bych byl rad,kdyby jsme pres lefkadu sjeli po pobrezi dolu a pak od athen po pobrezi dojeli na chalkidiky. Ale jednou snama jeste dve auta s lidma co maj deti,tak uvidíme jak to pujde.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HONDZIQUE: já jsem rybář, takže mám. Samozřejmě jsou někde výjimky, to si dělá kazdej lokální svaz dle sebe.
    Tenhe zákaz nocovani bych ale vokecal - zalezl bych do auta, všechno uklidil a prostě parkuju, nenocuju
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: na jih od Pargy a pak Korfu. Vy?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: kam jedete v recku?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    HONDZIQUE: no rekl bych ,ze to moc nehlidaj. Tata ted byl na melniku pres tejden na rybach a zadna kontrola neprobehla. Podobnou vyhlasku ma i Steti. A nikdo nas tam.nikdy nevyhnal....
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: do recka berem pruty taky a nepočítám,ze by jsme nekde museli shanet povoleni
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, když jste u těch ryb - vezeme letos sebou poprvé na cesty prut - nevíte, jak je to s rybařením u jezer ve vnitrozemí Bosny a Černé Hory? Pohybují se tam nějací hlídači? Dočetla jsem se, že v Černý Hoře jsou potřeba povolenky, Bosna netuším. (Jinak chceme zkoušet chytat hlavně v Řecku, tam se smí).
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    HONDZIQUE: "Vyhláška se však dotkne všech rybářů, tedy i těch, kteří u vody nepořádek nedělají. A nejen jich, zákaz nocování postihne například i trampy, cykloturisty či ornitology, kteří v přírodě přespávají při pozorování ptactva."

    Mělník zakázal nocovat mimo kempy. Prosadili to rybáři kvůli nepořádku - iDNES.cz
    https://praha.idnes.cz/...ovani-zakaz-kemp-p21-/praha-zpravy.aspx?c=A170330_2315813_praha-zpravy_nub
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    MIK23: to me taky napadlo, ale mas ji? resp. mas s tim zkusenost? protoze na nekterych mistech je to kempovani pres noc zakazano pro vsechny vcetne rybaru, mam ten dojem.. ale nechci fabulovat...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    MIK23: 3: musis platit jeste známku kazdej rok,ted jsem.platil myslim 500
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HONDZIQUE: udělej si rybářský lístek (nemyslím povolenky) za asi 200kč na 3 roky nebo za 500 na deset let. Tím pádem jsi z obliga, protože jsi členem rybářského svazu...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KCE: prachy
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: ja se docela divim, pac tech lidi v cr porad neni tolik jako treba ve francii, kde si zaparkujes vicemene kde chces. a kdyz uz nahodou prijedou cetnici nebo majitel (asi tak jeden pripad ze sta) tak se da v klidu domluvit ze zitra/pozitri odjedes a nenechas bordel..
    ..jestli ten problem nebude spis v mentalite lidi..
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    THEODORT: ceskej rybarskej svaz jen nejvetsi mor poslednich let.. skupuji vodni plochy, daj si tam cedule zakaz kempovani/bivakovani pres noc, aby rybari meli klid na chytani ryb a skvela mistecka, kde jim nikdo nebude stat.. samozrejme se oficialni zastituji bordelem od bivakistu atd...

    v poslednich letech jsme takto prisli o mnoho mist u vodnich ploch (Baraba u Melnika, piskovna u Novych Mlynu apod), kde to bylo cela leta v pohode...ted pruda... a bude jen hur...
    N_I
    N_I --- ---
    THEODORT: civoe to mi rikej, ted jsem na jednom freeflekingu nahodil pytlacku a hned u me byl ze na me vola fizly a uda me na mesto.....rano tam bylo kolem rybnika asi dvacet rybaru....
    /sokolec u vody kde kdysi probihali nejaky tekna - aka,bassys,kmts apod /
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam