• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    EXX
    EXX --- ---
    MASOO: to vypada trochu jako santafe.. ale asi spis ne co?
    MASOO
    MASOO --- ---
    A kdo pozna, kde to je?;)


    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    COLOMAN: my.jsme dvakrát spali zde:
    Zadaný špendlík
    blízko Unnamed Road, 1220 Wien, Rakousko
    https://goo.gl/maps/jZ4Jx8koaby

    je to parkoviště, kousíček od metra, ale dá se to. kdybys nenašel nic lepšího..
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    ahojte, zajtra musím do Wien-u (Rakousko)..
    mohli byste prosím volakdo poradit, kam by som mohol na pár dni zaparknút ideálne v severnej časti Wien-u, s pomerne nenápadným do 3,5t belobou...
    respektive kam určite rači nechodit..
    diky
    EXX
    EXX --- ---
    FOSSIL666: .hmm..pizza party ;-)
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    PANPOSPA: Jo Andalucie by taky kdyztak sla.. v Algarve vim, ze bude urcite zas Pizza party v Tojeiro... ale jinak o nicem nevim a jestli budem stihat, dorazime tak akorat na silvestra...diky
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    FOSSIL666: já bych se k tomuto dotazu připojil s tím, že to může bejt i Španělsko
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    Caucau, neni to dotaz uplne na freefleking, ale nemate nekdo nakej typ na silvestrovskej vecer/noc - na nejakou akci.. Portugalsko (algarve)? Diky za pripadny typy :-)
    TPA
    TPA --- ---
    BOHOUR: Byl jsme tam v r. 2014 - Autem rovnou k "domu".
    VOJTEK568
    VOJTEK568 --- ---
    Passe...uz je tam hlidac.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no ted uz jo, ale myslis, ze nejaky rusak chodil pesky z parkoviste ? kazdopadne co jsem koukal, tak je obri parkac jeste kousek dale i s dalsim vyobrazenim pochodni..
    tehda se tam smelo pouze s povolenkou.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BOHOUR: to je vejlet jen pro pesi
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Zdar, nebyl se nekdo podivat na bulharskou chloubu komunismu ? Jsem to videl v opustenych projektech a laka me to. Zavora se bude dat objet dle googlu.
    42°44'9.598"N, 25°23'37.095"E
    42.73600N 25.39364E
    EXX
    EXX --- ---
    ROBOOTEK: jasny,nicmene..fleky co se predavaj jen povidackou postupne dost ubejvaj,brany a platebni budky pribejvaj,smycka se stahuje..osobne do ty appky nic nepridavam,ani jsem to tak nemyslel,kazdopadne jsem jen chtel rict ze obcas jsem za to i rad ze takova appka vubec existuje.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    EXX: no ja to myslel spis tak ze je spousta fleku ktery by se meli predavat jen povidackou, protoze kdyz pak vsichni budou hned hazet tyhle super mista do tyhle apky tak je otazka casu kdy to tam zatrhnou.. daj zavoru atd.. nebo se tam bude srocovat x lidi a cely to zeserou (doslova)
    EXX
    EXX --- ---
    ROBOOTEK: jako na park4night celkem jedu kdyz neznam oblast atd.. obcas chci dat sraz s kamosema,na prvni noc dobry a pak se po necem rozhlidnem..ale jak clovek dorazi po x hodinach rizeni..nechce resit ze za 20minut nejaka hlidka..chces si dat vino nebo pivo,a v tomhle pocasi uz ani nevylejzat ven...je mi celkem jedno ze vedle stojej plastici nebo tak..spis me zajima aby me nikdo aspon pres noc nehecoval k odjezdu... z praxe to vidim ale tak ze stat se da leckde (s rozumem se zbytecne neexponovat a neprovokovat) pokud je clovek sam-jedno auto/truck .. jak je toho ale vic,uz to vypada jak soundsystem (naposled na nas nekdo poslal hlidku dokonce s tim ze prej jsme mozna teroristi) ato samozrejme budi obavy a je to otazka casu nez nekdo nekoho zavola..coz na tehle p4n spotech nehrozi bo jsou na to lidi zvykly..jinak teda pokud jde o mesto,ani moc neresim,pichnu to na nejblizsim poligono industrial..posbiram palety,nadelam drevo,ženka dojede na lov jidla,dalsi den si udelame vejlet do mesta at uz autem nebo na moto/kolech... takze ja tuhle appku celkem vyuzivam a jsem za ni rad,obcas se najde i spot kam prijedu a jsme tam sami,plus zachod,sprcha,kontejner na odpad..poresim co potrebuju,kouknu na lokalni zajimavosti,odpocinu si a jedu dal..
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: capo ferrato.. klasika samozrejme ze na prijezdovce byla cedule zakaz kempeni a karavaningu :))
    LESH
    LESH --- ---
    ROBOOTEK: hezky misto. Kde to je?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam