• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    QWWERTY: Já bych se tedy Srbů ráda zastala, i když netuším, jaká je situace pro vozidla nad 3,5t. Dlouho jsem se Srbsku taky vyhýbala, přišlo mi to drahý, celníci zlý a fronty na hranicích taky. Dneska mi přijde, že fronty se dělaj hlavně u Maďara, u Srbů obvykle hladký. Jako ne moc zdatná řidička oceňuji velmi široké pruhy na dálnicích, možnost zastavit kdekoli na krajnici (to když vezete tříletu holčičku s průjmem:), odpočívadla jsou sice hnusný plný odpadků bez kouska stínu, ale nouzově jsme spali na srbský benzínce kousek od makedonských hranic a úplná pohoda, wifina, i ty toulaví psi byli milí a moc neprudili..).
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SOJKA: tak jsem koukal na google a je to nonstop

    Umístěný špendlík
    Blízko místa Unnamed Road, Kelebija, Srbsko
    https://maps.app.goo.gl/VoGgCdy54P6ATGS99
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    No vidíš spousty zmrdy přechodu jsou jen do 3,5t a máj 7-19
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Náklaďáky jsem tam viděl, jak je to s otviraci dobou netusim
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    U Aradu taky tržnice 21stoleti a obrovska
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    SOJKA: tompq je non stop otevřená?i nad 3,5t?
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Rumunsko po 8letech jak Rakousko teď v bg v horách silnici super ale bg horší než to není to tak rychle jak přes zmrdy i se naučili docela řídit vozidla dle předpisu teda když nepočítám Poláky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Ja jezdim do srbska pres malej prechod Tompa, kousek od subotice, moc to tam nehrotej a jsou tam maly fronty a vestinou zadnej turek.Na madarsky strane jsou hned u prechodu super trznice kde se da levne nakoupit.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ROBOOTEK, PANPOSPA: potvrzuju Srbsko i z pozice neridice a ucastnika prednostne pustenyho zajezdovyho busu ... hodiny straveny na hranicich, zadna civilizace s vodou a obcerstvenim
    srbsko nebrat
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ADIK: u nás je to mýto taky masakr :/ a o dálnicích se nedá ani mluvit.
    Jinak třeba objetí Řecka nás vyšlo na poplatcích něco mezi 4-5tisicema, ale ty dálnice byly opravdu na úrovni.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    _A5_: dvakrát jsme to jeli po okreskach ,protože jsem nevěděli jestli musíme mít krabičku nebo ne. Naposled jseme ,ale koupili známku a projeli celé Maďarsko úplně v pohodě. I policajti na hranicích nám řekli ať si koupíme známku na skupinu D2.Letos koupujeme taky známku. V tom jejich systému se člověk těžko vyzná. Zkrátka to risknem a pokud by nás chytli, tak zaplatíme pokutu....
    ADIK
    ADIK --- ---
    _A5_: mam na mysli rakousko, italii, francii a tem se madari bohuzel priblizuji. nicmene jako temer vsude te nikdo nenuti jet po placeny dalnici, akorat musis mit dost casu :)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ADIK: No me cesta na zapad vysla vzdycky dost levne, co se poplatku tyce. Nemecko - zdarma, Francie - poplatky jen za par kritickych useku, Spanelsko - autovia zdarma, Portugalsko - via verde zdarma:)
    ADIK
    ADIK --- ---
    _A5_: to jsi koukal spravne...je to jak v zapadni evrope
    _A5_
    _A5_ --- ---
    PPNEKK: A jak je to v Madarsku s poplatkama/mytem? Jsem koukal, ze jeden prujezd by vysel skoro na 2000 Kc ...coz je celkem masakr.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    _A5_: za mě musím říct,že loňska cesta do Řecka přes Slovensko,Maďarsko,Srbsko a Makedonii byla úplně v pohodě a na hranicich jsme stáli max hodinu. Jel jsem autem nad 3.5t a poplatky nebyly moc vysoké. Vysoké začaly bejt až v Řecku,tam už to litalo :D pristi týden jedem do Albánie a volíme zase stejnou trasu s tím že v Makedonii to střihem na Ohrid a pak na Albánii
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ROBOOTEK: loni nafta stala něco přes 20kc ale co jsem hledal aktuální cenu,tak to bylo okolo 30 :/ přišití týden tam budem projíždět tak uvidime
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ROBOOTEK: jen si musis dat bacha kde tankujes, predloni jsem natankoval nakou sracku a auto zralo misto 12ti 20L
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    + makedonie ma krasnej bonus v podobe levny nafticky! ;)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    Rumunsko, Bulharsko a Makedonie!! ..srby vynechat uz z pricipu!!!!

    slovaci rozlisujou obytny nad 3,5t jinak bacha kdyz te chytnou bez krabicky nebo znamky tak sou dost nekompromisni a s vysokou pokutou.. bulharsko znamka (je i na silnicich 1 tridy..) nic drahyho.. makedonie nic a albanie taky ne.. recko nevim nebyl sem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam