• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ATARKA: tady třeba jeden parking za 5 euro na 24 hodin, krásna pláž..
    Parkplatz
    Unnamed Road, 18556 Breege, Německo
    https://maps.app.goo.gl/xyP87mdZt7G3Y3Vu7
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ATARKA: továrna na V2 je na Usedomu u Peenemunde. V Peenemunde je i ponorka. Pak je ještě hezký výlet na Cap Arkona.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Prosím o tipy na tu Rujánu, pobřeží tam někde, zajímavý místa, co budou bavit skoro čtyřletého...vím sasnitz ponorka, pak nějaká továrna na V2, ta někdo neví kde je ? Případně nějaký zábavní park aka LEGOLAND Playmobil , klidně i nějaký místa jako teď poslal RSZ...diky
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    neměl by někdo na půjčení menší kompresorovou lednici na druhou polovinu července ?
    RSZ
    RSZ --- ---
    Barwaldersee, free to není, klasickej stellplatz, ale až budete hledat dokonalý koupání nebo flek na kite&surf: https://mapy.cz/s/3uCZk (asi 30m k vodě)



    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    HELLTSCHA: kalameny-teple prameny ale bude tam dost lidí doporučuji výšlap na zříceninu u nich krásný výhled na maru
    HELLTSCHA
    HELLTSCHA --- ---
    Ahojte, nahodíte nějakej tip na Slovenský fleky kolem Liptovkej Mary + Slovenský raj? Pojedeme T4 s pomocí Park 4 night, ale kdybyste měli někdo nějakej tajnej tip, tak sem s ním :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Nazdar :) tušíte někdo nějaký free plac kolem Stockholmu? jedu 3.5 tunou a přeparkovávat co 4 hodiny už se mi nechce .. plánu dva dny jezdit na kole po centru a muzeích...
    HANYSEK23
    HANYSEK23 --- ---
    Ahoj. Chystáme se na začátku července do Polska. Chtěli bychom nějak skloubit lezení po skalách, koupačka a kiting a ježdění na kole. Možná nějaké město nebo kulturu. Máme na to tlustých 14 dní. Máte nějaké tipy kam se vrhnout? Představa je udělat kolečko Sokoliki, Mazury, Gaňsk, Gdyně, Łeba a domů. Za jakékoliv rady předem děkuju:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SIEMENZ: no, bylo to tam punkový hodně dlouho. každopádně díky za info!


    PPNEKK: jo, to vypadá pro naše potřeby rozhodně lépe:)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Nevite nekdo o free bezproblemovym parkingu pro osobak v holandskym Utrechtu v oblasti kolem ulice Kruisweg?
    viz https://goo.gl/maps/dNBvShXKXuEFwuxs8
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    VERCA_ZABA: Ja tam byl letos na Velikonoce, mistni mi rikali, ze je to horsi a horsi... zony se rozsirujou. Cela Bethaniendamm se musela od trucku vyklidit... Stal sem az za Goerlitzer park.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    VERCA_ZABA: tam se mi to zdálo hezčí :)



    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PPNEKK: super, díky moc, možná kvůli psovi zkusíme park s rybníčkem:)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    VERCA_ZABA: případně pak pěkné místo na stání bylo kousek dál v Lilienthalstrase u takového parku s rybnickem
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    VERCA_ZABA:ahoj.byly jsme tam loni na podzim a a normálně se tam parkovat dalo. Jak v ty Bethaniendamm tak v ty ulicce pro pěší od Marianen Platz jak je ten kostel.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    dotaz ohledně Berlína - vždy jsme parkovali a já i pár zdejším doporučovala ulici Bethaniendamm u squatu na Marianen Platz - jde to ještě? byl někdo v poslední době? chystáme se tam za dva týdny. diky
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    anebo free u jezera montana:)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    FDM_NACELNIK: Bulharsko pred Montana
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Poslední ot ať tu nezasirame. s průjmem dítěte zkušenosti nemam doufám že nikdy nikdo nebude potřebovat odstavný pruh kvůli nějakému pruseru a ten nebude volný.
    MIK23: a můj smelovej průser na benzině ve velika Planá nikdo neresi. Hawk a peace vsem domluvil jsem. . Ať je tu taky nový flek není free ale byl super www.hanmadona.com v campu jsou volně pohybující zvířata(hedvábnicky,krocani,pávy,kočky.....) Je tam čisto majitele supr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam