• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PPNEKK: super, díky moc, možná kvůli psovi zkusíme park s rybníčkem:)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    VERCA_ZABA: případně pak pěkné místo na stání bylo kousek dál v Lilienthalstrase u takového parku s rybnickem
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    VERCA_ZABA:ahoj.byly jsme tam loni na podzim a a normálně se tam parkovat dalo. Jak v ty Bethaniendamm tak v ty ulicce pro pěší od Marianen Platz jak je ten kostel.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    dotaz ohledně Berlína - vždy jsme parkovali a já i pár zdejším doporučovala ulici Bethaniendamm u squatu na Marianen Platz - jde to ještě? byl někdo v poslední době? chystáme se tam za dva týdny. diky
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    anebo free u jezera montana:)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    FDM_NACELNIK: Bulharsko pred Montana
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Poslední ot ať tu nezasirame. s průjmem dítěte zkušenosti nemam doufám že nikdy nikdo nebude potřebovat odstavný pruh kvůli nějakému pruseru a ten nebude volný.
    MIK23: a můj smelovej průser na benzině ve velika Planá nikdo neresi. Hawk a peace vsem domluvil jsem. . Ať je tu taky nový flek není free ale byl super www.hanmadona.com v campu jsou volně pohybující zvířata(hedvábnicky,krocani,pávy,kočky.....) Je tam čisto majitele supr
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FDM_NACELNIK: mno nenapadlo mě, že budeš komentovat zastavení v odstavnym pruhu, když vezeš tříletou holčičku s prujmem... :D :D tak třebas budeš muset taky jednou frajeřit ;)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    jj, to my si tak brázdíme evropou a kocháme se u krajnic :)
    takže vím, že srbsko má krásně široký odstavný pruh, kde se dá poměrně bezpečně zastavit a chválím srbskou dálnici.)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FDM_NACELNIK: postřehl si ten dovětek "to když vezete tříletou holčičku s prujmem", že jo :) nemyslím si, že by někdo s dětma v aute zastavil jen tak z nudy na dálnici a jal se kochat...ono to cestovani s dětma má úplně jinej rozměr, někdy prostě zastavit musíš i když to není úplně kosér
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    MIK23: myslíš že to nevím .přečti si to pořádně slečna nebo paní si dělá parkoviště s dalnice
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    MIK23: jako na dálnici sem zastavil naposledy někdy před xxlety když mě bouchlo kolo fakt nebudu zastavovat na dálnici.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MIK23: 99% místních id nemají auta, která by přitahovala šmelaře, který si dali tebe..
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FDM_NACELNIK: hele Marty dělal jsi to taky ne? To že se tobě stalo, co se stalo prostě neznamená, že se to musí stát všem nebo že by to byla nějaká frajerina zastavovat na dálnicích, když o možnosti průser ani nevíš? . Srbskem projíždí přes sezónu tisíce aut denně a nic se nestane. 99% místních nemají auta, která by přitahovala problémy tohodle typu.
    Chyba je zastavit na nejfrekventovanejsi benzince na dálnici a spát tam. Protože prostě tam bude vždy nejvíc šmelařů, zlodějů, dealerů a kurev. Bez se podívat v noci na benzinky u nás na Plzeňský dálnici....
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    GILLIATT: zastavovat na dálnici to je velka frajerina když není průser .
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    QWWERTY: Já bych se tedy Srbů ráda zastala, i když netuším, jaká je situace pro vozidla nad 3,5t. Dlouho jsem se Srbsku taky vyhýbala, přišlo mi to drahý, celníci zlý a fronty na hranicích taky. Dneska mi přijde, že fronty se dělaj hlavně u Maďara, u Srbů obvykle hladký. Jako ne moc zdatná řidička oceňuji velmi široké pruhy na dálnicích, možnost zastavit kdekoli na krajnici (to když vezete tříletu holčičku s průjmem:), odpočívadla jsou sice hnusný plný odpadků bez kouska stínu, ale nouzově jsme spali na srbský benzínce kousek od makedonských hranic a úplná pohoda, wifina, i ty toulaví psi byli milí a moc neprudili..).
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SOJKA: tak jsem koukal na google a je to nonstop

    Umístěný špendlík
    Blízko místa Unnamed Road, Kelebija, Srbsko
    https://maps.app.goo.gl/VoGgCdy54P6ATGS99
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    No vidíš spousty zmrdy přechodu jsou jen do 3,5t a máj 7-19
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Náklaďáky jsem tam viděl, jak je to s otviraci dobou netusim
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    U Aradu taky tržnice 21stoleti a obrovska
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    SOJKA: tompq je non stop otevřená?i nad 3,5t?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam