• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    SOJKA: A sem si je nahodil ?! ;)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ADIK: dik, hotovo. Nechal jsem smazat radsi vsechny moje mista. kdyz sem videl jak dopadla moje oblibena plaz..
    ADIK
    ADIK --- ---
    SOJKA: normalne na webu P4N je email... tohle je prave ta stinna stranka veci
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    BODY: Ahoj, vsude se stavi, ale da se zajet dal po ty sterkovy ceste. Uplne nakonci stavej hotel ale da se najit misto. Nebo projet celej ten poloostrov, da se stat po domluve hned u tvrze Arza.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ADIK: Taky jsem si asi nabehl, plaz v Recku, na ktery jsem byl pred 2 lety sam s pad msitnima a obcas se tam nekdo stavil sem dal na P4N a dneska kdyz sem tam prijel tam bylo 7 ceskejch aut a naky slovinci,takze to budu resit stejne. Ale mam obavu ze misto je uz ztraceno.

    Mas pls nakej kontakt na toho admina?

    LESH
    LESH --- ---
    BODY: tam vedla sjízdná cesta vždycky, ne? od almara beach klubu prašná, jinak asfalt. teď tam asi bude zvýšený provoz (auta i lodě) kvůli tomu novýmu resortu...
    HANZO
    HANZO --- ---
    TOMBRIDER: nano impregnaci někdo zkoušel?
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, taky prosím o tip. Nějaké pěkné místo zhruba u trasy Votice - České Budějovice, vyrážíme v pátek v podvečer směr Linz a dále. Chceme hlavně vyjet a posunout se z Prahy, takže někde kolem E55 a abychom si moc nezajeli. Díky:)
    MILLA
    MILLA --- ---
    54.288350, 16.148714
    RDM
    RDM --- ---
    zdarec..prosím o nějaký tip na místo u pobřeží polského baltu..dix
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Impregnací na stany. (Třeba z Decathlonu)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HANZO: mazaci rumem. vnitrne :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Čím prosím vás impregnujete stany?
    BODY
    BODY --- ---
    Ahoj, netusite nekdo jak aktualne vypada lom Oblatno v Cerny hore? Podle Googlu to vypada, ze k vode vede nejaka lepsi cesta nez driv...

    Fotka par let z5...

    LESH
    LESH --- ---
    TROX23: uz se to rozjizdi tri roky ;D
    TROX23
    TROX23 --- ---
    LESH: Vypadá, ze je to v rozjezdu, kluci tam vyráběli různý sezení a naky jakoze prolejzacky nebo co, tak třeba do budoucna to bude nadejnejsi. Piva sme si naštěstí přivezli takže žízeň nebyla :)
    LESH
    LESH --- ---
    FOSSIL666:
    TROX23: jeste tam neni privedena elektrina, takze se startuji centraly jen pri mejdanech...
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TROX23: Vidis, to jsem nevedel.. my tam delali pred mesicem akci a nejak jsem nabyl dojmu, ze to frci vicemene furt..
    TROX23
    TROX23 --- ---
    FOSSIL666: Tak ten barek je otevrenej jenom při nakejch akcích, nakonec sme zakempili asi 100m dal po proudu
    EXX: tak nak je člověk musí obveselit, sou furt takový tichý a vypadaj smutne ;)
    EXX
    EXX --- ---
    TROX23: nasranym rybarum zahraj nejakiu rychtu at jim zvednes naladu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam