• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    KOCOURR: airbnb na pozemky, za me nic zajimaveho
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    Ahoj kempaři, jakej máte názor na tuhle službu https://www.bezkempu.cz/ ? Případně zkušenosti pokud jste to už zkoušeli?
    BENDER
    BENDER --- ---
    PPNEKK: Na Berounce taky hafo lidi vcetne karavanu, ktery tam na rybach urcite nebyli. Snad to bude ok, az se otevrou kempy, ale mazec no
    DRFEFEDEBILL
    DRFEFEDEBILL --- ---
    jižní čechy, pěkný místa u hrází rybníků, pěknej camping v podstatě kdekoliv :)
    48.8555894N, 14.7025964E

    Tady, žije chlapík v Liazce, má tam koně, psy, kočky. Je docela přátelskej ale trochu podivín.
    48.8366092N, 14.7647767E
    KCE
    KCE --- ---
    KCE
    KCE --- ---
    ANTONIN: rozhodne!
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: asi je na čase kázat slovo svatý. “Takhle ne kamarádi”
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    NEBIQUE: kousek od tohoto místa je vápenka Lahošť, né tak hezký misto, ale i tak fajn. Stání přímo u vody, i pro větší auťáky ...
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: letos to bude všude stát za vyližprdel..:(
    WERT
    WERT --- ---
    PPNEKK: Lidi jsou verbež...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PPNEKK: tak jsem na prodloužený víkend vzal kamarády na jeden z těchto fleku u Labe. Jezdím tam už několik let, ale ještě jsem neviděl u Labe tolik lidi :D Na to že jsem přijel docela brzo, tak už nebylo skoro kde stát. Nejvíc mě nasral lidi kempujici hned vedle nás! První den si tam udělali ohniště (dpc taky jsme udělali oheň, ale v grilu aby nebyl vypalenej flek) a druhéj den koukám jak nesou odpadní nádrž z hajzlu. Tak si říkám, jsem zvědavěj kam to vylejou a ty buzeranti to vylejou kousek za další kempujici normálně do ke stromu a ještě se smejou jaký to jsou hovna. Čekám, ze nebude trvat dlouho a bude tu podobná vyhláška jako je střelba u Štětí,kde si jako rybář nemůžu vytáhnout gril nebo spát třeba v bivaku.


    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    RSZ: Super, my nakonec jeli jen v sobotu na Paraplicko ale jak se dalo cekat, beznadejne plny, takze jsme to vratili zpet a byli na Kozakove, kde jsme pres noc byli sami jen my a kamos...dost jsem se dovil, kdyz jsme prijeli, tak parkal plnej, dokonce i asi 4 obytny auta roztahany na louce, gril atd.. v podvecer vsichni zabalili a odjeli.. :-)
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: Pevnost vedle je v rekonstrukci, takže děti si s chutí hrály na rumišti navozeném na parkoviště, zatímco dospělí si z cihel vyzdili libový ohniště:)
    Schademu děkuji za tip.


    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Branov byl taky na pohodu. Lidi tady teda celkem hodne, ale prevazne sporadani teckari :)

    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    RSZ: supr, dik za info.. ja na to taky koukal a vypada to fajn.
    RSZ
    RSZ --- ---
    SOJKA: teď jsem přijel a je to vážně pěkný místo s výhledem do kraje
    https://mapy.cz/s/bopehoboka
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    PPNEKK: a nebo přehodit SPZ na IT.. :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIG_SCHADE: gps pls
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    WERT: máš lidi zdravit buongiorno a zachvily jses tam sám :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam