• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUBR: koupal jsem se leckde, v evropě od normandie po chorvatsko řekl bych a koupání v baltu za nějakou nouzovku rozhodně nepovažuju, moře čistý, vlny (ale přitom ne nebezpečný) je to čerstvý (žádná costa cálida) ale vykoupu se kdykoli/kdekoli, jak jsou děti větší tak zrovna kluka jsem letos z vody nemohl dostat ani v 9 večer. A německý pobřeží je prostě pěkný, plno národních parků, žádné alicante s věžákama tam nenajdeš. Hnusně tam být teda taky umí, vč. nekončícího větru, zrovna letos je to ale jako o 1000km jižněji.
    Nejezdím si teda vyloženě lehnout na pláž, celý den u vody zvládnu tak jeden.





    ZUBR
    ZUBR --- ---
    RSZ: ne, jen jsem tam nebyl a zajima mě to..
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUBR: takže si přišel prostě říct že to je napíču?
    ZUBR
    ZUBR --- ---
    Jak je tepla voda v tom baltu? byl sem tam jednou jako dite. Co si pamatuju bylo to utrpení..jinak fotky pěkný jen že bez peněz ani k batlu nelez. vystacime s berounkou a radši nez klepat kosu v čr v lednu unoru..
    RSZ
    RSZ --- ---
    HANSDUTOSWARC: tak to je asi poprvé, co tu někdo reportuje kdy došla teplá voda:)
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---


    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    Tak sme ztravili vikend v polsku v mezizdrojich. V kempu hned u plaze. Prijeli sme v sobotu ve dve rano a odjizdime zachvilku. Platili sme 65 zlotych za dodavku a 3 lidi. Sprchy a hajzly hezky, jen rano a vecer chybela tepla voda pze tu maj jen dva bojlery. Vsude uzeny ryby, restauraci vic nez dost. Lidi byli mily a vstricny. Koupani super, v noci 25 stupnu, pres den vyhen. Lidi na plazi celkem dost.





    ATARKA
    ATARKA --- ---
    My to máme z minulyho roku už taky vytipovány,kde se dá stát v pohodě, tak uvidíme, jaká bude situace
    RSZ
    RSZ --- ---
    .. V Německu tedy většinou stellplatz žejo, když tam stojí hodně Concordů za 3 mega tak to bejva nahovno, když tam jsou T4ky tak to bejvá dobrý. A jako všude v Německu, bez kola je to jako bez nohy.
    RSZ
    RSZ --- ---
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    RSZ: teď jsi mě nahlodal :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    Já teď projel od usedomu po wismar, kazdej den jinde a super, letos teda vyšlo dokonale počasí, nefouká, neprší a včera jsme do půlnoci seděli u auta a bylo 25°! To u Baltu nepamatuju.

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MASOO: to mě zajímá,za tejden máme 14 volno, tak premejslime, kam to budeme smerovat, hod sem ty kýče :)))
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    MASOO: neco nahod... to me zajima. ja slysel ze do Polska v lete k mori radsi ne-e... prave kvuli davum.
    MASOO
    MASOO --- ---
    Německo směr Amster, pak nahoru k Flensburgu, směr Polsko a okolí Poznaně.
    Kdyby někdo chtěl nějaký tipy, napište. Letos je liduprázdno, ty kýčovitý fota se skoro stydim sdílet;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOMBRIDER: déšť lidi odradil, je tu dneska pusto prázdno.
    I Lužnickej kemp je total vyprázdněnej.
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    HANSDUTOSWARC: Tak nakonec pojedem do Mezizdroje. Nasel sem na park4night parkovani hned u plaze. Sice placeny ale to mi nijak extra nevadi.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PPNEKK: to místo z fotky je kdyžtak tady, kdyby to náhodou někdo hledal..
    Pozice na mapě
    https://mapy.cz/s/bunagokupe
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: :) tam jezdíme na koupačku.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEEX: https://mapy.cz/...=Nov%C3%BD%20bod&uc=9htJzxTk6w&ud=14%C2%B043%272.279%22E%2049%C2%B010%272.402%22N
    u Vlkova, za nějaký mírný poplatek na den, blízko kiosek s pivem a nanuky, večer jsme normálně grilovali na pláži
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam