• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SHEANY
    SHEANY --- ---
    DOCTOR23: Jj to bude ono tak sem měla trochu problém při vyjížděni, protože není vidět do silnice, ale znám horší;)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SHEANY: jj, takovej prudkej rovnou na hlavní, byl jsem tam osobákem a hrozně blbě se tam vyjíždělo;)
    SHEANY
    SHEANY --- ---
    DOCTOR23: cca 10m nájezd na silnici jestli myslíš todle :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SHEANY: při výjezdu je takovej prudkej kopec?
    SHEANY
    SHEANY --- ---
    49°59'23.9"N 14°02'02.9"E Berounka přímo u vody, stání max pro 2-3 obytňáky

    TROX23
    TROX23 --- ---
    HAWKEYE: Ještě je appka Womo-stellplatz, ale zkušenost s ni nemam
    RSZ
    RSZ --- ---
    HAWKEYE: asi nejlepší co mám je soubor do tomtomu, jezdím podle toho
    HAWKEYE
    HAWKEYE --- ---
    nemáte odkaz na nějaké stránky stellplatzů v německu? Popř. jak je hledáte? (Park4night znám)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    LESH, GOMERA: My to vyzkouseli letos s obytnakem a tak pul napul. Jedno misto hrozne hezky, zastrceny, u lesa a louky s konema, vcetne studanky a vylevky na chemickej hajzlik, nikde nikdo. Druhy misto taky hezky, ale na nem asi 5 aut, 20 lidi a hluk. Takze zalezi...
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    Jezero milada u usti nad labem. Krasny koupani, parkovani zadarmo(ne uplne u vody ale je to kousicek).







    GOMERA
    GOMERA --- ---
    LESH: My to vyzkouseli loni. Cena vetsi nez v kempu, zato tam schazelo to, co je na kempu pozitivni - hospoda a hajzly. A dalsi lidi tam kempili vedle nas taky, takze never more...
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    LESH: Hele lepsi at si jezdej “na divoko” bezkempu nez kdyz se chovaj jako prasata tam kde to neni uplne vhodny
    RSZ
    RSZ --- ---
    PPNEKK: a smaziarne ryb - stavuju se hned v té velké před jelení gorou:)
    LESH
    LESH --- ---
    Dalsi hrebik do rakve...
    Nadivoko, ale legálně. Místo kempů přespávají Češi na soukromých pozemcích - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ky.web.nexttoart&dop_req_id=9vcbHX2a0j0-202008111656&source=article-detail
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    PPNEKK: Taky se chystame ještě letos do Polska nejspíš mazursky jezera a moře a dal podle situace a nálady.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    DOCTOR23: asi provozovatel kempu zabrecel na urade :/
    Ja byl ted nadsenej z Polska. Projeli jsme nekolik free fleku u vody mezi Jeleni gorou a Paczkowem. Vsude nejvetsi pohoda. V klidku stojis az u vody, udelas si ohen a kdyz by jsi mel treba vodni skutr nebo motorovej clun, tak si muzes zajezdit a nikdo nic neresi. Az budu mit chvilku, tak nahazim nejake tipy pro inspiraci.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak na parkovišti ve Sloupu u rybníka je už nová značka zákaz kempování..:(
    mám takový dojem, že budou tyhle značky pomalu za chvíli všude:(
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUBR: vlastně jednu velkou nevýhodu Balt má, nejsou tak krásný pobřežní silnice na kochání jako ve fr nebo sp
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUBR: koupal jsem se leckde, v evropě od normandie po chorvatsko řekl bych a koupání v baltu za nějakou nouzovku rozhodně nepovažuju, moře čistý, vlny (ale přitom ne nebezpečný) je to čerstvý (žádná costa cálida) ale vykoupu se kdykoli/kdekoli, jak jsou děti větší tak zrovna kluka jsem letos z vody nemohl dostat ani v 9 večer. A německý pobřeží je prostě pěkný, plno národních parků, žádné alicante s věžákama tam nenajdeš. Hnusně tam být teda taky umí, vč. nekončícího větru, zrovna letos je to ale jako o 1000km jižněji.
    Nejezdím si teda vyloženě lehnout na pláž, celý den u vody zvládnu tak jeden.





    ZUBR
    ZUBR --- ---
    RSZ: ne, jen jsem tam nebyl a zajima mě to..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam