• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    MASOO
    MASOO --- ---
    RSZ: to je blbý no. Ale to nemají jen Češi, spíš tak obecně Lidi... Já mám poslední zkušenosti jen dobrý. Liduprazdny Německo, mámvpici Polsko a celej podzim v ČR taky klid...
    RSZ
    RSZ --- ---
    MASOO: jj, už jsem zažil takových pičusů.. poslední dobou vždycky trpím, když stojíme na prázdném spotu, po půldni přijdu k autu a někdo parkuje metr od nás, nějak jsem to přitahoval celej podzim:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    Co si budeme. Dávno to jde... No někam jinam, než by si asi většina lidí tady představovala a situace dnešních dní to nevylepsi. Bude o to čím dál větší zájem, protože covid etc. Ale pořád je místa dost.

    Jen si teda nemyslím, že to Čechy nějak spasi, protože patent na pravdu si sebou můžeš vozit i v plastaku, Tondo;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: Neblbni, kup klidně kus pláže. Ale bivakuj tam autem. A my se stavíme ;)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    když to tak vidím kolem, tak asi prodám auto a usadím se na nějakým pozemku u vody..:)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: Jo tak to jsi si otevřel bramburky a pivko natáhl nohy a bylo o zábavu postaráno 8D...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Tak jsem si dal dva díly, a vlastně mi došlo ze je to fajn, lepsi než aby lidi cumeli na “realtyshow” a podobně. Čím víc budou lidi(Češi) cestovat a to zvlášť obytnakem. A ne jen do Turecka,Egypta na all inclusive, a tím pádem mít dobrou dovolenou spojenou jen s zradlem a prcinama na plazi. Tím lip ;)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    KOUDELNIK213: Heled já snima nemam sebemenší problem, s některýma jsme si paradne zachlastali nebo jen pokecali, mají brutálně nacestovano někteří zijou v autech natrvalo to ti jde brada dolu. My jezdivame nomane po stellplatzech a airedecamping...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ANTONIN: loni cestou domů jseme dali jednu noc v kempu Morava. Tvl o on tam zrovna prijel Gondik s obytnakem a ze druhej den budou zive vysilat do radia primo z kempu :D po jejich prijezdu resili az do vecera odpad, kterej jim kompletne vytopil auto :D tam běhali v rukavicich a hadrama vymetali sracky ven :D

    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    ANTONIN: Jednou jsme byli v Nemecku u Fussenu ne nejakym placenym stellplatzu a byli jsme tam nejmladsi ze nejstrasim autem :D Němci maji obytnaky jako narodni sport teda spís nemcky duchodci.

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Nýmandi v plastech z půjčovny. Chci si ublížit nebo ne?!??
    MASOO
    MASOO --- ---
    tak já zas jdu:DDDD
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    ANTONIN: V pohode si se zdrave nasral, ale sel si tomu naproti.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: šmarjá, češi začali objevovat karavaning...německý plastoví karavanisty potkáš v kyrgyzstánu maroku potkáš německy 70lety starouše v T2. A tady, zase potřeba natočit cestopis o tom jak jedeš po silnici a čumíš na slováky a čechy a "objevuješ" památky s nákym lojzou co ví vo obytnáku a cestování píču...tyvole...že jsem stim začínal. 8D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: tyvole, to se pak domluví a pojedou spolu někam daleko, třeba do německa...božeee. A výš ty co, já si na zkoušku jeden díl s Gondíkem dám.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ANTONIN: Slovensko uz to ma za sebou :D

    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN: až to začnou všichni zkoušet "na divoko" 8D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    MASOO: no pockej až ted začnou vysílat "V karavanu po Česku" to teprv začne booom
    kuku

    MASOO
    MASOO --- ---
    PARILOSSS:
    BLEELXR:

    Starý Konětopy letos v létě....
    opravdu je jich tam hodně a všude
    (fotky nějak zapadly, takže to asi není nové info;))








    ADIK
    ADIK --- ---


    https://mapy.cz/s/gedubucefa

    klidej flek na nocleh mezi Jincema a Příbramí, v létě i koupání
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam